18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
c................i 2018-12-20, 6:05 1
Idiota mówisz? A może to jest performer
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-20, 6:17 7
chili-chili napisał/a:

Idiota mówisz? A może to jest performer



To jest gimbus w rurkach.
Zgłoś
Avatar
pochminick 2018-12-20, 7:12 14
@up
Raczej głupi luj, co pensa w życiu pracą nie zarobił.
Zalecana terapia: gruby wpierdol plus przymusowe ciężkie roboty w celu pokrycia szkód oraz kosztów dochodzenia, sądowych etc.
Zgłoś
Avatar
traf 2018-12-20, 7:55 3
według mnie to jednak performer ukazujący życie za szybą która zatrzymuje jego odczucia
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-20, 7:57 10
Dobrze, że ziomki nagrały i opublikowały w sieci, mogę być spokojny, że go znajdą i za to zabuli
Zgłoś
Avatar
Tur 2018-12-20, 8:43
Zwrócenie hajsu za szybę nic go nie nauczy bo i tak pewnie zapłaci matka albo ojciec. Powinien zapłacić i pomagać przy zamontowaniu nowej szyby, może wtedy nauczyłby się szanować dobra publiczne.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-20, 8:48 1
@up
Ta zabuli... Tatuś i mamuś zapłacą a synuś tylko się nauczy, że jego czyny nie mają żadnych konsekwencji.

Mnie to bawi jak na wypizdowach widzę rozjebane przystanki autobusowe. Przecież nie robi tego ktoś spoza miejscowości. Nie przyjeżdża nikt specjalnie z warszawy, gdańska, łodzi, poznania czy tam kurwa białej podlaskiej aby rozpierdolic przystanej na zadupiu.
Robią to ci kurwa którzy z tego korzystają.
Zgłoś
Avatar
Tur 2018-12-20, 9:18 1
Velture napisał/a:

@up
Ta zabuli... Tatuś i mamuś zapłacą a synuś tylko się nauczy, że jego czyny nie mają żadnych konsekwencji.

Mnie to bawi jak na wypizdowach widzę rozjebane przystanki autobusowe. Przecież nie robi tego ktoś spoza miejscowości. Nie przyjeżdża nikt specjalnie z warszawy, gdańska, łodzi, poznania czy tam kurwa białej podlaskiej aby rozpierdolic przystanej na zadupiu.
Robią to ci kurwa którzy z tego korzystają.



Nie do końca jest jak piszesz. Jeśli chodzi o przystanki to popatrz sobie czasem przystanek na zadupiu gdzie 5 domów i same dziadki żyją a tam szyby wybite i sprajem nazwa klubu z dupnej ligi wymalowana na pół ściany Czasem właśnie najezdne barany zniszczą bo przecież oni tu nie mieszkają im to się nie przyda. Pijana dzicz co z meczów wraca. Kiedyś pod Kraśnikiem widziałem jak ich policja otoczyła jak z meczu wracali wynajętymi busami i uciekali po nocy w pola. Wyglądało jak polowanie na zające
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2018-12-20, 16:24
Proponuję poprawczak, może coś pomoże
Zgłoś
Avatar
miszczp4telni 2018-12-20, 18:32
Za wandalizm zawsze chuj w dupę..
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2018-12-20, 20:50 1
tez kiedys probowalem rozjebac taka szybe na przystanku po pijaku kamieniem wielkosci piesci rzucilem z jakichs 5 metrow kamien sie odbil od tej szyby i przelecial mi kolo glowy nie wiem z czego ta szyba byla ale malo braklo a bym mial cala morde skasowana
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2018-12-21, 3:20
A potem matka takiego śmiecia stoi o piątej rano czekajac na pks do pracy w grudniu, -20 i marżnie
Zgłoś
Avatar
Takafura 2018-12-21, 8:13
Wszystko przez to że używa sie "bezpiecznych" szyb czyli hartowanych. Gdyby była zwyczajna to odłamki mogły by go zabić.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-12-21, 18:42
Kurwa mać - to samo jest u mnie w mieście w każdy sobotni wieczór. Skurwysyny jebane ... gdy wychodzę w niedzielę rano z psem, to aż przykro patrzeć na ogrom pustogłowia polskiego kwiatu społeczeństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie