18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-24, 9:24
bleblebator1 napisał/a:





Faktycznie, udowodniłeś mi, że nie da się tankować stając wlewem od drugiej strony. Nic to, że od lat tak zdarzało mi się tankować, bez najmniejszych problemów, bez siłowania się z wężem, nawet wąż nie dotykał lakieru. Nic to, trzeba przestać...

(Żona się nie wkurwi, że wstawiasz filmik jak nieudolnie tankuje wasze BMW??)
Zgłoś
Avatar
killua 2018-12-24, 9:44
W sumie to na szkoleniach L nie pokazują chyba jak tankować. niektóre auta miały taką klapkę otwieraną naciskiem więc koleś tak próbował. Może jego pierwsze auto . debile tylko się przyczepili
Zgłoś
Avatar
mastersorcerer 2018-12-24, 10:35
DOL i DOA w ogole mnie to nie dziwi. Najwiecej szeryfow na tych rejetsracjach po Wroclawiu jezdzi.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2018-12-24, 11:13 3
Hranipex napisał/a:

@up
Gdzie Ty kurwa mieszkasz? Na Syberii? Duży mróz w Polsce??



Od 3 lat, każdej zimy trąbią w wiadomościach, że mamy rekordowe mrozy i trzeba uważać wychodząc gdzieś wieczorem, a ten się głupio pyta gdzie my mieszkamy. To gdzie ty mieszkasz, że nawet nie wiesz co się w kraju dzieje? Pierwszy lepszy artykuł z tego roku: Rekordowe mrozy

Żywiec - przedmieścia

Luty 2018





Styczeń 2017



Styczeń 2016

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-24, 11:17 4
@up
Dla mnie mróz zaczyna się od minus30....
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2018-12-24, 11:17
Wy się śmiejecie, ja ostatnio kilka minut się ze znajomym męczyłem, żeby korek odkręcić w aucie służbowym...
Tzn. kolega, kierowca się męczył, ale ja też nie umiałem korka odkręcić.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2018-12-24, 11:22 1
Tak to jest jak ktoś ze wsi auto z wypożyczalni dostanie...
Zgłoś
Avatar
willoo 2018-12-24, 14:25 1
No kurwa przecież to takie oczywiste że klapkę od wlotu paliwa otwiera się jakimś gównianym guzikiem schowanym pod fotelem kierowcy...
Zgłoś
Avatar
luk_mosiek 2018-12-24, 16:07
mygyry napisał/a:

Do tego stoi złą stroną do dystrybutora



nie ma znaczenia, wąż dystrybutora dosięgnie bez problemu to tylko głupie przyzwyczajenie że się zajeżdża po tej, po której ma się korek
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-12-24, 17:25
Miałem to samo pożyczoną mazdą
Szukam, chodzi wkurwiam się, blokuje dystrybutor, się okazalo że trzeba przycisk wcisnąć, a że auto stare to przycisk wytarty, ze wstydu pojechałem dalej na inną stacje
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-12-24, 18:27
Rozumiem, ze ci debile co nagrywają urodzili się z tą wiedzą. Facet dobrze kombinował, bo są takie systemy otwierania, zarówno przez naciśnięcie na pokrywę jak i pociągnięcie od wewnętrznej strony na tylnym siedzeniu czy w bagażniku (np. kojarzy mi się że tak ma Ford Sierra, ale od groma jest takich systemow). Widać ze auto służbowe. Pierwszy raz je ma i co się dziwić że nie wie.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2018-12-24, 19:27
@harnipex

ale bym ci chętnie wykurwił w ten przemądrzały łeb
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-24, 20:21
O kurwa bohater Internetów się ujawnił.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-12-24, 23:11
Hranipex napisał/a:



(Żona się nie wkurwi, że wstawiasz filmik jak nieudolnie tankuje wasze BMW??)



Aby kupić żonie jakiekolwiek BMW, musiałbym żonę ubezpieczyć na wypadek jej śmierci, aby sobie kupić nowe BMW
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-12-24, 23:34
taki to bez pomocy ojca nigdy by się nie dobrał do cipki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie