18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
niemamskarpet. 2018-12-25, 10:33
"I o chuj chodzi? Może pierwszy raz jedzie tym samochodem. Wlewy otwierane są na linkę, guzik, centralny, kluczyk albo bez niczego. Można nie wiedzieć akurat jaki dany samochód ma jeśli jedzie się nim pierwszy raz. Może dostał taki samochód jako zastępczy? Albo dopiero kupił? Najlepiej to być burakiem jak nagrywający i cisnąć bekę... Ciekawe czy nagrywający coś więcej potrafią niż otworzyć bez problemu puszkę Harnasia."

Co Ty pierdolisz normalny człowiek by szukał przycisku, koło krzesła, desce na pilocie, może kluczykiem cokolwiek ale nie kurwa od środka ani w bagażniku
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-12-25, 11:27
@up
W dupie byłeś, chuja widziałeś. Pierwszy lepszy przykład takiego otwierania korka paliwa z bagażnika to Ford Sierra. Swego czasu popularne rozwiązanie. Może jeździł kiedyś samochodem z takim systemem otwierania.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2018-12-25, 12:19
a może najzwyczajniej w świecie zacięła mu się klapka? ja ostatnio musiałem odjechać o dystrybutora, wyjść i podważyć klapkę i dopiero zareagowała, a wszystko przez to, że syfu najebało w mechanizm i nie odbijał.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2018-12-25, 14:31
@ellsworth dokładnie w moim mercedesiku też można z bagażnika otworzyć awaryjnie jakby się siłownik zaciął zepsuł, prąd się skończył itp.

W ogóle systemy z osobnym przyciskiem są zjebane. Dać normalną klapkę ryglowaną centralnym i tyle.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2018-12-25, 23:56
najgorsze jest to że ja też nie wiedziałbym jak to otworzyć po chuj takie blokady? kurwa pierwszy raz zobaczyłem ze gdzies przy siedzeniu jest otwarcie korku wlewu.
Zgłoś
Avatar
Imm420 2018-12-29, 0:34
Ja się kurwa nie śmieję, bo sam kiedyś po przesiadce do firmowej fury rozkminiałem dłuższą chwilę jak otworzyć wlew.
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-07-10, 22:36
autor sam nie wiedział gdzie i jak a sie madruje. gdyby wiedział poleciał by sie pochwalić ze wie ^^
Zgłoś