18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
hypertonic 2017-09-15, 23:11 7
Zwykły kondom na miarę swojego chuja
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2017-09-15, 23:17 6
Mam nadzieję, że to nagranie rozpęta straszną burzę i przy okazji gównoburzę. I jeszcze taką burzę w szklance jadu, że cwelissimusa powożącego tym mercedesem szybko znajdą i spadnie na niego klęska wszelkiego hejtu i ciężki, codzienny ostracyzm.
Niepotrzebnie się zdenerwowałem...
Jak można być aż takim pokurwieńcem i swoją nędzną obecnością tylko plugawić co dzień Matkę Ziemię?
Ach, dogoniłbym i poznieważał i poponiżał skurwiałego człekokształtnego, który prowadził to auto.
Zgłoś
Avatar
Czesiek92 2017-09-16, 0:00 114
Nagrywający blokował lewy pas więc kierowca mercedesa się wkurwił. LEWY PAS SŁUŻY DO WYPRZEDZANIA WY ZJEBY!!!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-09-16, 0:02 9
Rozumiem, że ten debil i przygłup stracił już w trybie błyskawicznym prawo jazdy i długo go nie odzyska.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-09-16, 0:03 14
Czesiek92 napisał/a:

Nagrywający blokował lewy pas więc kierowca mercedesa się wkurwił. LEWY PAS SŁUŻY DO WYPRZEDZANIA WY ZJEBY!!!


A czy ty nie wiesz, że jak masz 3 paski, to prawym się pruje, bo tam jest najmniej aut, a wyprzedać nim też można...
Zgłoś
Avatar
adamaniedam 2017-09-16, 0:03 37
Jak ja kocham tych "krulów" lewego pasa, którym nie umie się dodać, że ten pas służy do kurwa WYPRZEDZANIA i że są auta o takiej mocy, prowadzone przez kierowców o takich umiejętnościach, że potrafią ich wyprzedzić. Piwo dla kierowcy mesia, który sadolowami metodami wyprowadza tych krulów z błędu.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2017-09-16, 2:52 2
Nie podniecaj sie tak dałnie:)
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2017-09-16, 6:40 23
Po jakiego wała się tłuczesz lewym pasem?
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-09-16, 8:53 33
Od zawsze powtarzam, że w tym kraju trzeba przeprowadzić ogólnopaństwowe przymusowe szkolenie z jazdy po drogach szybkiego ruchu. Niestety widok korowodu passatów na lewym pasie przy pustym prawym bądź środkowym jest tak powszechny, że nawet trąbienie, opierdalanie czy wręcz zajeżdżanie drogi nic nie da. Wnioskując po ich zdziwionych twarzach, oni nawet nie mają świadomości, że jadą źle.
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-09-16, 11:35 12
do wszystkich cześków !! skoro taki debil się śpieszy to po chuj później hamuje co ??? jak ktoś jest chory umysłowo to nie powinien prowadzić samochodu.
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-09-16, 15:48 3
wyłudzenie odszkodowania, mówi wam to coś ? bo za takie auto to nie mało kasy się dostaje...ja bym go jebnął i pokazał nagranie...i chuj, ja bym miał hajs
Zgłoś
Avatar
NaSiRpl 2017-09-16, 16:24 3
Ewidentnie koles sie wkurwil ze okupuja lewy pas, a potem
adrenalina zrobila swoje jak go nagrywajacy wyprzedzil

Nie jezdze duzo choc prawko mam juz 15 lat i nawet na
krotkich odcinkach spotykam paru takich zjebow co jada
lewym pasem i nie potrafia w pore zjechac.
Nie zebym zabranial ludziom jezdzic lewym pasem, ale
litosci - trzeba miec na uwadze ze sa szybsi i im ustapic.

Gdyby nagrywajacy strabil tego golfika lub chociaz migal
mu dlugimi to by sobie plynnie przejechali razem z tym
nerwusem z merca. Chyba ze totalny nieogar w tym golfie..
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-09-16, 16:40 2
co za pizda jedzie skrajnym tak wolno, lewym pasem
huj z nim, tą cipą w kapeluszu
Zgłoś
Avatar
kris444548 2017-09-16, 16:40 12
Aż sobie z ciekawości wszedłem na ocenę kierowców.

Nie chciałem takiej wielkości dowalić. :c
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie