18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
lofix1 2012-11-01, 12:16 1
tytuł jest tendencyjny!!!
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-11-01, 15:05
ru_ziolo napisał/a:

@Kasander , dziamian - co wy pierdolicie, jaka obopólna ?
Motocyklista nie zmienił pasa ruchu i nie przekroczył linii ciągłej.
Poczytajcie trochę KRD.



czy to znaczy że jak na jednym pasie dwoma autami obok siebie się zmieścimy to też będzie zgodne z prawem ? gówno prawda, auto wymijać a wyprzedzać to dwie różne sprawy, motocyklista zachował się jak by rozumy pozjadał i tyle, niech sobie wyprzedza ale jak kurwa nie ma nic znad przeciwka, może gość w BMW się wystraszył, może zagapił a może po prostu chciał zakończyć żywota typa na motocyklu co nie zmienia faktu, że motocyklista łamie prawo i tyle tym bardziej, że widać że ma boxy na motocyklu po bokach, to z kolei wąski nie jest wtedy
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-11-01, 15:14 3
@FryzjerZG, Dziamian, Kasander

Chciałem napisać Wam osły bez prawa jazdy kat. A, że motocyklista zgodnie z przepisami jechał, ale widzę, ładnie ujął to kolega "podpis" wklejając część kodeksu drogowego.

Kolejni zasrani znawcy co poza rowerem nic pod dupą nie mieli, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-11-01, 15:25
Heh.. Bystrzaki za 2zł, zwróćcie uwagę na to, że przed tym X5 jechał inny samochód (biały, nie wiem co to za marka), który teoretycznie poruszał się prawym pasem, jednak w praktyce jechał środkiem, więc Pan w Bmw również musiał ściąć zakręt, żeby w niego nie pierdolnąć, że tak się dosadnie wyrażę. Co się okazało? Gość w Bmw X5 nie zrobił nic złego, próbował zapobiec zdarzeniu drogowemu. Winni według mnie - kierowca białego samochodu i motocyklista.
Zgłoś
Avatar
n................0 2012-11-01, 15:35
Nie wiem gdzie sie dzieje akcja, ale kojarzy mi sie to z krymem. Pamietam jak jechaliśmy na wycieczke do pobliskiej miejscowości. Zapakowaliśmy sie w autobus a kierowca był oczywiście ukrainiec. ten filmik z motorkiem to jest nic, na ukrainie jak i w rosji jeździ się po serpentynach, na 3go autobusami! Bałem się jak cholera, nawet sie przeżegnałem....
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-01, 15:38
Idiota w x5 to takie masło maślane.
Nigdy nie widziałem inteligentnego człowieka w SUVie, a już w x5 siedzą wyłącznie osoby chore psychicznie i groźne dla otoczenia.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2012-11-01, 15:42
kochany dziczku: chciałem zauważyć że kierowca bmw widząc biały samochód wjeżdżający na oś ich pasa ruchu winien użyć hamulca a nie bezczelnie przekroczyć ciągłą linie i spowodować zagrożenie. a co do motocyklisty to prawo zabrania wyprzedania samochodu z prawej strony a nie z lewej, jeżeli ma wystarczająco miejsca śmiało może wyprzedzać tym bardziej że on nie przekroczył ciągłej linii.
ergo: zbrodni dokonał ten kto mam maczygę
P.S nawet jakby nie było jego winy to i tak jest winny bo jechał bmw
Zgłoś
Avatar
feluke 2012-11-01, 15:52 3
0:04-0:07 idiota wyprzedza niedosc ze perfidnie na lini ciaglej to jeszcze jak jedzie samochod z przeciwnej strony.
0:11 tutaj widzimy dwoch debili, jeden tnie zakret a drugi wyprzedza na zakrecie nie majac widocznosci co jest przed nim.

Jezeli ktos sie nie zgadza to wypierdalac tepe chuje z ruchu ulicznego bo przez takich kretynow jak wy sa wypadki!!
Zgłoś
Avatar
duży 2012-11-01, 16:13
Co wy gadacie? Jakby była czołówka, wszyscy byście się cieszyli
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-01, 16:36 1
Bambi~ napisał/a:

Wystarczy, że na nią najechał.


Nie nie wystarczy. Co prawda to nie Polska, bo tutaj przeciwne kierunki ruchu, w miejscach zabronionego przekraczania oddziela się linią P-4, a nie P-2a/b, ale z naszego pkt. widzenia zgodnie z regulującą tą kwestię DzU 220 z 2003 roku te wyżej wymienione linie są liniami oddzielającymi/rozdzielającymi pasy ruchu, innymi słowy nie stanowią części pasów ruchu (m.in. dlatego aby zastosować oznakowanie poziome wymaga się szerokości jezdni co najmniej 6m, bo malowanie zwęża pasy ruchu, w stosunku do sytuacji, w której pasy ruchu nie są wyznaczone) więc NAJECHANIE na linię ciągłą nie jest zmianą pasa, dopiero jej przekroczenie, czyli to co zrobił kierowca tego samochodu.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-11-01, 16:50
Proximate napisał/a:

@FryzjerZG, Dziamian, Kasander

Chciałem napisać Wam osły bez prawa jazdy kat. A, że motocyklista zgodnie z przepisami jechał, ale widzę, ładnie ujął to kolega "podpis" wklejając część kodeksu drogowego.

Kolejni zasrani znawcy co poza rowerem nic pod dupą nie mieli, pozdrawiam.



za to Ty widzę żeby już zjadłeś na jeździe motocyklem i wyprzedzaniu pojazdów na swoim pasie deklu, opanuj się, motocyklista jest sam sobie winien ewidentnie bo odpierdalał maniane na drodze, widzę że Ty też podobnie robisz ale chyba na ograniczeniach swoim skuterem
Zgłoś
Avatar
yeay 2012-11-01, 17:24
a czy to coś nowego że dresy w bmw jeżdżą jak pizdy?
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-01, 17:46
Obydwaj oszukali przeznaczenie teraz śmieć musi na nich zapolować - mamy wstęp do oszukać przeznaczenie 120
Zgłoś
Avatar
kamill645 2012-11-01, 19:15
sadistic.pl/dziamian,u,18259.htm to ty idz w chuj!
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-01, 20:18
00:04 sam sie wpierdolil a potem jak ktos jemu sie odwdzieczyl to obsraniec zdziwiony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie