18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
r................4 2016-04-14, 10:31 13
Straszne kurwa , na harda to dajcie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-14, 11:40 7
@up
No straszne nie jest ale jakbyś ty jechał tą osobówką to raczej byś się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2016-04-14, 12:09 22
Velture napisał/a:

@up
No straszne nie jest ale jakbyś ty jechał tą osobówką to raczej byś się wkurwił.



Też bym się wkurwił, ale zdarza się nawet najlepszym. Często miałem tak, że po przesiadce do osobówki brałem zakręty jakbym jechał zestawem. To samo może działać w drugą stronę. Przesiadka na większe auto, chwila nieuwagi i okazuję się, że obciążonym nawet busem, droga hamowania wydłuża się kilkukrotnie, w porównaniu do golfa II. Fakty są takie, koleś zjebał, ale chociaż przeprosił
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-14, 15:55 54
No i tylko dlatego nie cisnąłem typa bo najpierw przeprosił kabaretkami a później ręką.
Dobrze chociaż tyle ,że zdał sobie sprawę ,że zjebał i przeprosił.

Sam często łapię kurwicę jak mi jakaś pizda zajedzie drogę z podporządkowanej itd. ale jeśli przeprosi to od razu ciśnienie spada i człowiek myśli sobie "dobra, chuj tam. jebać. przeprosił chociaż".
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-04-14, 23:33 2
Velture napisał/a:

No i tylko dlatego nie cisnąłem typa bo najpierw przeprosił kabaretkami a później ręką.

Dobrze chociaż tyle ,że zdał sobie sprawę ,że zjebał i przeprosił.



Wyraźnie nie zauważył Cię książe na drodze, co się może zdarzyć każdemu, dlatego przed skrzyżowaniami należy zachować szczególną uwagę i nie powinno się zapierdalać. Cieszymy się, że oszczędziłeś tego kierowcę i mógł cało wrócić do rodziny.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-04-15, 0:07 1
prawie, się nie liczy...prawie jest cudownie, tylko troszkę chujem ciągnie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-15, 18:04 10
tranzystor napisał/a:



Wyraźnie nie zauważył Cię książe na drodze, co się może zdarzyć każdemu, dlatego przed skrzyżowaniami należy zachować szczególną uwagę i nie powinno się zapierdalać. Cieszymy się, że oszczędziłeś tego kierowcę i mógł cało wrócić do rodziny.


Co ty kurwa ćpasz? Przecież to nie moje nagranie i nie ja byłem kierowcą... ani nawet to nie ja jestem autorem tematu...
Weź chłopie zmień dilera.
Zgłoś
Avatar
gieza 2016-04-15, 20:33 1
Jasno w nocy mają w tej Chorwacji.
Zgłoś
Avatar
Piotrzynka 2016-04-17, 0:25
Kurwa, myślałem że mam ujebany monitor...
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-04-17, 1:54 5
Sygnały przepraszające wskazują na to, że nie debil tylko nie zauważył. A to się zdarzyć może zarówno debilowi jak i geniuszowi.
Zgłoś
Avatar
makss10 2016-04-17, 7:47
Zjebał , przeprosił - na drodze to dość rzadkie zjawisko , ja bym mu darował .
Zgłoś
Avatar
msre 2016-04-17, 8:56
Podziękował za marginesik
Zgłoś
Avatar
InsaneHarv 2016-04-17, 8:57
Przeprosił ? Przeprosił- to po chuj to roztrząsać .
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-04-17, 9:07
Cytat:

Przeprosił ? Przeprosił- to po chuj to roztrząsać .



racja - ale kto wypierze zasrane spodnie kierowcy osobówki? Gość ewidentnie chce dostać kilka Kun na pralnie ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie