18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Idiota z cysterny.
sylwek1191 • 2014-07-02, 18:49
Okolice Magnuszewa przed Kozienicami, kierowca cysterny spowodował wypadek jadąc środkiem drogi



Materiał nagrany przez znajomego, wiec nie było
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-07-02, 21:58 2
maciejb4 napisał/a:

Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest kurwa nie do przyjęcia!



Nie zawsze, raz spotkałem takiego idiotę tirolota, co nawet sekundy nie może stracić, w rajdzie jakimś chyba startował.
Jadę sobie za miastem, nagle ograniczenie do 50(jak zwykle z dupy bo nic w krajobrazie się nie zmieniło, droga taka sama) i znak że fotoradar to jadę sobie 60-70 bo nie mam zamiaru oddawać swojej kasy na pasożyty karmione haraczami z fotoradarów. Debil z tira podjechał mi na zderzak i miga długimi. Olałem go wiec mnie wyprzedził. Najlepsze że wyprzedzał tylko po to żeby 100m dalej wyhamować prawie do zera i skręcić
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-07-02, 22:00 4
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie pizdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest kurwa nie do przyjęcia!



tok rozumowania przeciętnego hujka niedojeba. Spieszy mi się to zapierdalam.

Kierowca tira zaczął manewr wyprzedzania auta które stało na poboczu i się przeliczył. Codziennie widzę takich kozaków i codziennie zjeżdżam bo zdaję sobie sprawę że skurwysyny są większe i to nie przelewki, ale za takie azjatyckie zachowania powinno się ujebywać ręce przy dupie. Nikogo nie obchodzi, że się spieszysz. Na drodze są też inni i jeżeli ktoś tego nie przestrzega to jest zwykłym hamem bez względu na to czy jedzie małym czy dużym autem.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-07-02, 22:00 4
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie pizdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest kurwa nie do przyjęcia!



Ale pierdolisz kurwa, a hołota ci jeszcze piwa daje kurwa cyrk
Widać że jedzie tam jakiś traktor czy wóz z kuniem chuj go wie więc osobówka zwalnia to chyba oczywiste. A co spocuch nie może poczekać?
Nauczcie się w końcu kultury na drodze bo droga nie jest tylko dla was tylko dla każdego!
Zgłoś
Avatar
qSC 2014-07-02, 22:05
Piwo za przypomnienie mi tego kawałka który leci w tle !
Zgłoś
Avatar
Leniwy Leonard 2014-07-02, 22:09
Jesteśmy jak bydło na drodze. Prawie wszyscy kierowcy patrzą sobie przed maskę, zajmują się chuj wie czym, tylko nie jazdą. Kierowanie zwykłą osobówką wymaga koncentracji i szybkiego myślenia. Do póki nie będziesz umiał skupić się na jeździe, dopóty nie będziesz dobrym kierowcą.
W sumie nie ma sie co dziwić . Chujowe drogi, samochody dostępne powszechnie od 25 lat... Jeszcze 25 i będziemy lepiej jeździć
Zgłoś
Avatar
NieIstotne 2014-07-02, 22:14 1
Aż mnie k*rwa trzęsie jak czytam niektóre komentarze... "powinni przechodzić testy psychiatryczne"- tak, kierowcy tirów przechodzą testy psychologiczne, więc byle debila nie dopuszczą. A co do "cywilizowanych krajów"- w takiej chociażby Anglii masz jebitny mandat za jadę zbyt wolno, ponieważ stwarzasz wtedy zagrożenie dla innych jadących z normalną (czyli prawie maksymalną dopuszczalną) prędkością. Nie chcę się kłócić, bo nie jestem pewien, ale według mnie taka furmanka nie może jeździć po takiej drodze (krajowej).
Zgłoś
Avatar
miken1200 2014-07-02, 22:21 1
"(tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu"

Słownik Języka Polskiego PWN (dostępny online) podaje dwa znaczenia: jedno to konwencja międzynarodowa, a drugie znaczenie to duża ciężarówka.
Zgłoś
Avatar
marekqat 2014-07-02, 22:37 5
Ilu z was, broniących kierowcę TIRa nie jest kierowcą takiego pojazdu? To, że Tobie się spieszy bo Twój szef to chuj to nie jest sprawa gościa jadącego starym fiatem uno. Dlaczego ktoś w osobówce ma zapierdalać i łamać przepisy, do których jako jeden z nielicznych się stosuje? Zapłacisz za niego mandat tylko dlatego ze postanowił pozapierdalać żeby Pan w wielkim wozie zdążył na noc poklepać żonę po dupie? I zapytam jeszcze czy Panowie z TIRa są tacy wyrozumiali dla kierowców rowerów, skuterów i tych zapierdalających jednośladami po 300km/h i wyprzedzających z prawej gdziekolwiek im się podoba? Bo przecież takiemu też może się spieszyć żeby wydymać swoją pannę, albo na rozmowę o pracę albo do kościoła. I koleś który widzi ze swojej kabiny co jest przed autem go poprzedzającym, w dodatku zawodowy kierowca nie jest w stanie ocenić nawet w przybliżeniu jak wolno jedzie ta jebana furmanka to raczej nie nadaje się do niczego. No chyba, że w tym czasie sięgał po CB radio, żeby zapytać czy krokodylki gdzieś nie stoją to zwracam honor, w takim przypadku jest zwolniony z odpowiedzialności.
Zgłoś
Avatar
pitkon 2014-07-02, 22:43
Dlatego ja zawsze musze jebnąć "setke" co by mnie sumienie nie gryzło jak kogoś rozjadę
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2014-07-02, 22:49 3
maciejb4 napisał/a:

Wyprzedał, bo niedojeby w osobówkach jadą jak ostanie pizdy. Żeby tir musiał wyprzedzać osobówkę to jest kurwa nie do przyjęcia!



pierdolnij się w ten swój pusty dekiel pacanie...
Zgłoś
Avatar
Pan gazownik 2014-07-02, 23:35 1
on myslal ze osobowka przed nim bedzie wyprzedzac, a zahamowala i sie zdziwil, nie chcac wpakowac mu sie w dupe odbil w lewo... mial szczescie ze nikogo nie zabil...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-07-03, 1:12 2
Wysyp spierdolin z lejcami od roku. @maciejb4 pierdolnij sie w łeb pacanie
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-07-03, 4:37 1
typowe. Inni mają się chować bo debil z ciężarówki on MUSI ZDĄŻYĆ. Widać że zapierdala i przymierza się dalej wyprzedzać. Dobrze że się rozwalił, oby więcej nie jeździł.
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-07-03, 8:54
rdk214 napisał/a:

Druga sprawa- dlaczego kierowcy TIRów (tak na serio to nie jest TIR bo TIR to nie nazwa pojazdu lub zestawu tylko umowa międzynarodowa dotycząca transportu) wyprzedzają na trzeciego itp itd...



Następny profesor od transportu drogowego. Ten temat będzie na kolokwium?
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2014-07-03, 9:27 1
już widzę, jak jedziesz 90/h autem z rodziną i widząc z tyłu ciężarowego przyspieszysz do tych 120 żeby pojeb zdążył na czas...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie