18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
RudaGrazyna 2009-09-11, 21:41 1
kupa kurzu i chuja widać... tragedia.
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-09-11, 21:45 1
gdyby zlamal kregoslup nie moglby sie ruszac, taka mala ciekawostka
Zgłoś
Avatar
Gaucho 2009-09-11, 21:47 1
Niekoniecznie, mógł stopniowo tracić władzę w nogach. Ważne jak długo ciągłość rdzenia kręgowego jest zachowana.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2009-09-11, 21:47 3
Po pierwsze... przyczepa kempingową to się do samochodu przyczepia (jak sama nazwa wskazuje), a to był kamper.

Po drugie... jakby kózka nie skakała...
Jak wielkim trzeba być ćwokiem, żeby taki numery odwalać bez żadnych zabezpieczeń, nawet głupiego kasku... w samych gaciach. Mózgu nie ma, teraz kręgosłup połamany... w następnym popisie niech sobie pisiora jeszcze odrąbie.

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2009-09-11, 21:51 ]
Zmieniłem temat przyczepa kempingowa -> kamper
Zgłoś
Avatar
Frantic69 2009-09-12, 0:31 1
Niepozorny skok Przypieprzył na tyle mocno, że go wyrzuciło do góry. Wcale się nie dziwie, że ma złamany kręgosłup, ma szczęście bo mógł mieć połamane więcej kości.
Zgłoś
Avatar
Mo23 2009-09-12, 10:04
Nie zgodze sie z erniii. mozna sie ruszac po zlamaniu kregoslupa jezeli rdzen kregowy nie zostal naruszony. I nie pytaj sie z kad to wiem bo sam mialem zlamany kregoslup (pekniete kregi th7 i th5 a th6 zmiazdzony) a stalo sie to na lekcji w-f gdy przewrucilem sie na mokrej podlodze. przez chwile nie moglem oddychac (th to kregi odcinka piersiowego) a po paru minutach juz nie czulem zadnego bulu. Sam pojechalem autobusem do domu a do szpitala poszedlem bo bolalo mnie jak kladlem sie na boku.

aa... po upadku wygladalem tak samo jak ten facet (opieralem sie w takiej pozycji jak "piesek" bo moglem wtedy zlapac oddech). Dla niedowiarkow moge podeslac na meila foty z tomografii komputerowej.
Zgłoś
Avatar
CzarleeSheen 2009-09-12, 10:09
Jak przy samej dupie,to można chodzić, tylko jak widać trochę boli.
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-09-12, 10:20
Mo23 napisał/a:

I nie pytaj sie skąd //ORT to wiem bo sam mialem zlamany kregoslup


nie pytaj (bez się, tak przy okazji), bo i tak Ci powiem... łał, super.. uwielbiam coś takiego.
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-09-12, 10:49 1
Mo23, postaw mi też browara =d.
Zgłoś
Avatar
RudaGrazyna 2009-09-12, 10:53
bardziej by mnie pocieszyła sprawa jakby silnik na klatę wziął, tak jak jakaś laska w oszukać przeznaczenie 4;p
Zgłoś
Avatar
R................s 2011-01-03, 11:40
nic dziwnego... takie auto ma niewiele amortyzacji a i fotel kozacki
Zgłoś