18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
o................r 2013-05-04, 22:31 1
no nie kurwa, nie wyrobię. Co za kretyn, robi za głowę państwa a nie potrafi nawet mówić poprawnie po polsku
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-04, 22:45 4
telon666 napisał/a:

@!Timon, Stryjek, głęboko w piździe mam wasze wypociny. jak już skończycie gimnazjum to może zrozumiecie o co mi chodziło. najbardziej na nasz rząd naRZekają kretyni po podstawówkach albo absolwenci debilnych kierunków bez szans na prace. PO chujowe, prezydent to prostak, PIS to fanatyczni katole itd. kurwa, kiedy zrozumiecie że życie na wiejskej z naszym życiem nie ma nic wspólnego i żadne wybory tego nie zmienią. tusk, kaczyński, palikot, kalisz, pawlak czy korwin mają mnie ciebie i wszystkich w samym środku dupy. więc jak to sobie uświadomimy to pozostaje nam polegać tylko na sobie. i jak wyuczysz się czegoś porządnego to wtedy zarabiasz godnie i nie płaczesz że ON po 5,50 że chlebek drogi i wakacje spędzę na malowaniu M2 w wielkiej płycie kurwa mać. jak kogoś uraziły (oprócz ww jegomości) błędy ort to sorki



1. Życie na wiejskiej ma bardzo wiele wspólnego z życiem każdego obywatela. Kiedy wybory wygrał Tusk, wzrósł vat, zmalał poziom refundacji leków itp. Podejrzewam, że istnieje silna korelacja między tymi wydarzeniami, a tym kto rządzi. Pewnie dalej nie wiesz jaka, geniuszu.
2. W każdym społeczeństwie potrzebni są profesorowie, lekarze, prawnicy, ekonomiści, ale równierz mechanicy, rolnicy, ekspedienci czy śmieciarze, chyba że ci pierwsi przed rozpoczęciem pracy w kancelariach czy szpitalach będą objeżdżać miasto śmieciarkami itp. Kraje zachodnie cechuje to, że każdy przydatny społeczeństwu zawód gwarantuje godne zarobki i życie. Wyzywanie od nieudaczników i nierobów ludzi, którzy dziwią się, że w Londynie kelner zarabia 5 razy więcej niż początkujący lekarz czy pielęgniarka czy rolnik w Polsce jest przykładem skrajnego debilizmu, chamstwa i braku wiedzy o dorosłym życiu.
3. Proponuję mniej telewizji, a więcej książek i myślenia.
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-05-04, 22:53
i co z tego że się przejęzyczył ?
Zgłoś
Avatar
mniopen 2013-05-05, 1:07
Błagam was debile Platfusy jebane, nie jestem za żadną z tych partii, ale kurwa mać?
Prezydent to osoba która nas reprezentuje, więc kurwa dla niego takie przejęzyczanie to strzał w stope i to kurwa tyle razy, on jest poprostu jebnięty zdrowo.

Jak jesteś lekarzem to lecz jak najlepiej, jak jesteś mechanikiem to reperuj jak najlepiej a jak kurwa reprezentujesz kraj to nie rób z siebie idioty na każdym kroku bo to kurwa jest dla nas hańba xd bul i nadźeja czy jak tam było i spierdalaj
Zgłoś
Avatar
oroboros 2013-05-05, 2:20 1
a czasem nie grali tam marsza jak szli? Taki rodzaj muzyki
Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-05-05, 5:25
Słowo wyrwane z kontekstu...
Któryś zz Was "najmądrzejsi" wziął to pod uwagę?
To co kolega wyżej napisał?
Poczytajcie między hejtami SJP, nie ma tragedii, może nadrobicie.
I weźcie pod uwagę że Wy nie walicie konia tylko "fapiecie"
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-05, 10:51 1
xgregor napisał/a:

Słowo wyrwane z kontekstu...
Któryś zz Was "najmądrzejsi" wziął to pod uwagę?
To co kolega wyżej napisał?
Poczytajcie między hejtami SJP, nie ma tragedii, może nadrobicie.
I weźcie pod uwagę że Wy nie walicie konia tylko "fapiecie"



Jak kurwa z kontekstu? Jebnij się gregor. Wypluł z siebie "Zapraszam wszystkich do wspólnego [...] marsza w kierunku grobu...". To chyba kontekst narzuca się sam jak nocna dziwka w południowym L.A.
Zgłoś
Avatar
Quireth 2013-05-05, 10:54
widać,że żonka go poprawiła chociaż ona ogarnięta
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-05, 11:01
OO! Wonsaty znowu się zbłaźnił ^^ dlaczego mnie to nie dziwi ? (:
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-05, 12:19 1
xgregor napisał/a:

Słowo wyrwane z kontekstu...
Któryś zz Was "najmądrzejsi" wziął to pod uwagę?
To co kolega wyżej napisał?
Poczytajcie między hejtami SJP, nie ma tragedii, może nadrobicie.
I weźcie pod uwagę że Wy nie walicie konia tylko "fapiecie"



to w takim razie prezydentowa jest tragiczna bo poprawiała męża

i tak głupota i relatywizm stosowane przez platfusów do obrony ich idoli zapędziły w kozi róg kolejnego debila
Zgłoś
Avatar
oroboros 2013-05-05, 14:09
Ja zawsze byłem przeciwnikiem PO bo uważam, że jest to partia ludzi bogatych dla ludzi bogatych. A ja bogaty nie jestem.

Ale tutaj to wy gimbuski sie osmieszacie. Nie chodzi tutaj o "marsz" w sensie takim jak żołnierz maszeruje. Ale do tańca/muzyki. Dobrze jest odmienione. Ewentualnie powinno być "NA marsza" ale czy "do" nie jest także poprawne to w 100% pewniy nie jestem.

"Do marsza" czyli inaczej "do tańca". Tak samo jak np. w sredniej szkole na studniówce "do poloneza". Czaicie baze czy naprawde same 12 latki sie tu wypowiadają? Bo normalnie trace wiare w sadistic, głupota większosci tutaj wypowiadajacych sie wylewa sie wiadrami z monitora.
Zgłoś
Avatar
DamianH 2013-05-05, 14:22
oroboros napisał/a:

Ja zawsze byłem przeciwnikiem PO bo uważam, że jest to partia ludzi bogatych dla ludzi bogatych. A ja bogaty nie jestem.

Ale tutaj to wy gimbuski sie osmieszacie. Nie chodzi tutaj o "marsz" w sensie takim jak żołnierz maszeruje. Ale do tańca/muzyki. Dobrze jest odmienione. Ewentualnie powinno być "NA marsza" ale czy "do" nie jest także poprawne to w 100% pewniy nie jestem.

"Do marsza" czyli inaczej "do tańca". Tak samo jak np. w sredniej szkole na studniówce "do poloneza". Czaicie baze czy naprawde same 12 latki sie tu wypowiadają? Bo normalnie trace wiare w sadistic, głupota większosci tutaj wypowiadajacych sie wylewa sie wiadrami z monitora.



Dobra, ale tańczy się do muzyki a nie w kierunku Grobu Nieznanego Żołnierza Jakby Bronek urwał swoją kolorową wypowiedź po "marsza" to ok, mógł mieć na myśli taniec czy tam muzykę jak piszesz. Ale wjebał się nieco tym "w kierunku".
Nie brońmy nikogo bez podstaw ku temu- przypomnijmy o meczu z Austrią (EURO 2008)- mniej oczywiste, przerwane "Boruc bardzo" zostało uznane "Borubarem" i kto uważał inaczej, ten kaczysta i pisior.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2013-05-05, 17:20
Bo marsz to taniec chodzony. Można tańczyc w kierunku czegoś to naprawde nic nadzwyczajnego a w zasadzie całkiem normalne np. w takiej korei pólnocnej

Btw. Jest cos takiego jak marsz pogrzebowy. Marsz pogrzebowy w kierunku grobu nie jest naprawde czymś niezwykłym. Szczególnie własnie na pogrzeboach wojskowych, a tutaj jest to wojskowe skoro chodzi o grób nieznanego żółnierza.

Naprawde nie czaje w czym ta wypowiedz komora jest podniecająca.
Zgłoś