18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
chorym 2020-08-28, 2:14
ostatnio mnie gosciu tak prawie pierdolonal na tym kurestwie, patrze w lewo przechodzac przez ulice a tam z 200 metrow dalej typ na hulajnodze na srodku drogi to mowie chuj ide, a tu sie okazuje ze on zapierdala jak perszing i nawet go nie bylo slychac pomijajac fakt ze nie mial kasku albo nawet czym dac znac ze zapierdala,. Dzieki mordo ten filmik to miod na moje oczy jebac hulajpizdy. Czekam na wiecej takich materialow, wyczailem ostatnio taka sciezke w parku tam taka dupa zapierdala na tym o tej samej porze, moze rozloze zylke i wrzuce cos od siebie, pozdro byku
Zgłoś
Avatar
olo_witek 2020-08-28, 10:22
bodzio667 napisał/a:

Do wkurwiających pieszych, rowerzystów, kierowców i motocyklistów dołączyli zasrani operatorzy elektrycznych hulajnóg.



A ty co umysłowy niedorozwój wymieniłeś wszystkich w ruchu drogowym więc jedynie potrafisz pizde po necie rozdziabiac
Zgłoś
Avatar
No-idea 2020-08-28, 19:46
Znajomy kupił taką wypas hulajkę elektryczną ze 3 miesiące temu, może 4. Już zdążył się 2 razy tak wypierdolic że życie mu przed oczami przeleciało. To po prostu sprzęt dla samobójców.
Zgłoś
Avatar
0irst 2020-10-19, 1:38
Wy naprawde idioci nie widzicie tego że ten na hulajnodze miał pierszeństwo? Przecież ten śmieć w samochodzie widział go bardzo dobrze, sam mam hulajnoge co prawda nie działającą, idzie na gwarancje i mam 17 lat ale bardzo dobrze widze kogo tutaj jest wina a jednyną winą gościa na hulajnodze to to że pędził na środku pasa hulajnogą coś koło 70km/h (jak dla mnie powinno sie nawet tak mocną hulajnogą jeździć jakieś max 50km/h po brzegu drogi żeby jakoś nie utrudniać ruchu samochodom) ale reszta jest wina śmiecia jebanego z samochodu który specjalnie jak dla mnie (bo chyba musiałby robić makijaż nie trzymając kierownicy żeby go nie zauważyć na prostej drodze) który chamsko mu zajechał droge i zagroził mu utratą nawet życia. A do was chuje jest takie coś jak 'hejtowanie dla zasady' czyli hejtujecie coś co jest wam albo obce, albo nie lubicie tego bo inni nie lubią a nie widzicie własnego zdania. Pelikany jebane myśleć nie potraficie sami, spróbować czegoś hejtowanie motocykli i różnych jednośladów Bo MaJą TyLkO 2 kOła. Tak naprawde to zależy od rozumu kto i jak jeździ, czasem zdarzy sie że spotkacie super motocykliste który zamknie wam klapke od baku w samochodzie która była niedomknięta i kiwnie kciukiem że zamknął za was, czasem sie trafi typ w crossie który wyjeżdża trawe na polu i przez co niszczy plony i niestosownie sie zachowuje wobec tego kto mu zwróci uwage. Myślcie sami i z powagą bo cebulaki z was teraz naprawde
Zgłoś