18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Przedstawiam post z profilu JKM, zresztą widać niżej. A pod nim komentarz jednego z użytkowników, który jest bardzo trafny. Chciałbym dodać, że ludzie widzą co się dzieje a dalej będą głosować na tych cieciów i nic się nie zmieni. OBUDŹMY SIĘ!!! Nikt kto jest teraz w sejmie tego nie zmieni i dajmy szanse ludziom którzy mądrze mówią i mają plany, aby nam było lepiej. JKM może i jest szajbnięty z deczka, ale nie ukrywajmy, gada z sensem i chce żeby było lepiej. Jak ktoś przeczyta komentarz użytkownika i w najbliższych wyborach znowu zagłosuje na tych samych ludzi to znaczy, że jest kompletnym idiotą. I każde narzekanie z jego strony powinno być karane chłostą dla niego samego. Kara więzienia za działanie na niekorzyść państwa i społeczeństwa też powinna go objąć.

Janusz Korwin-Mikke
Młodzi ludzie w Polsce siedzą na zasiłkach, robią jakieś pokątne roboty, albo wyjeżdżają za granicę. Ich wysiłek idzie w próżnię. Przychodzą na spotkania ze mną setki ludzi, młodych ludzi, którzy albo założyli firmę i nie mogą się rozwinąć, albo się boją założyć firmę bo się boją tej biurokracji. Ich cała para idzie w gwizdek. Tracą energię na obmyślanie sposobów na ominięcie systemu podatkowego. W Polsce jest taki system, który człowieka pracującego karze grzywną w postaci podatku dochodowego, a osobę bezrobotną nagradza zasiłkiem. Człowiek, który prowadzi działalność gospodarczą musi co miesiąc zapłacić ok. 1020 zł ZUS, podatek dochodowy, cokolwiek kupuje – płaci VAT od towarów i usług. My mówimy o tym, że te pieniądze powinny zostawać w kieszeni, a ludzie powinni sami decydować o tym gdzie się ubezpieczą zdrowotnie i gdzie będą odkładać pieniądze na własną emeryturę. Państwo nam co miesiąc zabiera przez 45 lat pieniądze, żeby potem dać emeryturę w wysokości 700 zł.

Komentaż użytkownika Piotr F......
"Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!!
"


Chętnie podyskutuje na ten temat, jeżeli macie ochotę.

"Dyskusja jest ważna bo zawsze od niej zaczyna się rewolucja."

Ja,


Kolory NIE są tutaj przypadkowe.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-08-16, 20:05 1
@RottenFetus,
Żeby to zrozumieć, nie możesz być po pierwsze aroganckim lewakiem(wiem oksymoron). Po drugie musisz zapoznać się z szerszą opinią na dany temat, a nie jakieś wycinki. Nie chce mi się tego szukać, bo jest tego dużo. Polecę Ci tylko książkę "Świat według Korwina, najlepsze teksty".

PS: Nazywanie Korwina pedofilem dlatego, że ma fotkę z jakąś dziewczynką to już jest szczyt bezczelności i zidiocenia..
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-16, 21:00
Crem0wy napisał/a:

Po pierwsze nie korwinfagu a naziolu ja coś. Bo stoję za Ruchem Narodowym.
Po drugie czy "najlepsza korelacja między długiem a produkcją" znaczy coś na prawdę poważnego czy to tylko jakiś dziwny wymysł żeby coś próbować usprawiedliwiać? Bo Japonia za wiele surowców nie ma sama z siebie więc jej produkcja jest uzależniona od surowców a one od ich stanu majtkowego, a kiedy ktoś się o długi upomni to przestanie pożyczać a zacznie żądać zwrotu, a wety produkcja siada i chuj trafia jakąkolwiek korelację X z Y.


Z twojej wypowiedzi numer 1 wynika iż Japonia to kraj be ponieważ ma 200 % długu w stosunku do produkcji. Więc się pytam chciałbyś żyć w kraju gdzie ta zależność jest mniejsza ?? Pytanie było jasne i klarowne skoro nie potrafisz zrozumieć to cóż pozostaje mi być spokojnym o to iż w Ruchu Narodowym będą jakieś w miarę wartościowe jednostki. Bo sądząc po twoich wypowiedziach nie ma ich. Dla twojej wiedzy najkorzystniejszy stosunek produkcji do długu mają sterowane ręcznie Chiny a nie wolnorynkowe wydmuszki. Czemu ?? Ano bo Chiny coś produkują w stosunku do USA UK czy innych. W Japonii nie jest tak źle mają stosunkowo dobrą sytuację gospodarczą ponieważ są państwem wyspiarskim i w gruncie rzeczy to daje im duże pole do popisu w dziedzinie import/eksport jak w UK. Są w miarę stabilni w przeciwieństwie do USA gdzie gospodarka leży i kwiczy ponieważ przestawiła się na zbrojenia i wojenki.
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-08-16, 21:22
McMenel, nie. Ty pytałeś o to czy "chciałbyś żyć w kraju który ma obecnie najlepszą korelacje między produkcją a długiem". Ja głównie znam pojęcie korelacji z biochemii jako tym czy jest zależność czy nie, więc się nawet spokojnie debilu pytam co wedle ciebie znaczy to, a ty teraz wyskakujesz że nie jestem wartościowy.
Wiec jak z łaski swojej wyjaśnij na czym ta zależność wedle ciebie polega to ci powiem czy wolę żyć w kraju gdzie zależność jest albo tam gdzie jej nie ma.

Japonia wolnorynkowa to była może przed początkiem XX wieku. Wraz z kryzysem tym dużym z '21roku i równie dużym z '29roku wprowadzili tam ostry interwencjonizm i już im tak do dziś zostało. A jeśli o import/eksport to oni nie mają czym się chwalić bo od kiedy po II WŚ stali się wasalem USA, to robią za port handlowy dla interesów Ameryki.
I o sile kraju nie znaczy suma pieniędzy jak się przez nich przewala bo aktualny pieniądz to waluta fiducjarna która nie ma wartości. O sile kraju świadczy populacja, surowce, powierzchnia, produkcja żywności i przemysłowa. Kiedy jakiegokolwiek z tych elementów nie ma, wtedy nie ma mowy o silnym kraju zdolnym przetrwać w wymagającej sytuacji.

A Chiny są dziś tak centralnie sterowane że ostatnio zniesiono podatki dla paru milionów małych firm. Po pierwsze centralne planowanie wyklucza miliony przedsiębiorstw tylko zakłada państwowe molochy a po drugie na bank nie ma tam wolności podatkowej a jest zabierania całych produktów, sprzedawania tego przez rząd i oddawanie ludziom jakieś cześć z tego co autentycznie zarobili produkcją.

Nie wspomnę o tym że USA to FEDERACJA. Jeden stan się różni często od drugiego na większości płaszczyznach. Jeden sobie radzi genialnie a drugi nie. A średnia z tego to chujowa metoda teoretyczna.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-16, 21:28
Tu jest jasne stwierdzenie iż Japonia to nie jest przykład ponieważ ma zbyt wysoki dług w stosunku do produkcji.
Cytat:

Japonia zadłuża od tak dawna ze dziś jej długo wynosi ponad 200% tego co rocznie obywatele wytwarzają.


Zresztą zabawna odpowiedź po tym jak stwierdziłem iż Kolej to dobra rzecz i potrafi przynosić zyski i poparłem to przykładem Japonii. Lecz jak widać Ruch Narodowy to banda debili którzy nie wiedzą co piszą i o czym piszą.
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-08-16, 21:57
McMenel napisał/a:

Tu jest jasne stwierdzenie iż Japonia to nie jest przykład ponieważ ma zbyt wysoki dług w stosunku do produkcji.


To się zdecyduj. Albo dajesz ją jako przykład albo nie dajesz.

McMenel napisał/a:

Zresztą zabawna odpowiedź po tym jak stwierdziłem iż Kolej to dobra rzecz i potrafi przynosić zyski i poparłem to przykładem Japonii.


Nie. Ty NAPISAŁEŚ. POPARCIE wymaga albo własnego opracowania danych albo podania źródeł tych danych.

McMenel napisał/a:

Lecz jak widać Ruch Narodowy to banda debili którzy nie wiedzą co piszą i o czym piszą.


Jak na razie to ty kurwa nie wiesz o czym piszesz rzucając jakąś korelacją bez łaski wyjaśnienia o co ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-08-16, 22:58
SQT napisał/a:

Nie ma sensu dyskutować jak ma się pojawiać JKM. Choć w jednym zdaniu się nie zgodzisz z nim i będziesz wyzwany od lewaków.


Jacy oni są przewidywalni.

kroplowa napisał/a:

@RottenFetus,
Żeby to zrozumieć, nie możesz być po pierwsze aroganckim lewakiem(wiem oksymoron).



W ten sposób dowiedziałem się że jestem lewakiem, a dlaczego?
Bo nie uważam pedofilii za coś nieszkodliwego społecznie.
Jeśli ktoś ma inne zdanie, niech się uda na jakiś plac zabaw i zacznie obmacywać dzieci przy ich rodzicach. Gdy zjawi się policja, oczywiście gdy przy odrobinie szczęścia nie zlinczuje cię tłum, tylko przyjecie policja, możesz tłumaczyć że Korwin powiedział że to nic złego. A potem tylko parę lat w więzieniu, przekonasz się co to anal bardzo dobrze i powrót na wolność. Zawsze później możesz opowiadać, że byłeś więźniem politycznym.
A ja zawsze myślałem że to ci straszni lewacy chcą legalizacji pedofilii.
ps. pierdolenie o lekkiej pedofilii możesz zostawić dla siebie.

Jeśli chodzi o plac Tian'anmen i Chiny, polecam książkę:
kontrateksty.pl/index.php?action=show&type=news&newsgroup=26&id=573
Jest tu dużo lepsze źródło wiedzy niż powtarzanie po jakimś starcu wylansowanym za komuny przez Urbana.
Reszty nawet mi się nie chce komentować.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-17, 6:22
Cytat:

To się zdecyduj. Albo dajesz ją jako przykład albo nie dajesz.


Ależ daje ją jako przykład dobrze zarządzanych kolei które przynoszą zyski. I tylko tak. Ale pewnie znów stwierdzisz że się nie znam i że Japonia to zły przykład.. Echh kończę tą dyskusje bo nie ma w niej sensu skoro nie potrafisz czytać i pisać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-08-18, 8:48
McMenel napisał/a:

Ależ daje ją jako przykład dobrze zarządzanych kolei które przynoszą zyski.


Mam ci wierzyć na słowo?

McMenel napisał/a:

Ale pewnie znów stwierdzisz że się nie znam i że Japonia to zły przykład..


Nic nie udowodniłeś do tej pory prócz "mam rację i chuj".

McMenel napisał/a:

Echh kończę tą dyskusje bo nie ma w niej sensu skoro nie potrafisz czytać i pisać ze zrozumieniem.


Papa! :*
Zgłoś