18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nie tak dawno bolały ośmiorniczki... dziś okazuje się, że obecna ekipa też nie oszczędza pod tym względem.
Spotkanie panów Kaczyńskiego i Orbana, kosztowało ponad 13 000 zł. Podobno prywatne spotkanie... a faktura wystawiona na partię, a partia ma kasę z subwencji... czyli to nasza kasa.

siecobywatelska.pl/czego-dotyczylo-spotkanie-prezesa-pis-z-victorem-or...

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że PiS i PO to jedno zło?
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2016-02-02, 15:03
W aferze "ośmiorniczkowej" już nawet nie chodziło o to ile wydali (choć to też oczywiście ma znaczenie) tylko o tam wyszło jaw i o czym sobie tam wesoło gawędzili.
Jednak to co robisz to typowe tworzenie newsów z chuja wyssanych, typu GW i takie tam.
No patrzcie ile Kaczor wydał. Nie ważne z kim i czym gadał, co tam.

Też jestem zawiedziony działaniami PIS, myślałem, że pd razu cię złapią i wyślą do obozu reedukacyjnego w Biszczadach
No chyba że już puszki piszesz to zwracam honor
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-02-02, 15:21 1
AgentGrzesiek napisał/a:

Jednak to co robisz to typowe tworzenie newsów z chuja wyssanych, typu GW i takie tam.


Dla Ciebie to newsy z chuja... dla kogoś mądrzejszego (czyli dla większości) kolejny dowód na to, że PiS i PO to jedno zło.

Ale, spoko rozumiem, że to jedyne co zdolny jesteś napisać, bo inne wątki jakoś skrupulatnie omijasz i nie bronisz.
Zgłoś
Avatar
Siekul 2016-02-02, 16:29
AgentGrzesiek, Grzesiek, daj sobie spokój, bo to nie ma sensu. Ja odpuściłem kilka tematów wcześniej od szanownego lesiot, który stara się ciągle wzbudzać sensacje. Tak. Sensacje. Nie chcę twierdzić, że PiS to samo dobro, ale czemu dopiero teraz mówisz hucznie, że PiS i PO to jedno zło? Czemu wcześniej, przez prawie 7 lat bycia na tym forum nie skarżyłeś się na działania PO? Każdy mądrzejszy zdaje sobie sprawę z tego Twojego posunięcia. Stawiasz na równi PiS i PO, ale ciągle mówisz o aferach PiS, prosty zabieg manipulacyjny. Teraz PiS rządzi, więc ludzie skupiają na nim całą swoją uwagę.

Patrząc na Twój profil to idzie łatwo zauważyć, że w samym styczniu (mam podgląd TYLKO DO 13 STYCZNIA) stworzyłeś aż 13 na 37 wszystkich Twoich tematów z całych 7 lat. Na tylko i wyłącznie jeden temat. Na temat PiS'u. Ty chcesz nam bezczelnie wmówić, że porównujesz PiS do PO? Ty ciągle atakujesz PiS, z premedytacją wyszukując nowe tematy do podpalenia. Gdybyś był merytoryczny i rzetelny to Twoja działalność trwałaby o wiele dłużej i byłaby bardziej bezstronna... ale pisząc swoje tematy, w których obrażasz tylko obecny rząd utwierdzasz tych mądrzejszych o swoim jednokierunkowym spojrzeniu.

Ach, no i tak jak działacze PO, Ty też musisz mieć zawsze swoje ostatnie słowo w temacie, więc tak. Czekam na odpowiedź z wielką niecierpliwością.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-02-02, 16:53
Nie obrażam nikogo, tylko piszę prawdę.

O PO nie pisałem bo wystarczająco wszyscy słusznie cisnęli, a teraz o PO nie ma co pisać, bo praktycznie nie istnieje.

PiS punktuje, bo za politykę gospodarczą i ekonomiczną na to zasługuje.

Jakoś nie przypominam sobie, żeby przez ostatnie 8 lat tutaj ktoś punktował opozycję.

Aaaa... stać Cię w końcu na przeprosiny, za to że coś sobie źle ubzdurałes ostatnio i próbowałeś coś wmówić i obrażajac mnie?

A tak BTW... nikt wam nie broni napisać wątku, kontrargumentujacego mój wątek.
Wypisać jak mam pomogą dodatkowe obciążenia, podatki, jak dobre obecnie mamy prawo podatkowe, jakie dobre efekty gospodarce przynosi maksymalny deficyt i dalsze zapozyczanie.
Wszystko przed Wami, wystarczy użyć dobrych argumentów. Wyłuskać z działań obecnego rządu to co jest dobre.

Śmiało... możecie pisać peany pochwalne a moje wpisy przewijać... no chyba że macie dobry argument, to przedstawić go.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2016-02-02, 20:52
Kolejny temat z PiSem, kolejny wyssany z chuja temat obracający kota ogonem i do którego analogię robi się z czegoś co nie jest analogią. Czyli lesiot w formie i kontynuuje swoją anty-PiSowską krucjatę na forum na którym mało kto popiera PiS a przynajmniej ma ochotę wchodzić w dyskusję broniącej tej formacji...
Twoi przełożeni nie wiedzą że tutaj się pijaru nie zrobi? Trzeba ich poinformować bo płacą za nic
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-02-02, 21:03 1
Standard... trzy trolle żadnego argumentu.
Zgłoś