18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ile mamy płci?
~Velture • 2024-03-06, 18:00
Witamy w dystopii.
W kanadzie wchodzi ustawa gdzie można iść na bodajże 20 albo 25 lat do pierdla za komentarze przeciwko lgbt, mniejszościom itp.
W usa już widzimy już jak to ładnie działa i posłusznie przyszłe pokolenie niewolników zostaje wytresowane aby nie mówić nic wbrew żymiańskiej retoryce lewicowej.

Zgłoś
Avatar
mit2 2024-03-07, 1:05 13
Dlatego lewactwo powinno się usunąć z tej planety. W jaki sposób to sobie sami dopowiedzcie...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-07, 2:36 3
W Szwecji już od kilku lat za takie "transfobiczne" wypowiedzi mogą wyjebać cię z roboty. Nawet jak opinię wyraziłeś w prywatnej rozmowie przy grillu u znajomych. Wystarczy, że życzliwy popieprzy cię do urzędu ds. zwalczania dyskryminacji i w korpo już wiedzą, że jesteś nienawistnikiem
Zgłoś
Avatar
durabo2 2024-03-07, 7:09
Jakie to fajnie, i nie ustawione
Zgłoś
Avatar
przemekjas 2024-03-07, 14:12
To i w Polsce się zaczyna. Jestem rolnikiem i aby dostać dopłaty inwestycyjne muszę przedstawić mój stosunek do mniejszości seksualnych czy jest pozytywny, neutralny czy negatywny gdzie po zanazaczeniu negatywnego od razu wniosek odrzucają.
Zgłoś
Avatar
crookla 2024-03-07, 16:07
Nie mogę znaleźć co to za ustawa, ktoś coś ma?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-07, 18:20
crookla napisał/a:

Nie mogę znaleźć co to za ustawa, ktoś coś ma?



Wujek Google się w grobie przewraca...

Ustawa C16 wraz z późniejszymi zmianami. Nie mogę dodać linku do kanadyjskiego MSWiA, ale do znalezienia w top 50 wysszukań
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2024-03-07, 19:40 2
Mamy dwie płcie i żadna lewicująco-wojująca ideologia LPG tego nie zmieni
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-03-07, 22:34
Śmierć czerwonej demokracji, niechaj jak najprędzej kona.
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-03-08, 0:11
Wybraliście kurwa tych zjebów, to teraz się z nimi męczcie.
Już nie mogę się doczekać kiedy trafię do piachu i nie będę musiał słuchać tego pierdolenia o poprawności politycznej.
Zgłoś
Avatar
SkąpyDziadyga 2024-03-08, 4:49
Powiem tak, w USA jest tak samo jak w Kanadzie jeśli chodzi o tą sprawę.
Coś w tym stylu: "nie zgadzasz się z większością ? to cyk, transfob, szerzenie nienawiści, będzie ci gorzej znaleźć prace i możliwe że będziesz martwy lol " i inne pierdolety.
Jak wiadomo, Amerykanie to w przytłaczającej większości żydzi, więc czego można się spodziewać po nich, oprócz ograniczenia wolności i łamania praw człowieka.
Zgłoś