18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Ile potrafisz znieść?
Ch3st3r • 2015-12-10, 23:24
Siema, dzisiaj natrafiłem na dość ciekawą stronę którą chciałem się z wami podzielić drodzy sadole.
Szukając wrażeń, natrafiłem całkiem przypadkiem na www.runthegauntlet.org

Czym jest owa strona? Strona ta, została stworzona z myślą by sprawdzić poziom skurwienia i znieczulicy osób takich jak my.
Jej celem jest przechodzenie z poziomu na poziom, poprzez oglądanie coraz to bardziej popierdolonych filmików(inaczej nie przejdziesz na kolejny poziom, chyba że jesteś cipa i włączysz w tle jak ja, pisząc ten artykuł).. zaczynając od łagodnych klipów ze złamaniem kości, poprzez dźganie nożem w biały dzień byłej ex nożem na ulicy czy wyciągając larwy z oka twojej babci. Polecam dla osób którzy lubią oglądać torturowanie zwierząt czy obcinanie głowy małymi nożykami przez meksykański kartel.

Od poziomu 15 zaczyna się lekka rzeź, ja doszedłem w trakcie pisania tego do poziomu 20.
Powodzenia skurwiele

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2015-12-10, 23:40 ]
Poprawione.
Zgłoś
Avatar
d................6 2015-12-11, 10:08 5
Czuje się jak psychopata. 10 rano po śniadaniu a jakieś pojebane rzeczy oglądam. Przy 17 żołądek mi do gardła podszedł. Ludzie są jednak pojebani
2 ostatnie poziomy słabe. Egzekucje jakoś średnio mnie przerażają.
Zgłoś
Avatar
greg143 2015-12-11, 10:12
W 17 fajna muzyka, zna ktoś?
Zgłoś
Avatar
gonzales1988 2015-12-11, 10:39
Szkoda że tylko 20. Już kilka pierwszych było niezłych.. Chore
Zgłoś
Avatar
parolpl 2015-12-11, 11:13 2
Nikodem przecież miałeś kota w 10

17 powinna być na końcu :/
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2015-12-11, 12:09 1
Kurwa, pamiętne czasy, 2006, niecały rok po założeniu przez rodzicielke internetu, ja jako 14 letni gówniak dostałam od kuzyna informacje o stronie rotten, później oglądanie klasyków takich jak 1men 1 jar i 2 girls 1 cup, ja pierdole jak ten czas zapiedala.
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-12-11, 13:32
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Kurwa jebana mać... Sadol powrócił !!!

Ale wezcie teraz dajcie jakies śmieszne kotki, albo suche kawały bo kurwa obejżałem do 20lvl i czuje sie jak psychopata....



Data rejestracji: 20, 05, 2014.

Co ty kurwa wiesz o starym sadisticu?

CiociaSmiglo napisał/a:

Kurwa, pamiętne czasy, 2006, niecały rok po założeniu przez rodzicielke internetu, ja jako 14 letni gówniak dostałam od kuzyna informacje o stronie rotten, później oglądanie klasyków takich jak 1men 1 jar i 2 girls 1 cup, ja pierdole jak ten czas zapiedala.



Jak na moje oko to ty w 2006 sięgałaś brodą do blatu (żartuję).

w 2006 to ja poszedłem do wojska - kawał czasu temu

A teraz w "ulubione" i czekam na kojelnych "tafgaji" co będą się chwalili jacy to nie są ostrzy jak maczeta
Zgłoś
Avatar
Freakky 2015-12-11, 14:34
19 i 20 nie zasługują na tak wysoką pozycję.
Większość widziana, ale ten mleczarz to mógłby otworzyć fabrykę, tyle tego sera tam wyhodował
Zgłoś
Avatar
haf3po3 2015-12-11, 15:06
Stare, no i bylo na sadolu, ale nie chce mi się szukać. Filmów tam jest więcej, ale "wywalonych" z ruletki. Wystarczy dać STOP i później browse videos. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
maverx 2015-12-11, 15:43
u mnie na wsi dzisiaj była dostawa do sklepu z masarni... mieso w piatek ?! Jestem oburzony ! Dzwonie na paly !
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-12-11, 17:14 3
Mówcie co chcecie ale babkę z 16 bym ruchał

Ogólnie:
złamana ręka lekko mnie ruszyła
trochę bałem się kotka ale ostatecznie przypomniałem sobie że nie lubię kotów i nawet mi się podobało
baba z larwami w oku wyglądała ohydnie
przy wiertarce w penisie bałem się ale nie było tragedii
przy 19 przesrane jest tylko to charczenie przez krew, tak jak by się siorbało słomką
20 to samo + zastanawiam się co musiał czuć ten gościu psychicznie i czy nie było to gorsze od tego ich znęcania się nad nim

Jednak największym zabójcą dla mnie była 17 i ser z napleta, krzywiło mnie jak jasny chuj
Zgłoś
Avatar
naszewka 2015-12-11, 17:17
Pytanie odnośnie 19stki- czy ktoś potrafi to wytłumaczyć? Czy jest możliwe, że ten facet rzeczywiście jeszcze żył czy są to jakieś skurcze mięśni itp?
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-12-11, 17:19 1
No przecież mózg funkcjonuje jeszcze chwilę nawet pod odcięciu całej głowy np. gilotyną,
w tym przypadku gdy nie przerwali rdzenia czy czego tam kolwiek to mózg mogło nadal wysyłać sygnały żeby "oddychać"

to tylko moja teoria, nie jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
xxdarc 2015-12-11, 19:30
nie obejrze tego jak psiaka ze skory obrzynają reszta ujdzie
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-12-11, 20:49
Typo z piętnastki chyba nie miał hajsu na operacje zmiany płci więc postanowił samemu zrobić sobie pizdę
Zgłoś
Avatar
MiotaczBobruf 2015-12-12, 20:56

Jak dla mnie:
Koleś na 3 filmiku to idiota
Na 8 jednej idiotki mniej (czyt. artystki)
9 za to bardzo sadolowy podobał mi się Szczególnie jak połówka myszki uciekała
Na 16 mnie panienka rozbawiła
18 przecież to takie stare
Na 20 gościa młotkiem tłuką i tylko tyle?

You survived the Gauntlet!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie