18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Illuminati - New World Order
Dzedaj87 • 2012-08-09, 19:04



Znalezione na onetowym blogu novusordomundi.
Warto obejrzeć każdy film i przeczytać całość, filmy umieszczone pod koniec dają konkretnie do myślenia. Zapraszam też do dyskusji w komentarzach.


Dopiero teraz jestem w stanie napisać o wszystkim co dzisiaj przeczytałem i obejrzałem. Jestem w ogromnym szoku. Mam też pewność, że Mike sfingował swoją śmierć w obawie przed Illuminati. To mordercy, prypominający tylko z wyglądu ludzi. Brak mi słów.

Każdy kto zaczyna czytać ten post powinien się zapoznać ze wstępem o Illuminatach, co to za organicazja i do czego dąży.
Otóż dzisiaj próbowałem wychwycić pare tekstów z 'This is it backmasking' i trafiłem na bardzo ciekawe nagrania dotyczące 'backmaskingu'. Nie tylko Michael jest tak genialny by to robić, bo to pomysł Illuminati. Różnica polega na tym, że organizacja ta każe pisać piosenki które od tyłu będą miały jakiś wątek o szatanie. Kto się do tego nie przystosuje - ginie. Tak jak właśnie MJ czy 2pac.

'the Illuminati killed tupac because he did not want to do what they told him to do. The same reason why the Illuminati killed? micheal jackson and Bob marley. They were ready to expose them shit they even sung songs about the Illuminati but before they could do it in the manner that was needed, they were murdered and the media covered it up with BULLSHIT stories.'

tłumaczenie:
'Illuminati zabiło Tupaca bo nie robił tego co chcieli żeby robił. Z tego samego powodu Illuminati zabiło Michael'a Jackson'a i Boba Marley'a. Byli gotowi zdemaskować to gówno, ale zanim zdobyli to co było potrzebne, zostali zamordowani a media wciskają jakieś bzdury na ten temat.'
To samo tyczy się Marilyn Monroe. Zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej śmierć uważa się za samobójstwo. Ale jeśli Illuminati zabiło John'a Kennediego to jestem pewna że to samo zrobili z Marilyn bo za dużo wiedziała, sypiała z nim.

Video:


2pac backmasking




Lady GAGA backmasking




Britney Spears backmasking




Różni wykonawcy o szatanie





Chyba nie trudno się domyśleć, że szatan ma wiele wspólnego z Illuminati? W końcu 'Lucyferiański Porządek Świata'. Przy słuchaniu niektórych nagrań przechodziły mnie ciarki po plecach. oO
Prawdą jest to że MJ głosił miłość, przyjaźń, był przeciwny wojnom... w temat 2paca nie zagłębiałem się aż tak bardzo. Wiem tylko że Mike był na 'czerwonej liście', na której znajdują się ci Amerykanie którzy ujawniają plany Illuminati, ogłaszają je społeczeństwu, próbują zapobiec Nowemu Porządkowi Świata, przywódcy grup patriotycznych. Tak samo jak i blogerzy. Te wszystkie 'drobnostki' czyli charakter Michael'a, znak Illuminati w 'This is it', migawka polityków... od razu wiadomo, że miał coś z nimi wspólnego. Jestem pewna że chciał nam to przekazać, tak samo jak jestem pewna że żyje i nie ujawni się dopóki osoby zagrażające mu nie zostaną ukarane. Ale czy zostaną?
Przypomnijmy sobie jeszcze memorial Jacksona.



21.12.2012 - tego dnia ogłoszony ma zostać stan wojenny w USA. W internecie jest ogromna ilość video związana z tym wydarzeniem. 14 dni przed ogłoszeniem stanu wojennego, uprowadzona ma zostać 'czerwona lista' i odrazu wybita. Potem 'niebieska lista', do której należą zwolennicy 'czerwonej listy' i ich rodziny. Mają zostać przewiezieni do obozów więziennych FEMA. Następnie 'żółta lista' - ludzie całkowicie zmanipulowani przez telewizję, 'barany'. Illuminati powie im co mają robić, jak się zachowywać, każe ich sobie podporządkować. Ludzie najpewniej to zrobią. Następnie wszczepi im się mikrochipy. Niestety osób na 'żółtej liście' jest zbyt wielu więc niektórzy zostaną zabici lub zagłodzeni. No i w końcu zupełnie bezpieczni - członkowie kongresu i ich rodziny. Będą bezpieczni na czas wojen domowych i ludobóstwa które ma nastąpić.


Amerykanie mają już nawet swoje trumny :)
Pół miliona hermetycznych plastikowych trumien umiejscowionych jest w Atlancie w stanie Georgia.
Moim zdaniem oczywiste jest że są to trumny na popioły po kremacji.

# ZOBACZ <- klik





Obozy koncentracyjne...




Swoje plany członkowie organizacji wykuli na kamiennych tablicach w Georgii.

# ZOBACZ <- klik


Historia się powtarza. Niektóre media apelują do Amerykanów aby uciekali do Europy. Cały kontynent (Meksyk, Kanada, Ameryka) jest najbardziej zagrożony.


Znalazłem też bardzo interesujący film o lotnisku w Denver. Jest z polskimi napisami, naprawde polecam obejrzeć.




Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz.
Świńska grypa?
Dziwne, że choroba pochodząca od zwierząt zawiera ludzkie i ptasie geny. Jest to wirus wytworzony przez człowieka, a co najciekawsze nie stanowi on największego zagrożenia. Zagrożeniem są szczepionki wymyślone przez Illuminatów do realizacji 'NPŚ', które pochłonęły wiele wiele więcej ofiar niż sama świńska grypa w latach 70. Przyczyną zgonu jest zespół Guillain-Barre'a który wywołuje szczepionka. W Wlk. Brytanii od października zaszczepiono nią 13 mln osób.
Jeśli chcesz zobaczyć dokument potwierdzający to, że świńska grypa jest wytworem sztucznym kliknij tutaj. 'Specyfik zawiera antygeny skuteczne także przeciwko wirusowi grypy psiej oraz końskiej (odpowiednio H7N7 i H3N8).'


Jak widać ci kryminaliści nie tracą czasu. Od dawna realizują swój plan. Za kilka lat przejdą po prostu do 'konkretów'. Obozy FEMA, trumny, szczepienia i wiele innych, są częścią techniczną mającą posłużyć realizacji ich planów redukcji populacji ludzi do 500 milionów. To już się dzieje, a Mike chce nam to uświadomić. Ciekawe tylko co dokładnie wie czego my nie wiemy. Ludzie obudźcie się bo znów zrobią nam Oświęcim! Wyobrażacie sobie takie życie? Jeśli w ogóle ktoś z nas przeżyje...


I na koniec od wujka Dzedaja na temat obecnych IO w Londynie, zdjęcie stadionu olimpijskiego:





Tutaj przykładowa waluta obowiązująca po 2012 roku.






I jeszcze komentarz na koniec ode mnie: Najciekawsze jest to że owe podejrzenia istnieją od wielu lat, tak jak i teoria na temat szczepionek na świńską grypę. Bardzo na czasie w dobie niedawno omawianej ustawy narzucającej konieczność szczepienia obywateli w Polsce.

2012-08-09, 19:09
Wszystko fajnie tylko jest już kilka tematów o tym. Po co tworzyć kolejny ?

2012-08-09, 19:11
Są raptem 3 tematy, a każdy o czym innym.

2012-08-09, 19:22
Ja pie**ole puszczają piosenki od tyłu i wmawiają, że coś słychać o szatanie czy innych spiskach dziejów. W takim układzie nie chce wiedzieć w jakie spiski zamieszany jest baton MARS.

2012-08-09, 19:23
backmasking to kompletna ściema. Słuchający jest naprowadzany na teoretyczną treść słuchanego jazgotu. Posłuchajcie sobie z zamkniętymi oczami za pierwszym razem a niczego nie zrozumiecie. To mózg szuka najbliższej logicznej rzeczy która przypomina dany nieokreślony dźwięk czy obraz. W pokazanych tu przypadkach bełkot nabiera dopiero sensu przy przeczytaniu tekstu.

rz...........ch
2012-08-09, 19:29
nie ma ch*ja...
kaczyńskich ze smoleńska porwali masoni...
i trzymają teraz w piramidzie hej-hopsa!!!

jest to też niezbity dowód na istnienie pasożytów umysłu.

k***a...

2012-08-09, 19:29
Oglądałem wszystko i to jest masakra, jak potrafią wmówić ludziom coś czego nie ma. Jak dla mnie totalna ściema. Pranie mózgu i nic poza tym.

2012-08-09, 19:49
@Dzedaj87

Chlopie, k***ica mnie wziela jak czytalem polowe twoich wypocin z reszta tego wklejonego gowna z jakis poj***nych stron dla ludzi z chora mania przesladowcza i poj***na wyobraznia. Co ty tutaj tworzysz? Co chcesz osiagnac? Chesz komuchow i katolikow nawracac?
ch*j mnie intersuja wyssane z palca przekazy ktore tak naprawde sa ch*ja warte. Szatan-sratan, aniol-sraniol.
Rzygac sie chce tymi historyjkami o zawladaniu swiatem. Czy ty osle do dzisiaj nie zauwazyles ze swiatem od dobrych parudziesieciu lat rzadza korporacje???

Obudziles sie teraz? Nocnik ci podstawic?

:homer:

Ludzkosc jest juz dawno w szponach tych najwazniejszych, robia z nami co chca, zawsze byles szaraczkiem i szaraczkiem umrzesz, to ze wyskakujesz z teoriami wymyslonych przez pisarzy S-F nie znaczy ze tak bedzie. Wez sie rozejrzyj dookola i skumaj ze juz robia z nami co chca. Szczepionki obowiazkowe? Co z tego k***A! Kto cie zmusi sobie jakies gowno wstrzyknac? Wojsko??? Lekarz domowy??? Dzielnicowy??? Niech sie jebia na ryj! Ja nie mam zamiaru z siebie szmaty i popychla zrobic, w najgorszym wypadku jakiegos j***nego niewolnika. Nie po to uczylem sie strzelac, nie po to mam przeszkolenie, w najgorszym przypadku jak dojdzie co do czego, to napewno nie dam sie jak jakas pie**olona c**a i zlapie karabin i pistolet.
Nie dam z siebie kukly zrobic chocbym mial zginac!

2012-08-09, 19:58
@up
to już chyba kliniczny obraz paranoi

2012-08-09, 20:12
@ParanoiA

Nick adekwatny do posta.
Dalem wam do poczytania ciekawie sklejony artykul a jak tobie akurat nie pasuje, to wyjdz na fajke, pocisnij na recznym albo ostatecznie idz pan w ch*j. nikt nikomu nie kaze z mostu skakac bo 21 12. 2012 sie zbliza...

2012-08-09, 20:14
ollieollie napisał/a:

Oglądałem wszystko i to jest masakra, jak potrafią wmówić ludziom coś czego nie ma. Jak dla mnie totalna ściema. Pranie mózgu i nic poza tym.


Z taką fotką w awatarku mogę stwierdzić, że jesteś dla mnie totalną ściemą. :idzwch*j:

2012-08-10, 18:48
genghiskhan, No zabawne, w ch*j śmieszne :)

2012-08-10, 20:41
Szczerze, to ten temat w ogóle nie przyciąga uwagi, robione pod wpływem emocji, bez konkretów, słowa wyrwane z kontekstu, brak ładu i składu. :-? Wszytko tak wrzucone na jedno kopyto, ech, jak już robić takie tematy to chociaż się postaraj, jak chcesz hejterów zaspokoić. ;)

2012-08-12, 18:50
ollieollie napisał/a:

genghiskhan, No zabawne, w ch*j śmieszne :)


Już się pociąłeś z tego powodu? :lol:

2013-01-10, 16:02
Witam :D to mój pierwszy temat może nie za łatwy :) i pewnie nie wszyscy będą chcieli to zrozumieć ;p

Postuje wam jeden z fragmentów tego materiału, jest to początek polecam obejrzeć reszte :)

Wam już zostawiam rozstrzygnięcie prawdziwości takich teorii :D