18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mikEWrona 2014-09-13, 22:26
kurwa mac wy w to wierzycie? hahaha to jest telewizja pany.... tak tak na zywo.. gowno nie na zywo
Zgłoś
Avatar
Klapu 2014-09-13, 23:04 7
Kurwa, za to uwielbiam iluzje, że wiem, że tam jest haczyk, i nie mogę go znaleźć i mam namiastkę magii w życiu, a wy, wredne kutasy, odbieracie mi ostatnie nadzieje na list z Hogwartu i Gandalfa proponującego mi przygodę!!!
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-09-13, 23:11
Nie prawdziwe, ale i tak imponujące mają umiejętności, a wy siedźcie i hejtujcie dalej przed swoimi komputerkami
Zgłoś
Avatar
Pogos 2014-09-13, 23:12 2
km2bp napisał/a:

Wyjasnienie !

ElfickieJaja dobrze napisały że kadłubka zatrudnili

A druga osoba co porusza nogami tułów ma ukryty w blacie stolika grubszym niż się na pierwszy rzut oka wydaje
Nieprzypadkowo twarz kadłubka jest zasłonięta chirurgiczną maseczką . Dzięki temu w finale może pojawić się całkiem zdrowy dubler tak samo ubrany i też z zakrytą twarzą , W tym celu ruszające się nogi ze stolikiem uciekają za kurtynę i już nie wracają , następnie zostają przyniesione nogi manekina które razem z kadłubkiem natychmiast robią wyjazd z pola widzenia
tylko po to aby mógł najechać dubler już w całości w celu pozszywania na niby

Ot i cała sztuczka - innych nie potrafię rozszyfrować



No raczej, kurwa, nie inaczej. AS wysiadu. Gratuluje dedukcji, kurwa mac.
Zgłoś
Avatar
hucio12 2014-09-13, 23:42 32
Zgłoś
Avatar
fenyloetyloamina 2014-09-14, 0:27
Wyjaśnienie:

Co do klatki i ptaszka w klatce jest to taka składana klatka
Zgłoś
Avatar
foxrbkpisz 2014-09-14, 1:16
Pogos napisał/a:


No raczej, kurwa, nie inaczej. AS wysiadu. Gratuluje dedukcji, kurwa mac.


Talar? To Ty?
Zgłoś
Avatar
Guz-00 2014-09-14, 4:59 1
km2bp napisał/a:

Wyjasnienie !

ElfickieJaja dobrze napisały że kadłubka zatrudnili

A druga osoba co porusza nogami tułów ma ukryty w blacie stolika grubszym niż się na pierwszy rzut oka wydaje
Nieprzypadkowo twarz kadłubka jest zasłonięta chirurgiczną maseczką . Dzięki temu w finale może pojawić się całkiem zdrowy dubler tak samo ubrany i też z zakrytą twarzą , W tym celu ruszające się nogi ze stolikiem uciekają za kurtynę i już nie wracają , następnie zostają przyniesione nogi manekina które razem z kadłubkiem natychmiast robią wyjazd z pola widzenia
tylko po to aby mógł najechać dubler już w całości w celu pozszywania na niby

Ot i cała sztuczka - innych nie potrafię rozszyfrować



Dobrze gadasz. Widać nawet różnice. Kadłubek ma sterczący sznurek od czapeczki, a dubler dwa luźne.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2014-09-14, 10:58
Guz-00 napisał/a:



Widać nawet różnice. Kadłubek ma sterczący sznurek od czapeczki, a dubler dwa luźne.



Gratuluję detalicznej spostrzegawczości
Zgłoś
Avatar
Wrangler 2014-09-14, 22:28
kurwa, zatrudnili Lopera
Zgłoś