18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
I'm driving in the rain
~Velture • 2019-08-22, 2:58
To wydarzyło się tak szybko, że nasz pan cyklista nie miał najmniejszych szans na ratunek

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2019-08-22, 8:24
może by tak na hamulec?
Zgłoś
Avatar
gkwasniewski 2019-08-22, 8:34 23
longlong7 napisał/a:

może by tak na hamulec?



wsiądź na motor jedź jakieś 50 km/h i przy tak wilgotnej nawierzchni wciśnij hamulec. A nie zapomnij zabrać kamerki ze sobą, żebyśmy mieli co podziwiać.
Zgłoś
Avatar
kap0 2019-08-22, 8:47 6
gkwasniewski napisał/a:

wsiądź na motor jedź jakieś 50 km/h i przy tak wilgotnej nawierzchni wciśnij hamulec. A nie zapomnij zabrać kamerki ze sobą, żebyśmy mieli co podziwiać.



z miesiat temu w Anglii na tzw czerwonym asfalcie "cholerne lodowisko" taxi zmienilo pas i nagle zahamowalo mi 10m przed nosem gdy jechalem 30mil w terenie zabudowanym podziwialem z bliska rure wydechu w skoda superb xD bez szans maja motopizdy w trakcie deszczu droga hamowania boiska

Bez filmiku niestety
Zgłoś
Avatar
Szarik 2019-08-22, 9:37
ABS not active.
Zgłoś
Avatar
napsterowsky 2019-08-22, 10:59
Celował w niego, nie ma chuja

______________

"T. Komar, ps. Tomek, poszukiwany przemytnik międzynarodowy, (PL)Królewskiej Krwi, czyli naturalnego afrodyzjaku zwierzęcego, w Indonezji objętego ochroną, grozi mu kara pozbawienia wolności."
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-08-22, 11:33
gkwasniewski napisał/a:

wsiądź na motor jedź jakieś 50 km/h i przy tak wilgotnej nawierzchni wciśnij hamulec. A nie zapomnij zabrać kamerki ze sobą, żebyśmy mieli co podziwiać.



Wszystko fajnie ale typ jedzie rowerem

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2019-08-22, 11:35
Znaczy, nie dało się ominąć, tak?

______________

Szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
Borys 2019-08-22, 12:02
Można zrezygnować z motocykla i jeździć samochodem. Jest bezpieczniej, na łeb nie pada, wygodnie.

Ale nie można pierdolić potem z koleżkami, że motur to wolność i inne chujostwa... Albo przechwalać sie kto więcej korków analnych z kitką sobie powtykał...

Motopizda to stan umysłu!
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-08-22, 17:03 1
Raczej do ogarnięcia. Pierwsze to przewidywanie- w końcu istnieje szansa źe dziwnie stoi i może wyjeczać, kolejnie klakson czy przegazówka przy zobaczeniu ruchu, ostatecznie odbicie i ewentualny szlif przy omijaniu jest chyba lepszy od prawie pewnego zderzenia a lewy miał wolny
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2019-08-22, 18:17 1
@Borys
Z tym że w mieście zamiast jechać ponad pół godziny w korku to jedziesz 10 min, a jak jest ciepło i sucho to nie ma dramatu, chyba że jedziesz tanim chińskim kiblem to wtedy dramat to mało powiedziane.
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-08-22, 19:27 1
~Velture napisał/a:

Wszystko fajnie ale typ jedzie rowerem



No cóż, trolowanie to profesja nie dla każdego
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-08-22, 21:41
szybciej! szybciej! i jeszcze bliżej trzymaj się pojazdu przed tobą
Zgłoś
Avatar
normale 2019-08-22, 21:42
Oj pierdolicie, motopizdy motopizdami, ale samochodem też nie byłoby łatwo wyhamować w takich warunkach
Zgłoś
Avatar
Borys 2019-08-22, 22:06
normale napisał/a:

Oj pierdolicie, motopizdy motopizdami, ale samochodem też nie byłoby łatwo wyhamować w takich warunkach



Pewnie nie, ale jak autem pacne w takich warunkach to nie połamię sobie gnatów. Ba! Nawet bede mogl dalej jechac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie