18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Czes 2009-11-05, 12:30 1
Lets start another flamewar!!!
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2009-11-05, 12:33 1
Caehar napisał/a:

Ja tylko wymieniłem na kogo składają się anarchiści. To z Tobą jest coś nie tak skoro pisanie prawdy i własnych poglądów nie jest przez Ciebie tolerowane.
Ciężko jest tym, którzy przyjęli autorytet za prawdę, a nie prawdę za autorytet.

A poza tym przypatrz się zdjęciom powyżej: grube baby, pedał i dziwna kobieta która nawet nóg nie umie porządnie złączyć. Zaufałbyś takim ludziom?



Caehar napisał/a:

A poza tym przypatrz się zdjęciom powyżej: grube baby,


pozdrów swoją mamę.
Caehar napisał/a:

pedał


ruchałeś go, że wiesz?
Caehar napisał/a:

i dziwna kobieta która nawet nóg nie umie porządnie złączyć.


haha dobre xD
Caehar napisał/a:

Ciężko jest tym, którzy przyjęli autorytet za prawdę, a nie prawdę za autorytet.


o... widzę, że kolega wszechwiedzący, skoro zna "prawdę". kaznodzieją powinieneś zostać

Caehar napisał/a:

Zaufałbyś takim ludziom?


na pewno bardziej niż tobie.

nie wiem skąd ta nienawiść w twoich słowach. psychologia mówi, że wszystko co odczuwamy teraz jest w jakimś stopniu skutkiem naszych wydarzeń z dzieciństwa.
pewnie. mama cię nie kochała. a tata tylko w nocy
Zgłoś
Avatar
P................A 2009-11-05, 12:37
hihihih beczulce noZKA PEEEEKLA )))
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2009-11-05, 12:54
Widzę, że wszyscy naskakują na Caehar'a ale ich krytykanctwo z kolei samo zaczyna zahaczać o absurd otóż nicramnet, który tak dobrze zna regulamin - cytuje go - sam się do niego nie stosuje np. sformułowanie "zakuty łbie" nie jest raczej poprawne politycznie - swoją drogą nienawidzę tego sformułowania - czyli można zaliczyć je do wyzwiska nie wspominając już o "jebniesz swoim głupim łbem", które w jawny sposób jest obraźliwe to jest po prostu hipokryzja. Oprócz tego wypowiedzi nicramnet'a łamią kolejną zasadę z regulaminu jaką jest "bezcelowe kłótnie" bezcelowość wynika oczywiście ze wspomnianej hipokryzji - nie mnie oceniać czy zamierzonej czy nie. No i wreszcie jawny rasizm czy to, że nicramnet piętnuje Caehar'a nie jest przypadkiem rasizmem? -nie może zgodzić się z jego poglądami takoż to rasizm jest! Reasumując jeśli Caehar dostał za ten wpis ostrzeżenie to ktoś powinien się zastanowić czy by przypadkiem nie wstawić go również nicramnet'owi, aexalven'owi, który obraża pośrednio Caehar'a takoż rrdzony i inni którzy stosują niewybredne słowa w innych wątkach i obrażają innych - ach jaka szkoda, że nie mam rangi moda PS wszystko co tu zawarłem jest nie do obalenia dlatego nie będę już nikomu odpowiadał w tym temacie z racji tej, że może to być pojęte jako flamowanie...
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-11-05, 12:57
Zakończcie na tym.
Zgłoś
Avatar
balcerro 2009-11-05, 15:18
ja pierdole O.o potknęła/potknął się i policjanci starali się jej/jemu pomóc. a ty ludzie zaraz myślą, że policja zła, że be i takie tam
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2009-11-05, 17:00
widzę po mordach to anarchiści
przegrań-cy losu którzy szukają sprawiedliwości
ale jak by usunęli ten "okropne" państwo to szybko by ich ludzi rozjebali bo jak na razie ten "jebany" system ich chroni
Zgłoś
Avatar
Issander 2009-11-05, 17:34 1
Logika wypowiedzi i kultura, jak widzę, panuje. Nawet ten z Was, który ma rację, nikogo by nie przekonał, a tylko wkurzył chamstwem, brakiem spójności i logiczności, oraz nieużywaniem interpunkcji. Prowokujecie się nawzajem i macie swoje kółko wzajemnej adoracji
Zgłoś
Avatar
Cokolwiek 2009-11-05, 18:05 1
Dla rozgrzania dyskusji: to są anarchokomuniści/socjaliści (czerwono czarna flaga).
Stawianie znaku równości przy wszystkich anarchistach, tak jak to zrobił, Caehar, świadczy o dosyć sporym poziomie ignorancji politologiczej. Anarchoindywidualistów na przykład z anarcholewakami prawie nic nie łączy, a anarchokapitalistów dzieli cała scena polityczna 10 kilometrów drutu kolczastego.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2009-11-05, 18:37
znam jednego pseudo anarchista i wiem że podobno
skiny to prawie anarchiści tylko ich odłam
podobno gagsta to też jakiś odłam
nie mówiąc i emo i
metalach
nie komentuję ich ideologi
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-05, 18:55
juz mnie to nudzi
Cokolwiek dla rozgrzania to ja Tobie moge zaraz czerwony pasek z Ostrzeżeniem przyprawic

Jezli macie cos do przedyskutowania to niech sie znajdzie jeden 'madry' i zalozy temat w odpowiednim do tego miejscu: sadistic.pl/klop-hyde-park-vf24.htm i wlasnie tam prosze sobie wszystko wyjasnic (jesli jest to w ogole mozliwe) oczywiscie zgodnie z punktem 6 regulaminu
Zeby bylo latwiej to sam wkleje tutaj link do owego tamatu

Juz raz Was Linekk upomnial tak wiec to jest drugi i ostatni raz

Jakikolwiek kolejny post nie odnoszacy sie bezposrednio do "I'm The Law" bedzie kasowany a piszacy dostanie ostrzeżenie

mam nadzieje ze wszyscy ZROZUMIELI
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-06, 23:51
Jak złamać noge w ten sposób?

Irańska policja
Zgłoś
Avatar
Warrior 2009-11-07, 1:25
Baalp ty świnio zrobiłeś mi nadzieje a on tej nogi jej nie złamał
Zgłoś
Avatar
P................n 2010-03-12, 19:47
-Moja noga jest zła... -No co ty! Nie jest taka najgorsza! - Moja noga jest złamana ty chuju!

Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-08-06, 8:43
Precz z tłustymi laskami
Zgłoś