18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hypek 2009-11-05, 0:56 1
jakie fajne kolano, wygina się w dwie strony \o/
hrhr
Zgłoś
Avatar
padalec 2009-11-05, 1:06
Śmiesznie małe mają te gazy, to wygląda jak 30 ml a to imho nawet dla cywila ciut za mało. No ale do podleczenia kogoś z, sądząc po fladze, anarchizmu powinno starczyć
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-05, 1:13
hypek napisał/a:

jakie fajne kolano, wygina się w dwie strony \o/
hrhr


przynajmniej jest w stanie zrobic 'szpagat kolanowy'

troooche mi ostatnio czasu brakuje na dorzucanie kotkow w komentarzach tak wiec w ramach samozadowolania sie pozwole sobie na mala wrzute
Zgłoś
Avatar
Radeg 2009-11-05, 3:39
Kobieta - struś?
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-05, 8:08 4
Anarchiści to banda tłustych świń, pedałów, komunistów i innych dewiantów. Wszyscy Ci co zostali odrzuceni przez społeczeństwo za swoje jebnięcie na mózgu uważają się za anarchistów.
Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-11-05, 8:39
Caehar litości najpierw naucz się czytać:
6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny rasizm objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.
Zgłoś
Avatar
Caehar 2009-11-05, 8:49 3
Ja tylko wymieniłem na kogo składają się anarchiści. To z Tobą jest coś nie tak skoro pisanie prawdy i własnych poglądów nie jest przez Ciebie tolerowane.
Ciężko jest tym, którzy przyjęli autorytet za prawdę, a nie prawdę za autorytet.

A poza tym przypatrz się zdjęciom powyżej: grube baby, pedał i dziwna kobieta która nawet nóg nie umie porządnie złączyć. Zaufałbyś takim ludziom?
Zgłoś
Avatar
uookie 2009-11-05, 9:06
Caehar dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Ojcu 2009-11-05, 9:40 1
Caehar napisał/a:

i dziwna kobieta która nawet nóg nie umie porządnie złączyć.



Mogłoby być ciekawie.
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2009-11-05, 9:44
nie wiem co jest w tym sadystycznego - kto wie co było wcześniej - może klientka podeszła do gliniarza i walnęła go czymś albo rzuciła kamieniem - po czym zaczęła uciekać potknęła się, przewróciła noga się jej wywichnęła - była agresywna to podeszli do niej z gazem, Caehar nie dodał jeszcze, że część anarchistów sponsorowana jest przez różne koncerny - osoby z góry o tym wiedzą natomiast ci wychodzący na ulice mają wtłaczane walkę o obronę anarchistycznych ideałów
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-11-05, 10:11
chodzi o kolana
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-11-05, 10:42
od wczoraj sie zastanawialem ocb z tym zdjeciem. Dzieki za napisanie ze o kolana ;P jakos sam nie moglem do tego dojsc
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-05, 10:45
Perlo, sprawdzaj tagi czasem
Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-11-05, 11:27 2
Caehar jak cierpisz na analfabetyzm to już nie moja broszka. Być może już w przedszkolu musiałeś rok repetować - nie wiem. Ale zakuty łbie podałem Ci wyciąg z regulaminu dotyczącego pisania tematów i postów. To nie ja go napisałem, a tylko zacytowałem. Kolejnym etapem jak nauczysz się czytać będzie coś trudniejszego przygotuj się na to co teraz napiszę, bo może Cię to zwalić z nóg kolejnym etapem będzie czytanie ze zrozumieniem. Jak jebniesz swoim głupim łbem w ścianę, przyjdź, przeproś i wtedy podejmij dyskusję. Jeśli nie potrafisz dostosować się do panujących tu zasad to odejdź pozostawiasz po sobie smród i strasznie drażnisz nim ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie