18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
Taumantis 2015-09-14, 14:31 1
już widzę jak robią to w Polszy Wtedy może w końcu nasi kibole się przydadzą do czegoś!
Zgłoś
Avatar
Miles87 2015-09-14, 14:53 1
Zobacz co robili polaczki 11 listopada w warszawie na ulicach.
Zgłoś
Avatar
argerom 2015-09-14, 14:59 1
Gratuluję każdemu, kto tam usłyszał język niemiecki. Inteligentnych ludzi nam właśnie trzeba.
Zgłoś
Avatar
Wcm 2015-09-14, 15:03 7
argerom napisał/a:

Gratuluję każdemu, kto tam usłyszał język niemiecki. Inteligentnych ludzi nam właśnie trzeba.



To rozumiem, że w Rosji mają radiowozy z napisem "POLIZEI"?
Zgłoś
Avatar
Kotliczek 2015-09-14, 15:19
Aż mi się przypomniały zwierzęta, które uciekły z zoo w Gruzji, z tym że one w przeciwieństwie do tego bydła miały kulturę osobistą. Zwierzęta rozstrzelali, a tych islamigrantów tolerują i na wszystko pozwalają. Ten świat pojebało konkretnie
Zgłoś
Avatar
argerom 2015-09-14, 15:22 1
Zwracam honor. Patrząc krytycznie na ten film nie zgadza mi się kilka rzeczy. Blachy tego radiowozu, język angielski osoby krzyczącej po angielsku, to co zauważyłeś "Polizei" i język przy końcu filmu.
Zgłoś
Avatar
kiwq 2015-09-14, 15:28
Mam nadzieję, że w trakcie zimy chociaż część z tej dziczy zamarznie.
Zgłoś
Avatar
Cichy 2015-09-14, 15:29
argerom napisał/a:

Zwracam honor. Patrząc krytycznie na ten film nie zgadza mi się kilka rzeczy. Blachy tego radiowozu, język angielski osoby krzyczącej po angielsku, to co zauważyłeś "Polizei" i język przy końcu filmu.



"Polizei" bo sytuacja dzieje się w Niemczech, język angielski bo jest najbardziej zrozumiały dla tłumu imigrantów z różnych krajów, język autora filmiku (rosyjski?) bo to obóz dla uchodźców, a autor jest jednym z nich. Wszystko się zgadza.
Zgłoś
Avatar
argerom 2015-09-14, 15:37
"Polizei" argument z którym nie da się dyskutować. Reszta to domysły, ale brzmią rozsądnie. OK przekonaliście mnie.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2015-09-14, 15:49
@Wszystkorozpierdala to znaczy ze nie jestes mniej pierdoloniety ta cholota na filmie.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2015-09-14, 16:32
Arabów w krajach niemieckojęzycznych jest pełno już od lat. I od lat się nie asymilują ze szwabami i im podobnymi. Różnica jest wg mnie taka, że dawniej aż tylu ich nie było.
Zgłoś
Avatar
PanWładeczek 2015-09-14, 16:41 1
Trzeba mieć niedojebanie mózgowe, żeby myśleć że rząd Niemiecki nie kontroluje sytuacji a cała ta szopka z imigrantami służy "tolerancji i ratowaniu ludzi z wojny", a nie celowemu prowokowaniu wybuchu "małej zwycięskiej wojny domowej" maskującej zadłużenie rządu i zbliżający się krach systemu emerytalnego (niż demograficzny + utrzymywanie armii nierobów na socjalu).

Imigranci jawnie łamią prawo, spacerują po autostradzie, napierdalają butelkami w Policję która ma rozkaz nie reagować i wy myślicie, że to tak przypadkiem? W następnym roku Niemcy będą ich puszczać kominem na masową skalę, a USA nie będzie miało oporów przed napaścią na ChRL (już głośno się mówi o konieczności obrony Japonii i Korei Pd. przed Chinami i sojuszniczą KRL), bo narody Zachodu będą pochłonięte paleniem "młodych byczków, bez rodziny i dokumentów masowo napływających do UE".
Zgłoś
Avatar
Orzech150 2015-09-14, 17:05
Myślałem, że to afryka do czasu aż zobaczyłem niemiecki radiowóz o.O
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-09-14, 17:05
WszystkoRozpierdala napisał/a:

Ja tam się cieszę, czekam na moment aż Berlin będzie płonął a ostatni szwab będzie się krztusił swoją krwią.



Brudasy nie wyprodukują Ci wymarzonego "paska w tedeiku".
Zgłoś
Avatar
s................1 2015-09-14, 18:38
Ale dlaczego oni w ogóle protestują ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie