18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tranzystor 2017-09-12, 0:37
Don_Luca napisał/a:

Uwielbiam przyglądać się upadkowi zachodniej cywilizacji, ze swojego katolickiego ciemnogrodu.



Wybory w Niemczech niebawem. I lepiej trzymaj kciuki, żeby rosnąca w siłę AfD ich nie wygrała, bo Niemcy zaczną poważnie gadać z naszym nierządem o reperacjach. Śląska pewnie nie wezmą, bo to bezwartościowy region, ale Gdańsk jest już łakomym kąskiem.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-09-12, 3:02 2
ogólnie wyjebane mam na polityke wszyscy politycy to złodzieje i krętacze ale jak będa wybory to zagłosuje na PIS bo to jednak mniejsze zło,na pewno nie wpuszczą ciapaków
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-09-12, 6:56
tranzystor napisał/a:



Wybory w Niemczech niebawem. I lepiej trzymaj kciuki, żeby rosnąca w siłę AfD ich nie wygrała, bo Niemcy zaczną poważnie gadać z naszym nierządem o reperacjach. Śląska pewnie nie wezmą, bo to bezwartościowy region, ale Gdańsk jest już łakomym kąskiem.



Ta ta już coś tam kiedyś pierdolili o rekompensatach dla dojczów za przesiedlenia to Leszek przytomnie im rachunek za Warszawę wyciągnął, gdyby wtedy prezydentem była walcowa to by pizde cicho trzymała i jeszcze pociągneła z połykiem.
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-09-12, 7:24 3
JPablo napisał/a:


Myślę że chciał napisać że jest to mniejsze zło niż partia PO, która już dawno wpuściłaby biednych imigrantów, mimo że głosowałem na KUKIZ'a to PiS nie jest najgorszy.
Może czas spojrzeć trochę z innej perspektywy, ogólnie może mniej kradną albo coś zrobili nareszcie ale sam popatrz:
. Kopalnie mają się lepiej
. Podniesiono płacę minimalną
. (Chyba nie jestem pewny na 100%) jest albo już przywrócili wiek emerytalny (ten niższy)
. Budżet wzrósł o kilka mln
. Nasze podatki nie idą na czarnuchów i nie muszę jak zagraniczni robić do 85lat aby zarobić na czarnego chuja który żeruje na kraju

Mimo iż mają te swoje śmieszne miesięcznice smoleńskie to za to nie masz dziennego klękania w stronę meczetu po 5x, jak chcesz w święta możesz najebać się jak świnia i jeść co chcesz, nie masz ograniczenia świąt w których nawet na piwo spojrzeć nie możesz.

Mimo wszystko, całej złej opinii i ich chujowej przeszłości PiS radzi sobie nawet nawet, może nie chcą dopuścić komuchów do władzy i się zmienili i nie zaprzeczysz tego, mimo iż minimalnie to coś się poprawiło, a przez ostatnie PO jebane lata z nimi nie zmieniało się nic w stronę dobrego


Ale jesteś kurwa zjebany.
Jak rząd ma kilka milionów więcej to zgadnij geniuszu skąd je wzięto. Z kieszeni podatnika podpowiem. Ty jesteś biedniejszy rząd ma więcej pieniędzy i jeszcze im brawo bijesz. Robisz kurwę z logiki.

Kopalnie mają się dalej chujowo i dopóki państwo i związki zawodowe mają coś do nich, będzie chujowo.

Podniesienie płacy minimalnej to rzeczywiście powód do dumy... A na umowach dla sprzątaczek opłaty w różnicy minimalnej jako koszty pracy są nic nie znaczące?

Nasze podatki idą na 600 tysięcy urzędników, ukraińskich studentów, mniejszość niemiecką i na nierobów i studentów zjebanych kierunków studiów otwieranych dzięki UE.

A PiS i PO, Nowoczesna to to samo niczym się nie różnią, zrobili by to samo. Są to zmiany kosmetyczne a śmierdzący lud Polski wiwatuje.

Cytat:

ogólnie może mniej kradną albo coś zrobili nareszcie ale sam popatrz

Masz świadomość że to złodzieje i jeszcze wylizujesz im odbyty, zabij się.
Zgłoś
Avatar
H................o 2017-09-12, 11:26
up
święta prawda
jak nie z tej mańki nas wychujają to z drugiej,brak jedności i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2017-09-12, 21:06 2
Maupajoke napisał/a:


Jak rząd ma kilka milionów więcej to zgadnij geniuszu skąd je wzięto. Z kieszeni podatnika podpowiem. Ty jesteś biedniejszy rząd ma więcej pieniędzy i jeszcze im brawo bijesz. Robisz kurwę z logiki.



Zwykle nie wdaje sie w takie gadki ale jak zobaczyłem co napisałeś to sie wdam w gadke...

W budżecie jest więcej pieniędzy, bo PIS ukrócił oszustwa podatkowe czyli złodziejstwo przedsiębiorstw na, które przymykało oko PO. PO twierdziło, że niech sie firmy jak najszybciej bogacą, niech sie rozwijają. W rzeczywistości wyglądało to tak, że szefom rosły brzuchy, dawali pracownikom najniższe krajowe. Dlaczego jedni mają sie bogacić na złodziejstwie, a inni mają za najniższą żyć uczciwie ? PIS zapobiegł takim zjawiskom zwiększając przy tym przychody do budżetu państwa. Nie wyzywaj tutaj ludzi od zjebanych, bo zrobiłeś z siebie prymitywa antypisowskiego komuniste, miłośnika ludzi o kozich zapędach.
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-09-13, 0:49 2
@up jeden który zrozumiał, bo jak twierdzy pan ynteligent maupajoke na chuj krajowi pieniądze :v
A może do tego żeby opłacić wojsko które dostało większe dotacje i środki, na stróży prawa, straż i inne krajowe prace, które opłacamy właśnie z tego budżetu :v

Wolę dać swoje pieniądze Policji a nie kradnącym komuchom, albo jeszcze lepiej złodziejowi sokowirówki, alkoholikowi czy kablowi z przesyłem do niemiec
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-09-13, 0:55
Aż dziw że nie zabrał tu głosu naczelny komuch cwelxus.
Zgłoś