18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kiblodrzemek88 2024-01-24, 6:51 1
Niebawem w PL...
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-01-24, 9:06 2
psotny_fiutek napisał/a:

Kurwa, mordo od tych twoich zajęć Aikido w podstawówce trochę minęło... nie sądzisz?
Ta na cwela nie boksera, jaka kurwa praca nóg ?
Tak to jest jak zwykły pet krzykacz, trafi na gościa co się po prostu umie bić, tam nie potrzeba było żadnego boksera !
Chuja nie fachowca, na tym polega uliczna napierdalanka by wiedzieć kiedy pierwszym uderzyć. Wszyscy napierdoleni, gardy nie trzymają, nie ma jeszcze szamotaniny, i można pierwszym strzałem przycerować w brodę, nie uda się to później już tak prosto nie jest czysto trafić.
Co najmniej połowę moich ulicznych bójek wygrywałem pierwszym strzałem, bo to prostsze niż późniejsza napierdalanka.
A ci mi tu o bokserach pierdolą
amatorzy



Wyluzuj. Prawdziwe życie to Minekraft, że zabijesz sobie świnię, czy krowę z klocków i wejdziesz na Level 4. Jeden na dwóch to już akcja na harda, bo często nawet po początkowym sukcesie, zazwyczaj kończy się wpierdolem. Spokojni ludzie cię nie zaatakują, tylko zaprawieni w rozbojach i pewni swego. Zawsze jestem zdania, że najskuteczniejsza walka to dobry gaz i długie nogi, bo już do paralizatora trzeba coś potrafić. Lepszy splamiony honor i duma, niż wybite zęby, czy połamane żebra. Łażenie z nożem to też nie samoobrona tylko raczej prowokowanie, bo lepiej dać sobie sklepać michę niż zarobić kosę. Jak ją wyciągniesz, czy pokażesz, że masz to już musisz potrafić jej użyć.
Zgłoś