18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TT4 2018-09-08, 5:23 57
ostatnio pogoniłem ukraińca z nocnego na prośbę dziewczyny która tam pracowała bo chuj był natrętny. Była 3 w nocy. Za zakrętem zrobiło się ich czterech. Na szczęście było nas dwóch bo byłem z kolegą a to już przewaga. Jebać ukraińców.
Zgłoś
Avatar
welder72 2018-09-08, 7:26 79
"Unia Europejska powinna zostać zniszczona."

Janusz Korwin Mikke
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-08, 8:24 27
Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj z mnóstwem, słusznie sprowokowanych całą sytuacją w Europie, rasistowskich komentarzy uwzględniających kolor skóry, wyznawaną religię oraz kraje pochodzenia?

Każdy kto mi to wyjaśni łapie piwko bo ja jestem zwyczajnie zbyt zacofany, zaściankowy i prymitywny oraz mało nowoczesny bo kurwa widzę pierdolone małpy co wyszły z lepianek z gówna kradnące w środku dnia na ulicy rowery przy jebanych kurwa świadkach gdzie nikt kurwa nic nie robi w rzekomo kurwa tak nowoczesnych, progresywnych i tolerancyjnych kurwa krajach Europy kurwa zachodniej kurwa jego w pizdę mać pełne jebanej demokracji i szczekające na kurwa normalne kraje które nie chcą tego kurwa jego ja pierdolę w pizdę jebana mać bydła u siebie.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-09-08, 8:42 4
Co wy pierdolicie. To biedny emigrant na dorobku a źli biali po prostu tego nie rozumieją i nie chcą mu dać tego co mu się przecież należy.

Tak na poważnie to wcale nie jest mi ich żal. Mają co chcieli i bardzo dobrze, że nie czują się w swoim kraju bezpiecznie. Dla nich już nie ma ratunku. Ciekawe jest też to, że do brudasów dokładają ok. 15 miliardów euro rocznie a pretensje mają do Polaków, którzy dorzucają do budżetu 4 miliardy euro rocznie. W sumie mam ich w dupie i niech zdychają z murzyńskim kutasem w dupie.
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2018-09-08, 10:20 7
Ten cieć w garniturku mógłby zrobić dobry użytek z parasolki, a nie odganiać brudasa ręką jak komara.
Zgłoś
Avatar
Slatojesos 2018-09-08, 11:11 1
Przecież to rodowici Anglicy,chuj wie o co wam chodzi
Zgłoś
Avatar
Henboh 2018-09-08, 11:36 7
Velture napisał/a:

Czy ktoś mi logicznie potrafiłby wytłumaczyć dlaczego nie powinienem się rozpisać na 4 strony A4 tutaj z mnóstwem, słusznie sprowokowanych całą sytuacją w Europie, rasistowskich komentarzy uwzględniających kolor skóry, wyznawaną religię oraz kraje pochodzenia?



Bo i tak nikt by tego nie przeczytał w całości.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-09-08, 12:51 1
Czemu takie czarne kurwy mogą chodzić po ulicy, a KKK nie można zalegalizować co?
Zgłoś
Avatar
kampton 2018-09-08, 14:12 1
@Velture
Bo nie ma większego sensu. Debili zawsze jest więcej niż normalnych.
Dziękuje i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-09-08, 14:30 4
up TT4
a u mnie w Poznaniu cała mas pracowitych Ukrainćów ratuje sytucaję w budowlance. Bez nich mielibyśmy tutaj stawki jak za odrą . Porównanie do leniwych murzynów kompletnie nietrafione.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-09-08, 15:54 1
dobrze nich kradną mordują gwałcą zjebów angoli
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-09-08, 15:57 4
nawet mi ich kurwa nie żal
nasrali do własnego gara, niech teraz żrą to gówno
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2018-09-08, 16:03 14
Całe szczęście, że mieszkamy w rasistowskim, ksenofobicznym i antysemickim kraju, gdzie taki brud to ledwo margines
Zgłoś
Avatar
MeanieManie 2018-09-08, 16:04
hahah biali faceci to są jebane cioty
błagał go na tej glebie żeby mu nie zabierał roweru
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie