18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ariel86 2011-08-14, 13:05
Połączenie tajskiego z capoeirom????
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-08-14, 13:33 4
@up,
słownik kup.

Żadne połączenie... Po prostu wielu zawodników "przechadza" się po wielu stylach. Ten gość po prostu dobrze kopie, pewnie ćwiczył jakieś TKD czy inny Kickboxing gdzie stawia się na takie kopnięcia jak np. w 0:10. Drugi gość to typowy który przyszedł na muay thai i to trenuje.
Zgłoś
Avatar
Zubar 2011-08-14, 17:00 4
@up

Nie wypowiadaj sie jak nie jesteś w temacie, ten który znokautował typka to Saenchai Sor. kingstar najlepszy tajski bokser bez podziału na kategorie wagowe ... a filmik przedstawia sparing w jakims amerykanskim gym'ie , był to trening przed walką Saenchai'a z Kevinem Rossem na zasadach muay thai. I to nie jest zadne TDK czy capo-chuj wie co tylko własnie muay thai w wykonaniu tajów dzieki,pozdro.
Zgłoś
Avatar
Huher 2011-08-14, 17:04 5
a chuj mnie to obchodzi w jaki sospób go jebnął... najgorsze jest to że biały brat został rozjebany przez czarnego murzyna ;/
Zgłoś
Avatar
Zubar 2011-08-14, 17:07 1
@up
nie przez murzyna tylko Tajlandczyka ....tajlandczyka...
Zgłoś
Avatar
Huher 2011-08-14, 17:08 1
kochasz go?
Zgłoś
Avatar
komandor121 2011-08-14, 17:10 3
biały brat? swastyke masz na czole ?
Zgłoś
Avatar
Frendli93 2011-08-14, 17:15
kurwa najpierw dałem piwo a dopiero potem spojrzałem, że to czarny >.<
Zgłoś
Avatar
t................n 2011-08-14, 19:08
Zubar napisał/a:

@up
nie przez murzyna tylko Tajlandczyka ....tajlandczyka...



pisze się Taj...
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-08-14, 22:30 1
Zubar napisał/a:

@up

Nie wypowiadaj sie jak nie jesteś w temacie, ten który znokautował typka to Saenchai Sor. kingstar najlepszy tajski bokser bez podziału na kategorie wagowe ... a filmik przedstawia sparing w jakims amerykanskim gym'ie , był to trening przed walką Saenchai'a z Kevinem Rossem na zasadach muay thai. I to nie jest zadne TDK czy capo-chuj wie co tylko własnie muay thai w wykonaniu tajów dzieki,pozdro.



Jeśli to jest czyste muay thai w wykonaniu Taja to pokaż mi salę w Tajlandii na której uczą w ten sposób kopać, rzucę wszystko i jadę tam trenować :o

edit: no dobra... Gość rzeczywiście jest pojebany i to kopnięcie dość często wykorzystuje. Nie znałem go po prostu i nie widziałem tego nigdy, więc wydało mi się to mało... tajskie?
Zgłoś
Avatar
Diamir 2011-08-14, 23:21 4
jak Eddie Gordo w Tekken'ie
Zgłoś
Avatar
lektomike 2011-08-15, 13:24
@ tomjun Tajlandczyk (język polski)

wymowa:
IPA: [tajˈlãnṭʧ̑ɨk], AS: [tai ̯lãnṭčyk], zjawiska fonetyczne: utr. dźw.• udziąs.• nazal.

znaczenia:

rzeczownik, rodzaj męski

(1.1) obywatel Tajlandii

odmiana:
(1.1) lp Tajlandczyk, ~a, ~owi, ~a, ~iem, ~u, ~u lm Tajlandczy|cy, ~ków, ~kom, ~ków, ~kami, ~kach, ~cy

przykłady:
(1.1)

wyrazy pokrewne:
rzecz. Tajlandia, Tajlandka, Taj, Tajka
przym. tajlandzki, tajski

Taj to przedstawiciel grupy etnicznej, a Tajlandczyk to mieszkaniec Tajlandii
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-08-15, 13:34
Zubar napisał/a:

na zasadach muay thai



Zubar napisał/a:

tajski bokser



a ja zawsze myślałem, że "Tajski Boks" to tłumaczenie "Muay Thai". Dobrze, że kurwa Ty się znasz.
Zgłoś
Avatar
SKR 2011-08-15, 16:13 1
nie dam piwa bo małpa wygrała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie