18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Impreza u dindusów
MisDetonator • 2021-02-13, 20:47
U Małpiatek nigdy nie jest nudno. Pewien czarnuch brzydko potraktował swoją lubą więc jej brat wyjaśnił sytuację szybkim strzałem w brzuch . Teraz wiecie już jak powstają statystyki przestępczości i zabójstw w ameryce oraz dlaczego za 80% z nich odpowiadają czarnuchy.

Tu teoria jakby ktoś nie znał:

ukryta treść


A tu przykład praktyczny:

Zwracam uwagę na piękny język w stylu : "My nigga" .
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-02-13, 21:06 2
Noż kurwa, gdyby nie ten strzał na końcu, to by była najbardziej pedalska kłótnia murzyńska ever...
PS, fajna bajeczka w spojlerze, piwko za to
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2021-02-13, 21:27 7
Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.
Zgłoś
Avatar
prfx 2021-02-13, 21:46 42
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



jedyne co mogę Ci odpisać to tradycyjne starosadolskie: NIE ZESRAJ SIĘ
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-02-13, 21:47 24
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



że czarnuch czarnuch by zastrzelił?? Nie sądze...
Zgłoś
Avatar
Antek01 2021-02-13, 22:05 17
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Gdyby po świecie nie chodzili idioci tacy jak ty, to spokojnie każdy mógłby broń bez problemu posiadać.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-02-13, 22:08 4
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



W Polsce jak już ktoś ma prawo do posiadania broni to żeby go nie stracić, zaczyna bardziej przestrzegać przepisów, zaczyna żyć bardziej praworządnie. Mówię o paru znajomych i swoim przykładzie.
Poza tym te małpy nie mają raczej pozwolnia na broń, mają ja nielegalnie - twoje porównanie nie trafione. Malpofilu.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-02-13, 22:09 2
Zwróccie uwage na małego w tle. Dla niego chyba bardziej interesujące jest granie w gry na smartfonie niz to, ze na żywca ktoś kogoś kropnął z broni. Dla nich to chyba normalka jak u nas nie wiem ... to że spadł śnieg
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-02-13, 22:23 5
Stevie Wonder - niewidomy, ale skuteczny.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2021-02-13, 23:28 1
jak ktos polozy lapy na mojej kobiecie albo moich pasierbach to moze strzelac nie bede aale chipsow to juz nie poje
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2021-02-14, 0:12
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Why are you booing him? He's right.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2021-02-14, 0:46 1
Czarnucha od czarnego można całkiem łatwo odróżnić. Wystarczy posłuchać jego "akcentu".
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-02-14, 1:04
Pitok napisał/a:

Czarnucha od czarnego można całkiem łatwo odróżnić. Wystarczy posłuchać jego "akcentu".



Pierdolisz tam. Czarnuch to czarnuch. Każdy taki sam karaluch.
Zgłoś
Avatar
Ghost39 2021-02-14, 1:22
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-02-14, 2:17 8
Websterthe1 napisał/a:

Gdyby w Polsce prawo do posiadania broni było takie samo jak w USA, to i u nas tego typu akcje byłyby tak samo częste.



Pajacu to ci powiem ,że każdy powyżej 18 lat może mieć brońpalną i jakoś nikt się nie strzela. Poza tym uświadomię cie, że żeby posiadać kopyto nie potrzebne jest prawo tylko 3000pln na zbyciu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie