18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Po przeczytaniu historii Tomasza_Zaganiacza pt. "Czemu nie piję wódki", przypomniała mi się sytuacja z czasów liceum, a dokładnie początki klasy pierwszej...
Domówka u koleżanki, większość ludzi z klasy także można powiedzieć, iż impreza integracyjna. Jak to przystało na mniej więcej 16 latków wszyscy w znakomitych humorach, rządni spożycia alkoholu. Czas mijał nam bardzo pozytywnie. Jako, że dopiero poznawaliśmy się to prawie każdy starał się trzymać fason... No właśnie... prawie każdy . Impreza przebiegła bardzo pozytywnie, bez awantur, chamstwa itp. i kiedy każdy myślał, że nic tej nocy go nie zaskoczy, to był w wielkim błędzie... Bohaterką wieczoru zdecydowanie została jedna z dziewczyn, która w towarzystwie uchodziła nawet za ładną i elegancką. Kiedy już część gości rozeszła się do domów, a druga część położyła się spać wydarzył się hit. Któraś z koleżanek w celu wzięcia prysznica udała się oczywiście do łazienki, w której ktoś był ale jego stan nie pozwalał na przekręcenie zamka. Gdy tam weszła to przywitał ją niecodzienny widok - otóż rzygająca nasza bohaterka z wypiętym, totalnie zafajdanym okiem Saurona i głową w kiblu. W bonusie na wannie leżały obsrane stringi i jako że szczyt zręczności jest niemożliwy to również całe upier*olone dżinsy. Krótko mówiąc, kilka chwil przed wejściem koleżanki, nasza bohaterka odpaliła tzw. dubeltówkę . Ledwo ogarniając, że już nie jest sama, poprosiła koleżankę aby ta nikomu nie mówiła o zaistniałej sytuacji po czym wzięła się za sprzątanie tego całego dosłownie i w przenośni gówna. Weszła do wanny, buźkę przemyła i wypłukała, dupkę również, stringi przeprała ręcznie dżinsy również. Wyszła z wanny, wytarła się i uwaga - założyła jeszcze mokre stringi, wzięła dżiny pod pachę i udała się w stronę pokoju, w którym miała spać. Jako że wszyscy wiemy, kobiety tajemnicy utrzymać długo nie potrafią, to do rana o interesującym fakcie wiedziała już połowa imprezy, ale na tyle starali się trzymać japki zamknięte, aby nie dowiedziała się o tym sama zainteresowana. Poranek (czyli tak naprawdę popołudnie) było również niesamowite. Po 1 - nasza bohaterka wstała jako jedna z pierwszych i usiadła do śniadania ubrana w swoje ulubione dżiny i zapewne striny. Po 2 - kumpel przy stole na pełnej nieświadomce w pewnym momencie odstawił jajecznicę i herbatę rzucając coś w stylu: "Przez tę imprezę zje*ał mi się chyba zmysł węchu bo wszystko mi śmierdzi gównem, nie jem". Miny świadomych uczestników śniadania bezcenne
Na totalne dopełnienie niesamowitych chwil imprezy nasza bohaterka po tych słowach zerwała się i poinformowała nas, iż musi już lecieć bo jedzie do galerii handlowej na zakupy i obiado-randkę z jakimś kawalerem

PS. do Sadoli: nie mam zdjęć cycków naszej bohaterki
PS2. do większych Sadoli: nie mam niestety zdjęć obsranej pupy naszej bohaterki

Hef a gut dej!
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-10-01, 17:21
Gówniana impreza. Myślałem że rzyganie to największy wstyd jaki może się przytrafić na melanżu
Zgłoś
Avatar
totek93 2013-10-01, 18:09 2
Cytat:

Miałam podobną sytuację. Rano po małej popijawce (4osoby) budzę się a koleżanka mówi ze chyba w nocy przez sen sie zesrała i żeby jej pomóc. Spała z chłopakiem (na szczęście w ciuchach) ale że to był wczesny etap związku wolał on trzymać ją za cycki. Więc miała farta że jej do spodni sie nie dobierał ^^ Poszłysmy do łazienki, tam panna sie podmyła brudne stringi wyjebala do kosza zawinięte w pół roki papieru, reklamówkę, podpaskę... Dżinsy wrzuciła do pralki i jakimś cudem ustawiła pranie (pralka jakieś napisy miała i to tylko po niemiecku). Ja jej dałam legginsy które miałam w torbie i dzień wcześniej zakupioną bielizne, którą miałam mieć na zmiane ale cóż pomóc trzeba. Gdy po 20minutach wyszłyśmy z łazienki faceci dopytywali się o co chodzi, jednak walnęłam ścieme, że kolezanka okresu dostała. Oczywiście nikt się o tym nie dowiedział.



poza społecznością sadistca, ładne kilka tys użytkowników xP
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-10-01, 18:58 6
Ja to kurwa nie wiem, co za patologia, za gówniarza też się piło, zaliczało zgony, leżało w rowie, czasem zdarzało się, że ktoś miał obrzygane buty czy nogawki, bo nie trzymał pionu w trakcie wymiotów, ale kurwa, żeby tak się upodlić? Albo autorzy takich opowieści mieli znajomych z jakiejś hardopodobnej patologii,albo Ci ludzie tacy popierdoleni zaczynają się robić.
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-10-01, 19:08
Koleżanka mogła pomóc i wylizać dupkę z gówienka.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-01, 20:41
Kurde, 5 lat mieszkałem w akademiku i różne rzeczy widziałem. A to koleś śpiący w kiblu i wyciągnięty jak długi, a to inny śpiący na łóżku kolegi wyścielanym rzygami, a to zarzygana łazienka, kibel, kuchnia, drzwi, ściany, portiernia, sprzątaczka.... i inne obrzygane przygody... Ale żeby popuścić stolca? Co się z tą młodzieżą teraz dzieje
Zgłoś
Avatar
kosa95 2013-10-01, 20:51 1
@kenzol Analny terror od gimnazjum ;>
Zgłoś
Avatar
anat 2013-10-01, 21:05
chyba wiem o kogo chodzi w tej historii pozniej wszyscy o tym mowili w szkole
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-10-01, 21:57 2
wszystkim chwalącym się obsranymi znajomymi gratuluję i życzę wielu, wielu gówien przeżytych razem.
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-10-01, 22:47
kasiunqa19911 napisał/a:

Miałam podobną sytuację. Rano po małej popijawce (4osoby) budzę się a koleżanka mówi ze chyba w nocy przez sen sie zesrała i żeby jej pomóc. Spała z chłopakiem (na szczęście w ciuchach) ale że to był wczesny etap związku wolał on trzymać ją za cycki. Więc miała farta że jej do spodni sie nie dobierał ^^ Poszłysmy do łazienki, tam panna sie podmyła brudne stringi wyjebala do kosza zawinięte w pół roki papieru, reklamówkę, podpaskę... Dżinsy wrzuciła do pralki i jakimś cudem ustawiła pranie (pralka jakieś napisy miała i to tylko po niemiecku). Ja jej dałam legginsy które miałam w torbie i dzień wcześniej zakupioną bielizne, którą miałam mieć na zmiane ale cóż pomóc trzeba. Gdy po 20minutach wyszłyśmy z łazienki faceci dopytywali się o co chodzi, jednak walnęłam ścieme, że kolezanka okresu dostała. Oczywiście nikt się o tym nie dowiedział.



Masz zdjęcie cycków koleżanki?
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-10-01, 22:57
Etam, pierdolicie.

Poranek po jednej z pierwszych osiemnastek w sezonie (styczeń 2012, młody chłopak jestem jeszcze), pierwsze osoby się budzą i ktoś krzyczy "kurwa, ale tu gównem jebie". Kumpel po chwili do gospodarza "ej, masz papier toaletowy? Chyba się zesrałem".

Nie miał życia przez długi czas, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-02, 8:18
Gówniane historie na topie, ale wydaje mi się, że to kwestia dojebania się na maksa, osobiście nigdy mi się nie zdarzyło polecieć na dwa fronty, ale jak mi się uda to się pochwale, jak narazie tylko fil mi się rwie i rzygam jak kot, czekam na historie kogoś kto poleciał po całości na 3 fronty
Zgłoś
Avatar
meier 2013-10-02, 13:02
kiedyś (chyba w gimnazjum jeeszcze) "kumple" zrobili ognisko, rozstawili namioty, nacieli drzew, nakupili browarów itd. (co prawda było to w odległości okolo 50m od domu głownego bohatera) ale planowali się najebać. Ja z jeszcze jednym kumplem postanowilismy pomoc się najebać naszemu organizatorowi(chlopak wczesniej nie pił zbytnio i ogolnie był krótko trzymany przez rodziców), dolewaliśmy mu troche wodki do browarów, a pozniej jak już go wcięło to jeszcze wypił wino i zaczął palić fajki (nie palił wczesniej). Minęło z 15 min i poszedlem się odlać w krzaki. Cos tam się ruszało, podszedłem i widzę naszego kolegę któremu chyba się zachciało srać ale się przewrócił z gołą dupa i spodniami sciagnietymi do połowy ud i troszkę się obsrał bo kupsko leciało dokladnie na jego spodnie i nogi:D a zeby było smieszniej to gdy wstał, zaraz znow się wyjebał w to co wysrał i przy okazji obrzygał sobie cały ryj:D. Zawołałem mojego dobrego znajomego (na dzien dzisiejszy szwagier:D) i pokazałem mu naszego kolegę. Wpadliśmy na genialny pomysł zeby wkurwić typów z klasy, nie specjalnie sie lubilismy. To zaprowadzilismy go do namiotu w ktorym mieli spać ( w srodku oczywiscie materace, spiwory, plecaki itd). Kolega się wjebał do tego namiotu z całym swoim zapaszystym bagażem i poszedł spać. Tamci jak się skapneli to mieli małe zdziwko i podkapowali naszego bohatera do jego rodziców (mieszkali obok), ojciec przyszedł po niego i zabrał do domu. Ogniska juz więcej nie zrobił...
Zgłoś
Avatar
Pretty911 2013-10-09, 11:52
słit_dżizas napisał/a:



Masz zdjęcie cycków koleżanki?



OCZYWIŚCIE... Że nie

totek93 napisał/a:



poza społecznością sadistca, ładne kilka tys użytkowników xP



Oj tam oj tam i tak nikt mnie tu nie zna a tym bardziej wspomnianej koleżanki ;p
Zgłoś