18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
~DMT 2015-12-24, 16:53
Nikodem_Szulcc, zluzuj chłopaku. Jestem tu od 2009 roku, najebany poprzestawiałem hasła i musiałem założyć nowe konto. Co do tego że były tu wrzuty całkiem bardziej hardcorowe, nie ma wątpliwości(błogosławieni Ci, którzy to widzieli i. Krótko i na temat: Nie podoba się? Zabieraj zabawki i szukaj sobie innej piaskownicy...
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2015-12-24, 22:37
ten drugi faktycznie dolaczyl sie improwizujac, pierwszy gral znany utwor, dru z reszta potem dolaczyl sie z "For the love of a princess"
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2015-12-25, 3:54 1
Nie no Panowie... powiedzcie mi jaki jest sens przymykać oko na wszystko co hujowe na wszystko co nie idzie zgodnie z planem, i na wszystko co mozna otwarcie nazwac pomyłką...?

Nie wchodze na sadola, żeby oglądać filmy takie same jak znajde na Joe, czy na kwejku, czy na czys innym.

Wiem ze obecnie internet trzyma sie kurczowo poprawności politycznej, tolerancji i innych pedalskich otumaniających naród haseł, ale nie wchodze na sadistica czyli strone z czarnym humorem, po to zeby ogladac jak 2 typków nakurwia na fortepianie...

i wypowiedz jednego z adminów powinna byc motywem do wyjebania go z grupy adminów.

Kurwa ja wiem ze z tej strony robi sie burdel, ale jesli administracja bedzie temu poklaskiwać, to albo bedziemy tu wchodzic se poscrolowac, albo pojdziemy se wszyscy na joemonstera, bo tam jest ciekawiej, i nikt sie nie sra o słabe filmy pokazujące czyjeś pasje...

I kurwa wiem ze tu wiele pizd komentuje piwkuje i czesc administracji jak w/w to gimby, ale ja nadal bede prezentował swój bóludupizm, choćby dlatego zeby pokazac ze nie godze sie z całą tą poprawnością polityczną i mieszaniem dobrych stronek z błotem.

Lubie Sadola, a przynajmniej zawsze lubiłem i po robocie sobie oglądałem materiały jakie chciałe tu zobaczyć, czyli na głównej materiały pokazywane jakich nie zobacze w mediach, i na granicy poprawności politycznej, a teraz widze gości dobrze pykających na jakims instrumencie... Sory ale gdybym sie tym jarał to bym sobie to youtubował, a nie wchodził na www.sadistic.pl. ..
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2015-12-25, 14:22
Piękna piosenka z równie pięknego filmu
Zgłoś
Avatar
patroy 2015-12-25, 22:18
to jest jak najbardziej improwizacja, właśnie na bazie tego utworu z filmu
Zgłoś
Avatar
adamingo36 2015-12-26, 1:43 1
Dziwne, Paryż i nie słychać wybuchów
Zgłoś
Avatar
Howie 2015-12-26, 2:48
Kurwa ludzie, oni nie improwizują tylko odgrywają utwór Ludovicioa Einaudi! Jaracie się tym jak chińczyk bateryjką, a to nie jest żadna sztuka.

Na lotnisku Chopina jest teraz również wystawiony fortepian koncertowy (swoją drogą jest wykurwiowny) i każdy kto może sobie na nim pograć.

Swoją drogą uwielbiam twórczość Einaudi, ale jak słyszę że ktoś popełnia błędy to mnie uszy bolą
Zgłoś
Avatar
yelow88 2015-12-27, 5:31
Tak mi się skojarzyło, też fajnie wyszły mu 2 kawałki

Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2015-12-27, 22:55
Nikodem_Szulcc,
dobra człeniu, starczy tego sapania.
Zgłoś
Avatar
jinn 2015-12-29, 20:53
Conscribo napisał/a:

Nikodem_Szulcc,
dobra człeniu, starczy tego sapania.



A Ty jako moderator nie powinieneś być czasem trochę obiektywny? Dopierdalasz się jak gówniarz. Wygląda to jakbyś siedział tam za darmo w zamian za możliwość pośmigania po internecie, bo w domu mama wyłączyła. I jeszcze ten tekst o zerowej ilości tematów. Kurwa, dramat. W sumie najgorsze jest to, jak ktoś mało inteligentny dostanie odrobinę władzy
Zgłoś