18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Salieri16000 2020-07-13, 20:09 2
Dziękuję, że przypomniałeś mi kompilację, którą widziałem 3 lata temu...
Zgłoś
Avatar
jjuice 2020-07-13, 20:21 4
co by nie mówić to ten ich bicik wpada w ucho. ciekawe o czym śpiewają. Ale jak znam akbarow, to na bank jest to o ruchaniu kozy.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-07-13, 21:37 6
Ich radość mi się udziela gdy uświadamiam sobie że rozwalili koleiny patrol żydowskich okupantów,
Zgłoś
Avatar
dranski105 2020-07-13, 21:47 1
Jeszcze dobrze nie odpaliłem a piwo już poszło w huj lubię te materiały
Zgłoś
Avatar
The Normablum 2020-07-13, 22:12 2
Oto najczystszy przykład do czego prowadzi religia. Każda.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-07-13, 22:12 9
Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej (((( Straszna chujnia. Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowcipkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale chujnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-07-14, 5:16
muzykę trzeba wyciszyć, bo czuje jakby mi ktoś wlewał opiniotwórczy ekstrakt prosto do mózgu. nie ufam autorom tych kompilacju
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2020-07-14, 7:34 1
nowynick napisał/a:

Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej (((( Straszna chujnia. Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowcipkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale chujnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*



mnie to nie obchodzi , więc wypierdalaj razem z nią
Zgłoś
Avatar
eupeosiemczy 2020-07-14, 11:07
Pięknie poleciał...
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-07-14, 13:13 2
nowynick napisał/a:

Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej (((( Straszna chujnia. Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowcipkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale chujnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*



„Hmmm, jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem. Potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody i po drodze do domu, wtedy jeszcze, już do domu pojechałem”
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-07-15, 23:08
bugmenot7, MalcolmX

wypierdalajcie obydwaj, Angel dawaj tego warna
Zgłoś