18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Incydencik kibicowski
superfosfat • 2012-06-12, 11:08
Tym razem Policja zachowała się prawidłowo na przekór wszystkim hejterom

Akcja od 2:19

+ komentarz prawdopodobnego świadka:
'cała zadyma działa się wokół mnie, bo chodziło o mojego kolegę. Sam siedziałem w radiowozie 15 min i wiem że Ci policjanci wyłapali większość Ruskich w tym tych najbardziej agresywnych. Mojego kolegę napadło 5 Ruskich, a policja zareagowała w kilkanaście sekund, a po 2 min było z 10 radiowozów. Uwierzcie mi że policjanci za wszelką cenę chcieli wyłapać ich wszystkich i cieszyli się słysząc wersję że to Ruscy zaczęli(tak było na prawdę). Nie hejtować policji, bo nie widzieliście wszystkiego.'
Zgłoś
Avatar
nvck 2012-06-12, 14:51
Szkoda, że w tej sytuacji policja musiała Twojego kolege "ratować" i zawijać agresywnych ruskich do lodówek... Wydaje mi się, że ekipy Legii i Polonii były by sie w stanie zająć niepokornymi kacapami - ja bym był za samosądem.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-06-12, 14:58
Chyba policjant chcący usprawiedliwić drogę swojej kariery, wstawił ten filmik.

Ale... 1. Mimo wszystko nie wiem za co ich tu chwalić, bowiem i akcji filmu nie zrozumiałem.
2. We Wrocławskich informatorach nie było nic wspominane o bójkach na Oławskiej. W końcu dwa dni temu robili dokładne statystyki 'incydentów'. A zdaje się, że skoro Rosja nie będzie już grać we Wrocławiu, to i kibiców rosyjskich nie powinno być we Wrocławiu.

Więc i filmik musiał być kręcony wcześniej.
Zgłoś
Avatar
damian010288 2012-06-12, 14:59
kaziolord napisał/a:

Po przeczytaniu opisu zmniejszam moje JP do 99 %



hahahaha padłem:D jednak na tym portalu istnieją jeszcze ludzie z dobrym humorem:D PIWO!!
Zgłoś
Avatar
Anubis12 2012-06-12, 15:00 5
3:00 ruski podchodzi do Polaka , daje mu z liścia ,a później spierdala.. Same "kozaki" się zjechały do Polski widzę
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-06-12, 15:16
Pierdolone ruskie ... udają kozaków a jak przychodzi do akcji to spiedalają kurwa i kitrają się po barach ...
Polscy kibole przynajmniej starają się walczyć z policją a ci kurwa nogi za pas i chuja juz ich nie ma .
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-12, 15:20
Kurwa jakie podniecenie! Zwykła prezentacja siły. W 95% takie prewencyjne działanie policji wystarcza. Dzisiaj może nie wystarczyć.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-12, 15:22
@Blast
Skąd wiesz, że to byli kibole akurat. Typowy przeciętny zaczepny rosjanin.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-06-12, 15:26
Nie moim zdaniem policja robi swoje jak nigdy. Łąpie lub próbuje łapać. A nie jak zawsze stali na drodze drogówka jebana lub lotna i szukali huja do dupy.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-06-12, 15:45 2
W siatkę łapać skurwysynów i na sybir do łagrów odsyłać skurwoli
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-06-12, 16:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
h................e 2012-06-12, 16:40
ProVVe napisał/a:



Jakich łagrów?? Go gazu do gazu...



Teraz stawia się na ekologię Gaz zanieczyszcza powietrze,chyba nie chcemy żeby nam ekozjeby zablokowały gazownie?A tak popracują zrobią coś dobrego.Praca podobno uszlachetnia;)

Ps. Mój post był iście nasycony nienawiścią do ruskich.Aż ociekam tą nienawiścią dziękuję za policzek i opamiętanie mnie.

Do ruskich nic nie mam a nawet ich lubię ale bydlaków i zwierzaków jak ci na filmie to powinni wyjebać w kosmos do galaktyki kurwix.Innymi słowy nie toleruję debilizmu niezależnie od nacji
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-12, 16:46
strzał ostrzegawczy w tył głowy załatwiłby problem z ruskimi
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-06-12, 16:54
2:48
WTF is this
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-06-12, 17:09
Pięknie kurwa, że ziomek z flagą rosyjskich narodowców wszystkich uspokaja.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-12, 17:17
Oj będzie się dzisiaj działo. Gratulacje dla Hanki - mało tej idiotce było dymu z marszem niepodległości, to teraz przeszła samą siebie z tym marszem kacapów przez Warszawę. I jakoś wszyscy i polscy "kibole" i angielscy "hooligansi" problemów nie robią, tylko to czerwone bydło zza wschodu udowadnia wszystkim ,że tak naprawdę Rosja to część Azji i nie powinno brać udziału w zawodach europejskich.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie