18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
EvilDog 2017-09-01, 19:10 4
Ale że co ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-01, 19:12 69
Jaki incydent?
Nikt się nie wysadził, nie przejechał nikogo ciężarówką ani nie gwałcił kobiet drąc ryja allahu akbar... to nie incydent tylko wpadka... Naucz się poprawnej politycznie terminologii!
Zgłoś
Avatar
sqnk 2017-09-01, 19:40 17
jak to jaki jak zwykle robia co chca .. hacerz sie przygotowal pewnie ale oni musza pokazac swoje swinie
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-09-01, 19:48 6
EvilDog napisał/a:

Ale że co ?


Chciała zabłysnąć przed kamerą.
Zgłoś
Avatar
wzl_1946 2017-09-01, 20:12 53
Uroczystość zgodnie z ceremoniałem wojskowym. Co mówią o tym przepisy MON? "Ceremoniał Wojskowy stanowi o tym, kto odczytuje apel pamięci
Jak ustaliła PAP, w Dzienniku Urzędowym MON 3 października 2014 r. opublikowano podpisaną przez ówczesnego szefa resortu obrony Tomasza Siemoniaka decyzję dotyczącą wprowadzenia "Ceremoniału Wojskowego Sił Zbrojnych RP". Zgodnie z tym ceremoniałem - stanowiącym załącznik do decyzji ministra - "apel przeprowadza się w miejscach związanych z dziejami narodu polskiego, na cmentarzach wojennych, przy pomnikach i tablicach pamiątkowych upamiętniających poległych żołnierzy polskich oraz chwałę oręża polskiego".
"Tekst apelu odczytuje się powoli i wyraźnie" - zaznaczono. W przypisie do tego zdania sprecyzowano, że "jeżeli w uroczystości bierze udział wojskowa asysta honorowa, tekst apelu powinien być odczytywany przez oficera z jednostki wojskowej wystawiającej asystę". "Podczas uroczystości organizowanych przez komendantów szkół podoficerskich tekst apelu może być odczytany przez podoficera" - dodano."

Więc się do chooja pytam: co do licha robił tam ten obdartus w zielonym worku?
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-09-01, 20:22 5
@wzl_1946 Piwko.

Śmierdzi ten materiał. Że akurat nagrywano zielonego HARPcerzyka.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-09-01, 20:24 6
Już tłumaczę,
ten w zielonym to harcerz, który miał przeczytać jakiś tekst od kombatantów(i ile pamiętam). Jako, że miał mieć niepoprawnopolityczną wersję, nie wygłosił.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-09-01, 20:37 1
Harcerzykowi pewnie Macierewicz coś napisał na kartce i On miał to wygłosić !
Zgłoś
Avatar
martinkane 2017-09-01, 20:39 3
" Nie bój się cieni one świadczą o tym ,że gdzieś znajduje się światlo" Oscar Wilde
Zgłoś
Avatar
skrimek 2017-09-01, 20:49 1
Ziomek goryl go zasłonił zeby na zdjeciach nie było Harcerza widać. proste
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2017-09-01, 20:55 1
na jego miejscu jebnol bym ta teczka i wyszedl bym
Zgłoś
Avatar
intermag 2017-09-01, 21:08 8
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2017-09-01, 22:06 39
Odczytywany "apel smoleński" podczas uroczystości upamiętniających wybuch II Wojny Światowej jest jawnym pluciem w twarz ofiarom tejże wojny. Nie po to mój dziadek zginął służąc pod gen. Maczkiem, żeby teraz na takich uroczystościach wspominać prezydenta kartofla... Poza tym, kurwa mać, w ogóle nie mówi się o Zbrodni Katyńskiej, co roku jest szum o smoleńsku. Chuj w dupę tej katastrofie.
Zgłoś
Avatar
R................. 2017-09-01, 22:56 4
I? Bo ja nie wiem o co chodzi? W kraju jest bezrobocie, na emerytury nie ma, PiS rozpierdala sądy, opozycja chce sprzedać kraj UE, na zachodzie codziennie ma miejsce jakiś zamach, a ludzie jarają się jakimś gównianym tematem który nie ma wpływu na ich życie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie