18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gagatek690 2024-01-06, 11:04 6
Aaltonen napisał/a:

10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów ludzi: 1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Kościół katolicki stał się religią panującą i przez kolejne 15 wieków prześladował bez wyjątków wszystkich innowierców. W ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła między innymi Prusów i Jaćwingów. 2. Prześladowanie heretyków tj. chrześcijan ewangelicznych: między innymi krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom w noc św. Bartłomieja w Paryżu. Czyli słynna rzeź hugenotów, z podjudzenia papieża Grzegorza XIII. 3. Krucjaty nie tylko przeciw muzułmanom ( około 1 miliona ofiar) bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska) gdy chodziło o pieniądze i wpływy. 4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczy i sądowy. Szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne mówią o liczbie przekraczającej milion straceń. 5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar - istnień ludzkich. Na przykład podczas wojny trzydziestoletniej między katolikami, a protestantami w latach 1618-1648 na niektórych obszarach Europy wyginęło ponad 50% populacji. 6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna, na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako „pod ludzie”, niewolnicy, okradani ze swych majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków około 10 milionów ofiar. 7. Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki: Uznawani przez Kościół katolicki jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku wyniszczenia całych narodów, aby zrobić miejsce dla białej rasy, chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości. 8. Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo ale też czerpał korzyści z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja 5-tego w styczniu 1455 roku stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu. 9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu. Tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini - wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież z Polski Jan Paweł 2 nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile - gen. Augusta Pinocheta. 10. Wykorzystywanie seksualne dzieci i ukrywanie kościelnej pedofilii : W USA gdzie wybuchła afera, co dwudziesty ksiądz wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala molestowania seksualnego przez kler z Kościoła katolickiego dotyczy nawet pięciu milionów dzieci.



woooow- ale stek lewackich bzdur. Wy tam chyba na tych squotach miedzy jednym jebaniem a drugiem nudzicie się i wymyślacie jak by tu dopierdolić KK. Czy jak ksiądz - mężczyzna zapina ministranta -mężczyznę to masz większy ból dupy że to ksiądz czy że homoseksualista? Czy zgwałcenie przez homo w sutannie bardziej boli od gwałtu homo w mundurze, garniturze, fraku, kitlu? Zauważyłem że przy tego rodzaju sprawach alni media ani lewacki motłoch nie podnoszą faktu że mamy do czynienia z homoseksualnym gwałtem. Niewygodne to, co ?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-06, 11:14
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



pedofilia to nie chrześcijaństwo, no chyba, że coś przeoczyłem i w biblii/10, czy innych przykazaniach jest mowa o pedofilii, jeśli tak to przepraszam!

J4G4RT napisał/a:

Bardziej niż islam czy judaizm?
Poczytaj trochę. Przeanalizuj ( sorki, czego ja od ciebie wymagam...)
Idź pooglądać swój srajTVN.



to chyba ty czytasz nie to co trzeba, bo podczas wypraw krzyżowych niszczono, plądrowano i zabijano całe wsie, i miasta w imię wiary. o inkwizycji i zwykłego mordowania tych, którzy ośmielili się mieć otwarty umysł i mówili to, co nie było po nosku kościoła!
nie zapominaj, że terrorystami byli tech chrześcijanie, np.IRA, ETA...
Zgłoś
Avatar
kamilja 2024-01-06, 11:16 1
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zajebał pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



Eeee, chcesz kopać leżących? Przecież codziennie widać, że oni się już kończą. A w najgorszym stanie jest ich wódz kaczor, który już nad sobą nie panuje
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-01-06, 11:43
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



Smutne to jest te wasze popierdolone chrześcijaństwo
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-01-06, 11:44
Pantaran napisał/a:

Statystyki eurostatu.

Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zajebał pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła[/quote Statystyki europejskie .
No tak



Statystyki na papierze toaletowym. Smacznego i udław się tym.
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2024-01-06, 12:49 1
Zbyszek3000 napisał/a:

Matka zmuszała mnie do chodzenia do kościoła a jak nie to byłem gorszym dzieckiem
Jak brałem ślub to rodziny nie było bo cywilny tylko
Dzieci mam nie ochrzczone więc prześladują mnie.
A tak to spoko pozdrawiam



u nas podobna osoba mieszka, ale Boże Narodzenie obchodzi i się tym chwali na FB.
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-01-06, 14:27 2
Odkąd nastał Wykop 2.0 strasznie się tu zaroiło od lewackich ścierw z mózgami wypranymi propagandą z TVN. Lewactwo powinno być tępione w każdy możliwy sposób, to są podludzie.
Zgłoś
Avatar
Infiniti09 2024-01-06, 14:34
sprawa z Pionek 80 letniego księdza Leona Czerwińskiego... radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,30548130,80-letni-emerytowany-ksiadz-z...
Zgłoś
Avatar
bohun2006 2024-01-06, 14:49
M883 napisał/a:

Nie wiem kto Ci coś zrobił i co konkretnie, ale Twoja nienawiść do chrześcijaństwa jest bardzo smutna.



czy jak ktoś zayebie kierowcy to znaczy ,że nie lubi motoryzacji?
Zgłoś
Avatar
MonkeyHunterScourer 2024-01-06, 16:23 1
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zajebał pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



marna i prymitywna kreatura z ciebie ale cóż sam kiedyś to zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-06, 17:26
Ehhh miałem nadzieję, że ministrant go zagazuje.
Zgłoś
Avatar
dantee 2024-01-06, 19:25
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zajebał pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



chuja byś zrobił wojownika zza monitora
Zgłoś
Avatar
roxster 2024-01-06, 20:44 2
Zbyszek3000 napisał/a:

Też bym zajebał pedofilowi i wszystkim pod butem kościoła



możesz mi zajebać jak chcesz i masz jaja wpaść do białegostoku mały siurku, tak to mój tata dotykał cie na mszy jak cię odjebie to będziemy kwita za ten syfilis którego nabawił się na ręku xD

Aaltonen napisał/a:

10 największych zbrodni Kościoła Katolickiego odpowiedzialnego za śmierć ponad 100 milionów ludzi: 1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Kościół katolicki stał się religią panującą i przez kolejne 15 wieków prześladował bez wyjątków wszystkich innowierców. W ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła między innymi Prusów i Jaćwingów. 2. Prześladowanie heretyków tj. chrześcijan ewangelicznych: między innymi krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom w noc św. Bartłomieja w Paryżu. Czyli słynna rzeź hugenotów, z podjudzenia papieża Grzegorza XIII. 3. Krucjaty nie tylko przeciw muzułmanom ( około 1 miliona ofiar) bo nawet przeciw katolikom (krucjata aragońska) gdy chodziło o pieniądze i wpływy. 4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczy i sądowy. Szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne mówią o liczbie przekraczającej milion straceń. 5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar - istnień ludzkich. Na przykład podczas wojny trzydziestoletniej między katolikami, a protestantami w latach 1618-1648 na niektórych obszarach Europy wyginęło ponad 50% populacji. 6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna, na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako „pod ludzie”, niewolnicy, okradani ze swych majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków około 10 milionów ofiar. 7. Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki: Uznawani przez Kościół katolicki jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku wyniszczenia całych narodów, aby zrobić miejsce dla białej rasy, chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości. 8. Poparcie niewolnictwa: Kościół rzymski nie tylko popierał niewolnictwo ale też czerpał korzyści z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja 5-tego w styczniu 1455 roku stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu. 9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu. Tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini - wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież z Polski Jan Paweł 2 nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile - gen. Augusta Pinocheta. 10. Wykorzystywanie seksualne dzieci i ukrywanie kościelnej pedofilii : W USA gdzie wybuchła afera, co dwudziesty ksiądz wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala molestowania seksualnego przez kler z Kościoła katolickiego dotyczy nawet pięciu milionów dzieci.



Nie zesraj się homo bojowniku
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-01-07, 1:39
Aaltonen napisał/a:

...


Ofiary komunizmu, czyli systemu opartego na ateizmie, według książki "Czarna księga komunizmu" to: ~94mln ludzi.
Książka została wydana w 1997 roku, więc licznik ciągle rośnie.
Wychodzi na to, że w ciągu 80 lat ateiści wymordowali mniej więcej tyle samo ludzi co KK (według twoich danych z dupy) przez 1500 lat. I kto tu jest większym skurwielem?
A tak poza tym, to palenie czarownic było specjalnością protestantów, a nie katolików
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-07, 12:44
mit2 napisał/a:

Ofiary komunizmu, czyli systemu opartego na ateizmie, według książki "Czarna księga komunizmu" to: ludzi.
Książka została wydana w 1997 roku, więc licznik ciągle rośnie.
Wychodzi na to, że w ciągu 80 lat ateiści wymordowali mniej więcej tyle samo ludzi co KK (według twoich danych z dupy) przez 1500 lat. I kto tu jest większym skurwielem?
A tak poza tym, to palenie czarownic było specjalnością protestantów, a nie katolików


Ateizm to brak wiary w bogów, tych żywych też. Prawica lubi mówić, że komunizm to był ateizm, a tak naprawdę oni religię zastąpili ideologią, a jednych bogów innymi: Leninem, Stalinem, Kimem i tak dalej. Leninowi do dziś możesz pokłonić się w świątyni zwanej Mauzoleum Lenina. Dokładnie jak jakiejś jebanej relikwi w katolickim sanktuarium. A północni Koreańczycy kłaniają się przed pomnikami i obrazami Kima jakby był Chrystusem. Do tego, komuniści traktowali religię jak im było wygodnie. Bierut krótko po wojnie chodził na procesje i do kościoła w święta państwowe gdzie przyjmował komunię jak pobożny katolik. A później udawał ateistę i z Kościołem walczył.
Więc nie łącz ateizmu z komunizmem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie