18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Krótka kompilacja, która przedstawia "magiczne Indie" od środka.


Najważniejsze, że mają program kosmiczny, reszta się nie liczy
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler Wczoraj 22:39 1
EksporterZła napisał/a:

Śmiechy śmiechami, ale Polskę też można zilustrować filmikami z Danielem Magicalem, czy innym patusem z popegeerowskiej wsi na wiecznej bombie.
Czy nam się wizja świata moczem i gównem płynącego podoba, czy nie... To Azja jest przyszłością świata, nie my piwniczaki bez dzieci



Przyszłością gówna 🤣 Jedyne czego są przyszłością to samozagłady czy Ci się to podoba czy nie haha Oby czym prędzej i czym dalej od nas
Zgłoś
Avatar
EksporterZła Wczoraj 23:14
VladolfPutler napisał/a:

Przyszłością gówna 🤣 Jedyne czego są przyszłością to samozagłady czy Ci się to podoba czy nie haha Oby czym prędzej i czym dalej od nas



Na początku zaznaczam, bynajmniej podoba mi się ich model państwa/życia społeczeństwa. Nie zmienia to jednak faktu, że udział "globalnego południa", czy jak dawniej mówili krajów trzeciego świata w PKB świata rośnie. Rośnie procent ich udziału w globalnej ilości ludzi. Rośnie ich znaczenie gospodarcze przez wielkość rynku. Przemysł kosmiczny mają realnie obecnie...4,5 na świecie

Do tego dodaj erę globalizacji, przez co wykupują Jaguary i Land Rovery. Są wybierani na premierów krajów (poprzedni UK). Spójrz na szefów największych korporacji i procentowy udział Hindusów tam. No nie jest kolorowo, nie tylko na łazarskim rejonie
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Wczoraj 23:27 1
Ja jebe!!!...a chuj im w dupę!!!😲
Przecież po tych gównach ,to oni kurwa wszystko przetrwają💁
..i wgl.Indie to gówniana sprawa🥴
Zgłoś
Avatar
mauser Dzisiaj 0:38 1
tam naprawde jakiś chromosom się nie połączył
Zgłoś