18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bat1 2012-05-23, 9:13
zajebiste zdjecia na hdr , pozatym to lużna kupa
Zgłoś
Avatar
Cirion 2012-05-23, 9:32
@Rozmiar666

Najprawdopodobniej papierosy (a raczej nikotyna) są pewnego rodzaju.. lekarstwem dla osób chorych dla schizofrenie. Ponoć pozwalają, choć na chwilę, zredukować objawy choroby. Dlatego wśród schizofreników grubo ponad połowa to nałogowi palacze, potrafiący wypalić nawet do 4 paczek dziennie.
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-05-23, 9:46
I ej. To jest indonezja. Tam wszyscy palą papierosy nie ważne czy to pomaga w chorobie czy nie. Ponoć najprostszym wytłumaczeniem jest, że dym z papierosów odgania uciążliwe owady, choć moim zdaniem palą bo po prostu lubią, a nikt im tego nie zabroni.
Zgłoś
Avatar
Arkhotep 2012-05-23, 13:16
Hmm jakkolwiek okrutne by to nie bylo to przynajmniej nie ma tam przypadkow jak u nas, ze babcia wyszla ze szpitala, nikt nie zwrocil uwagi i zamarzla na przystanku (no... tam klimat na to nie pozwala ale wiecei ocb).
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-05-23, 14:09
No i co? źle im? Fajki mają, jedzenie mają, spać gdzie mają- myślę, że skoro są pierdolnięci, to więcej do szczęścia im nie potrzeba
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2012-05-23, 14:11
Penerowi zrobiło się przykro
Zgłoś
Avatar
lucasluki 2012-05-23, 14:13
ten pies z pierwszego zdjecia wyglada jak jakis neon
Zgłoś
Avatar
Rozmiar666 2012-05-23, 16:31
Cirion napisał/a:



Najprawdopodobniej papierosy (a raczej nikotyna) są pewnego rodzaju.. lekarstwem dla osób chorych dla schizofrenie. Ponoć pozwalają, choć na chwilę, zredukować objawy choroby. Dlatego wśród schizofreników grubo ponad połowa to nałogowi palacze, potrafiący wypalić nawet do 4 paczek dziennie.



A to nie wiedziałem Ale może jak już to lepiej im gibona soczystego dać
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-23, 20:46
@Azzazel
Z tym odganianiem owadów to akurat prawda - sam stosuje te metodę nad wodą i działa
Zgłoś