18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:09
Avatar
KanaliiJebacz Dzisiaj 9:19 1
Nie nasmarował się gównem na szczęscie, to miał pecha
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 Dzisiaj 9:47 3
corpo_kills_me napisał/a:

O chuj chodzi z tymi selfie z pociągiem?


Myślę, że w tym jebanym zwierzyńcu pociąg uchodzi za ucieleśnienie luksusu, symbol podróży, wielkiego świata, ucieczki do lepszego życia z tych paskudnych warunków...
Nie no, żartowałem, nie mam pojęcia, ale dwa fakty są pewne:
1. Hindusi to najwięksi idioci na tej planecie, brudne bydło bez instynktu samozachowawczego (uprzedzając napinaczy z "programem kosmicznym" - mówimy tutaj o przeciętnym hindusie, a nie o tym 1%, którzy rzeczywiście są bystrzy)
2. Hindusi mają jakiś fetysz do kolei. Prawie taki sam jak do krowiego gówna.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 9:48 1
Takie czelendże to ja rozumiem
Zgłoś
Avatar
Baronessa Dzisiaj 11:15 2
corpo_kills_me napisał/a:

O chuj chodzi z tymi selfie z pociągiem?



O to samo, co podczas wystawiania łba z jadącego pociągu. Adrenalina. Pociągi to jedna z nielicznych rzeczy, które mogą dostarczyć adrenaliny tym gównoskórym zwierzętom. Jest jeszcze pływanie w porywistym gangesie, traktory zagłady, zabawa w elektryka wysokich napięć, itp...
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Dzisiaj 11:33 1
Ja nie wiem czy żaden z nich nie widział nigdy jakiejś kompilacji narodowej z tego typu wypadkami? Pewnie na ichniejszym sadolu są kilkugodzinne kompilacje z takich zdarzeń, tysiące przykładów, a Ci dalej robią to samo i kończą jak komary pod Kubotą.
Zgłoś
Avatar
Mosze_Borcuch 42 minuty temu 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:


1. Hindusi to najwięksi idioci na tej planecie, brudne bydło bez instynktu samozachowawczego (uprzedzając napinaczy z "programem kosmicznym" - mówimy tutaj o przeciętnym hindusie, a nie o tym 1%, którzy rzeczywiście są bystrzy)



Wygórowane oczekiwania wobec nich jak nadzieja, że Velture'owi odrośnie noga. Przeciętny mieszkaniec tamtego rejonu (Indie, Pakistan, Bangladesz, Afganistan, Sri Lanka) ma iloraz inteligencji zbieżny z małpoludami. Ciekawostka - część Indusów ze względu na cechy fizjonomii oraz ilość melaniny jest uważana za rasę czarną spokrewnioną z małpoludami subsaharyjskimi (murzyni) oraz australijskimi (Aborygeni).
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 18 minut temu
Oni mają jakiś fetysz tych samojebek przed pociągiem czy jaki chuj?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów