18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Indyjska strzelanina
J................k • 2020-01-18, 20:12

W wielu stanach Indii wybuchły protesty wbrew niedawno przyjętej ustawie, podczas protestów zginęło 25 osób.
Indyjska policja ma proste wytłumaczenie - protestujący zabijają się, by wrobić policję. Ale gdy w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej filmów, ujawnia się typowa propaganda policji.

Ustawa o zmianie obywatelstwa zezwala osobom z Afganistanu, Pakistanu i Bangladeszu na uzyskanie obywatelstwa indyjskiego po 5 latach pobytu w tym kraju, pod warunkiem że nie są wyznania muzułmańskiego. Zwykle zgodnie z prawem cudzoziemcy mogą ubiegać się o obywatelstwo indyjskie dopiero po 11 latach życia w tym kraju.

Ludzie protestują, ponieważ albo boją się powodzi imigrantów, że zmienią swoją wyjątkowość demograficzną, językową lub kulturową, albo dlatego, że widzą wykluczenie muzułmanów, a także ludzi z krajów takich jak Nepal, Sri Lanka czy Myanmar, jako antykonstytucyjne.
Zgłoś
Avatar
lollo 2020-01-19, 11:01 2
kijami od mopów ich napierdalają
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-01-19, 11:27 2
Kurwa pierwszy raz w życiu pochwale indie za strzelanie do roszczeniowych imigrantów czemu w europie tak nie strzelają do refugge co? A no zapomniałem ONZ i prawa człowieka...
Zgłoś
Avatar
W................r 2020-01-19, 11:41
Zewłok666 napisał/a:

Teraz zastanawiam się jaki syf jest w tym Afganistanie, że uciekają stamtąd do Indii.



No właśnie miałem pisać jak z gówna można spierdolić w jeszcze większe i bardziej dosłowne gówno
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-01-19, 11:52 1
W sumie to tylko kibicuje tutaj kulom.
Zgłoś
Avatar
SM0KEtatum 2020-01-19, 13:52 2
Nie wiem czy ktos z was zauwazyl ale w pierwszym urywku nikt do nikogo nie strzelal. Chlopy kucneli jak do oddania strzalu ale potem wyjebaly jakies petardy i w tym momencie padlo dwoch protestujacych. Ale z tych Enfieldow czy cokolwiek oni tam w lapach trzymaja nie padl ani jeden strzal.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-01-19, 14:08
obrona terytorialna walcząca albo wyłączonymi mieczami świetlnymi albo karniszami ?
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-01-19, 14:14 1
masa indian zginęła, w 0,42 ile klapków leży na ulicy
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-01-19, 14:59 1
Jakim cudem jesteście wszyscy, aż tak niedojebani, że nie widzicie, że nikt do nikogo tutaj nie strzelał?!
Wybuchły petardy na ziemi i teatrzyk się rozpoczął.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-01-19, 18:49 2
A u nas w serwisach informacyjnych tego nie zobaczysz, tylko będą pierdolić ile skoczył Kubacki. Ja pierdolę! Jakie zidiocenie nam robią wszelkie serwisy informacyjne, które zamiast poruszać istotne problemy zarówno te bliższe jak i dalsze będą się przez tydzień rozpływać na tym która stacja miała jaką oglądalność w Sylwestra. To jest, szanowne koleżanki i koledzy, objaw degeneracji i upadku naszego polskiego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-01-19, 18:54
fieryangel napisał/a:

Ale to pierwsze przedstawienie to było dobre. Ci udawali że strzelają, tamci udawali martwych, od razu nosze i karetka
Jaki cyrk...



No, a statyści od razu pobiegli za kulą, żeby ją znaleźć i oddać temu co strzelał.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-01-19, 20:21 1
ellsworth napisał/a:

A u nas w serwisach informacyjnych tego nie zobaczysz, tylko będą pierdolić ile skoczył Kubacki. Ja pierdolę! Jakie zidiocenie nam robią wszelkie serwisy informacyjne, które zamiast poruszać istotne problemy zarówno te bliższe jak i dalsze będą się przez tydzień rozpływać na tym która stacja miała jaką oglądalność w Sylwestra. To jest, szanowne koleżanki i koledzy, objaw degeneracji i upadku naszego polskiego społeczeństwa.



Tak i widzisz protesty w francji i jak ludzi tam napierdalają, hong kongu jak ludzi zamykają, oraz zamieszki w indiach jak do nich strzelają.... Nawet wiadomości takich spraw nie ruszają by nie pokazywać ludzią że przez ostatnie 4 5 miesięcy praktycznie cały świat się buntuje i rozruby na każdym kroku nawet w takiej japonii coś jebło ostatnio



Nie pokazują tego oraz powodów byśmy się nie buntowali czasem nie robili zamieszek czy rozrób lepiej puśćmy im paradokumenty albo chłopaków do wzięcia czy tam inne gówno lud to kupi bo głupi i lubi jak widzi nieudaczników niech nie myślą niech zapierdalają do końca życia za miche ryżu i szklanke wody.... Dla tego nie pokazują tego w TVN TVP info itp a jak już to zmianka na 10 sec. I opisy sprawy krótrze niż ostrzeżenie na paczce fajek bo jeszcze gotowi by się zbuntować bo hej skoro francuza pedała i pajeta śmierdziela stać by pierdolnąć cegłą w szybe i zajebać iphona z komisu to czemu ja mam być gorszy od nich


Sorry za ten wywód ale musiałem....
Zgłoś
Avatar
szpidi 2020-01-20, 13:26
w 38 sekundzie widać, że to ludobójstwo spójrzcie ile kapci pospadało
Zgłoś