18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Indyjski peeling
~REsadER • 2024-05-10, 15:20
dla niecierpliwych od 55 sec



translator:
"W sobotę w wyniku tragicznego wypadku pędzący pickup śmiertelnie potrącił i ciągnął ciało rowerzysty przez 2 kilometry w pobliżu wioski Panniwala Mota w Haryana przy NH 9. Film z zdarzenia, nagrany przez osoby, które ścigały ciężarówkę, a później skonfrontowały się z kierowcą, cieszy się obecnie ogromną popularnością w mediach społecznościowych.

Ofiara, zidentyfikowana jako 50-letni Gurnam Singh z wioski Karmgarh, wracała rowerem do swojej wioski z Panniwala Mota, kiedy pickup uderzył w jego rower w pobliżu policyjnego punktu kontrolnego na autostradzie. Pomimo wysiłków kierowcy ciężarówki jadącego za pickupem, aby zasygnalizować i zatrzymać pojazd, kierowca pickupa kontynuował jazdę, wciągając uwięzionego rowerzystę pod ciężarówkę.

Ostatecznie kierowcy ciężarówki udało się zatrzymać pickupa, parkując przed nim własny pojazd. Następnie odważnie wyciągnął rannego rowerzystę spod pickupa. W międzyczasie wściekli przechodnie zaczęli bić kierowcę pickupa."
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-05-10, 23:31
antychryst333 napisał/a:

W poznaniu w autobusach miejskich coraz więcej hinduskich kierowców



Uciekają z Plocka bo na budowie słabo płacą a Poznań miasto doznań to zajęcie dla kierowcy idealne tam

Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-05-11, 1:10
Też mam 50 lat i nigdy nie używam roweru, rower to śmierć. Poruszam się zawsze niemieckim samochodem od mojego niemieckiego pracodawcy. Niemcy mają doświadczenie w budowie pojazdów pancernych. Moje życie jest najważniejsze a nie wasze...
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-11, 8:22
psotny_fiutek napisał/a:

Obejrzałem.... posłuchałem... i mam taką refleksję.
Dziękuje Ci Panie że urodziłem się dumnym Polakiem a nie w takim brudnostanie jak na filmiku.
P. S Właśnie wróciłem z protestu Rolników pod Sejmem.



I chcesz żeby ci zrobić zdjęcie? Pod zielonym ładem podpisał się Pinokio. Śmierdzące gumofilce osiem lat wchodziły kaczystom w dupska a po wyborach się obudzili. Gamonie
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-12, 4:07
gość się nie zatrzymywał bo myślał że mu dzwonek w telefonie dzwoni, bo ten klakson to naprawdę..
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-05-13, 1:14
Po 2 km ro nie ranny.. .MARTWY
Zgłoś
Avatar
subik 2024-05-13, 16:19
dwakilo napisał/a:

I chcesz żeby ci zrobić zdjęcie? Pod zielonym ładem podpisał się Pinokio. Śmierdzące gumofilce osiem lat wchodziły kaczystom w dupska a po wyborach się obudzili. Gamonie



No nie do końca, zobacz na wyniki z głosowania, wszyscy polscy europarlamentarzyści zagłosowali ZA zielonym ładem, z trzeciej drogi tez pierdolą , że nie chcą ekologii, podatków , pokazując Grete Thunberg a ta kurwa wszedzie we wszystkim głosuje ZA, czyli przeciwko polsce!
Zgłoś