18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rodziu1981 2024-07-19, 0:05 1
Piszą dzbany w atykule że zginal
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-07-19, 1:33 1
niejemmiesa napisał/a:

5 pietro kwestia co se uszkodził i jak szybko przyjedzie karetka . Trawa to raczej chujowy amortyzator ale zawsze coś . Moim zdaniem na 90% umarł.



30 metrów to według ciebie 5 piętro? xD chyba w jakimś wieżowcu z wysokim stanem, prlowskie falowce mają koło 30 metrów i widok z 10 piętra nie daje nadziei na przeżycie
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-07-19, 2:54
Bartshin napisał/a:

30 metrów to według ciebie 5 piętro? xD chyba w jakimś wieżowcu z wysokim stanem, prlowskie falowce mają koło 30 metrów i widok z 10 piętra nie daje nadziei na przeżycie



A gdzie ja napisałem że 30 metrów to 5 piętro? Może cie to zaskoczy ale można policzyć piętra na podstawie filmiku . Tym bardziej ze są schody
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-19, 7:35
niejemmiesa napisał/a:

5 pietro kwestia co se uszkodził i jak szybko przyjedzie karetka . Trawa to raczej chujowy amortyzator ale zawsze coś . Moim zdaniem na 90% umarł.



Przecież w info jest artykuł i jest napisane że zmarł. Więc na 100%.
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-07-19, 13:19
yellow87 napisał/a:

Przecież w info jest artykuł i jest napisane że zmarł. Więc na 100%.



nie czytałem artykułu , oceniłem na podstawie filmiku
Zgłoś
Avatar
Tweed 2024-07-20, 20:08
Na końcu jest nawet określenie rasy "shit man"
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2024-07-21, 19:39
Driver19cm napisał/a:

30 metrów na trawę, na nogi i typ twierdzi, że to granica śmierci i kalectwa
Ja pierdole, co za dzbany



I czego sie prujesz ? Na moich oczach gościu spadł z wieży 5G podsczas montowania anten - wieża ta miała akurat 36 metrów, mierdolnął glebę, i miał złamany obojczyk, 4 żebra, rozjebany mostek i ogórlnie otworzyło mu brzuch - co najlepsze typ żyje, pracuje teraz jako operator koparki - pije, pali, ćpie, remontuje, wychowuje dziecko - normalny człowiek

A dzbana to poszukaj w piździe swojej starej
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-21, 20:24
Cephelion napisał/a:

I czego sie prujesz ? Na moich oczach gościu spadł z wieży 5G podsczas montowania anten - wieża ta miała akurat 36 metrów, mierdolnął glebę, i miał złamany obojczyk, 4 żebra, rozjebany mostek i ogórlnie otworzyło mu brzuch - co najlepsze typ żyje, pracuje teraz jako operator koparki - pije, pali, ćpie, remontuje, wychowuje dziecko - normalny człowiek
A dzbana to poszukaj w piździe swojej starej



Co za dzban. Ja jebie
Zgłoś