18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
leonidkacap 2024-08-23, 13:10 3
tam laski same wskakuja na motor
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-08-23, 13:44 7
Piwko dla krowy
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-23, 16:13 2
Nie mógł jej zobaczyć bo przecież była poza polem widzenia kamery 😉 LOGICZNE 😀
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-23, 16:33 5
Szkoda krowy.
Żartowałem. Pies ich jebał wszystkich.
Znajoma niedawno wróciła z Indii, powiedziała, że to była życiowa pomyłka, wycieczka w te okolice. Tam jest taki syf, smród że tylko jak się wychodzi z lotniska to zbiera na wymioty. Ludzie normalnie srają na ulicy, rzucają śmieci pod nogi, nie mogła nic wziąć do ust jak widziała jaki tam jest bardak i syf.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-23, 17:30 2
żeby w naszych miastach nie zaczęli montować takich systemów
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2024-08-23, 19:49 1
w naszych rejonach tzw. "leżący policjant" a tam krowa drogowa
Zgłoś
Avatar
shin69 2024-08-23, 23:46
Pedator napisał/a:

Szkoda krowy.
Żartowałem. Pies ich jebał wszystkich.
Znajoma niedawno wróciła z Indii, powiedziała, że to była życiowa pomyłka, wycieczka w te okolice. Tam jest taki syf, smród że tylko jak się wychodzi z lotniska to zbiera na wymioty. Ludzie normalnie srają na ulicy, rzucają śmieci pod nogi, nie mogła nic wziąć do ust jak widziała jaki tam jest bardak i syf.


Ta twoja znajoma to taka nie za mądra, mogła się po prostu wybrać na najbliższe wysypisko śmieci i potem odwiedzić cygański obóz. Wrażenia byłyby te same.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-24, 11:26
shin69 napisał/a:

Ta twoja znajoma to taka nie za mądra, mogła się po prostu wybrać na najbliższe wysypisko śmieci i potem odwiedzić cygański obóz. Wrażenia byłyby te same.



Naoglądała się National Geographic jak to tam fajnie kolorowo i multikulturalnie.
Zgłoś