18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
lokal.szczecin 2024-03-25, 9:02 15
uwaga!! parkinson
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-03-25, 9:10 1
lokal.szczecin napisał/a:

uwaga!! parkinson



Chuj w parkinsona,zajebiscie ich wystrzelali

Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-03-25, 9:32 1
Na prawdę muszą się nie lubić
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-03-25, 10:16 1
Tacy Hinduscy "Sami swoi"
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-25, 11:00 2
Antoni79 napisał/a:

Na prawdę muszą się nie lubić



Na prawdę? (!)
To tak jak ty szkoły nie lubisz.
;>

  
Ad rem: tak się kończy przychodzenie na strzelaninę z patykami.
I nie wiadomo, komu kibicować.
Zgłoś
Avatar
kupus 2024-03-25, 11:08 4
Oj tam, Shiva ma dla każdego z nich lepiankę z gówna w krainie wiecznie jebiącego Gangesu
Zgłoś
Avatar
Pierdolsiespierdalajkurwa 2024-03-25, 11:17 2
Ja pierdole, z patykami na typa który ma w rękach broń palną, prawie jak polska kawaleria szarżująca na germańskie czołgi.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-03-25, 11:20 3
Piechota uzbrojona w kije została zdziesiatkowana. Bitwa pod Srajkutą w wojnie trędowatych.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-03-25, 11:23 1
SkoPio1 napisał/a:

Na prawdę? (!)
To tak jak ty szkoły nie lubisz.
;>
  
Ad rem: tak się kończy przychodzenie na strzelaninę z patykami.
I nie wiadomo, komu kibicować.



Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-03-25, 11:29
Antoni79 napisał/a:

Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.



Tak jest. Ja potrafię np. szybko liczyć

Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-03-25, 12:43
kupus napisał/a:

Oj tam, Shiva ma dla każdego z nich lepiankę z gówna w krainie wiecznie jebiącego Gangesu



No i możesz się mylić, sporo tam muslimskiego gówna. Wydzielenie Pakistanu i Bangladeszu nie pomogło. Po otoczeniu wnioskuje że to jakiś Radżastan, albo coś obok.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-03-25, 14:01 1
Antoni79 napisał/a:

Telefon mi rozdzielił. Zawiniła technika. W złym miejscu produkujesz się. Znajdź sobie jakie forum ortograficzne i kłóćcie się tam o sposób pisania partykuł, "nie" z przymiotnikami. Bohaterowie materiałów z sadola bardzo często nie umieją pisać, czytać. Forumowicze też często w życiu stawiali na inne wartości, niż perfekcyjne przelewanie myśli na papier, czy post na internecie.



Językowi polskiemu należy się szacunek taki sam jak godłu i fladze!Nie ma czegoś takiego jak "fora ortograficzne"!Obowiązek pisania prawidłowo po polsku obejmuje KAŻDE słowo zamieszczone w internecie,na każdym forum!Wystarczy przed wysłaniem sprawdzić co telefon nawywijał!Olewanie błędów to brak szacunku do języka(trącanego nogą,co też pan czynisz w "usprawiedliwieniu") i brak szacunku do czytającego!Język polski ważny jak godło i flaga!

P.S."W" internecie nie "na" internecie!
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-03-25, 14:55 1
Caanonierka napisał/a:

Językowi polskiemu należy się szacunek taki sam jak godłu i fladze!Nie ma czegoś takiego jak "fora ortograficzne"!Obowiązek pisania prawidłowo po polsku obejmuje KAŻDE słowo zamieszczone w internecie,na każdym forum!Wystarczy przed wysłaniem sprawdzić co telefon nawywijał!Olewanie błędów to brak szacunku do języka(trącanego nogą,co też pan czynisz w "usprawiedliwieniu") i brak szacunku do czytającego!Język polski ważny jak godło i flaga!
P.S."W" internecie nie "na" internecie!



Używaj spacji, bo emocje Cię poniosły.
Zgłoś
Avatar
pawelns1 2024-03-25, 16:00
może i lepiej dla nich że nie będą już się męczyć i mieszkać w tym gównostanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie