18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
🔥 Dron - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-04-16, 22:24 47
fgx napisał/a:

Mnie tylko cieszyłby fakt gdyby to były pitbulle.



W Polsce generalnie nie ma problemu z wałęsającymi się psami. Ale gdyby było ich tyle, że stanowiłyby zagrożenie dla ludzi, rozszerzyłbyś swoją radość na inne rasy, a w szczególności na mieszańce.
Dla mnie film spoko, utylizacja jednostek zagrażających człowiekowi.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-04-16, 22:26 17
Niezły kolo, widać fach w ręku. W Polsce by się przydał, bo nam się jakieś lemparty rozmnożyły.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-04-16, 22:29 3
No i mięso na kebaba do Polski jak znalazl... Film to propaganda że niby zakopują... Wy wierzycie że oni baranine podają za te śmieszne pieniądze?
Zgłoś
Avatar
Kfolu18 2021-04-16, 22:40 1
A mnie by cieszyło gdyby był to fgx
Zgłoś
Avatar
~Beny 2021-04-16, 22:40 48
Na Bali mają ciekawy sposób

Zgłoś
Avatar
fgx 2021-04-16, 22:47 2
Beny napisał/a:

Na Bali mają ciekawy sposób



czy on strzela igłami z substancją usypiającą?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-04-16, 22:54 5
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Raczej usztywniającą
Jak wróci nasz wiejski truciciel psów, to mu przypomnę o tym filmiku, bo jest super.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-04-16, 22:57 3
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Nie ważne czym, ale efekt piorunujący.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-04-16, 23:01 11
Jak komuś szkoda to niech zabiera do siebie psy i koty z ulicy, wtedy niech je sobie utrzymuje.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2021-04-16, 23:02
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Zabijającą
Podobno strychnina, ale musi się ekspert wypowiedzieć, bo ja nie wiem jak wygląda efekt po 'aplikacji'.
Zgłoś
Avatar
andrejo22 2021-04-16, 23:06 21
Wy jesteście takimi popierdolcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-04-16, 23:06 2
Heliar napisał/a:

Niezły kolo, widać fach w ręku. W Polsce by się przydał, bo nam się jakieś lemparty rozmnożyły.



Na razie pokazał się lagun.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-04-16, 23:09 75
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popierdolcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-04-16, 23:14 29
mygyry napisał/a:

A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?



Wykupi im bilet w 1. klasie do Mouseville na Florydzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie