18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Infiltracja po palestyńsku
ASAKKU • 2014-07-17, 10:44
13 palestyńczyków, określanych jako terrorystów, zamierzało przeprowadzić infiltrację swoich pejsatych przyjaciół, korzystając przy tej operacji z tunelu wykopanego przez Hamas...
Byli blisko skukcesu...
Pod sam koniec dopiero się zabawa zaczyna...

Według źródła, to dzisiaj mieli ten festyn...
Zgłoś
Avatar
juzeg 2014-07-17, 10:48 38
Żydzi jak zawsze ekonomicznie. Najpierw poczekali aż wejdą pod ziemię, żeby nie trzeba było trupów sprzątać.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-17, 10:49 2
Za gnoja bawiłem się tak: Petarda -> mrowisko

Ps jebać mrówki i obie strony konfliktu z tematu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 10:52
a te tunele to czasem nie przez Palestyńczyków wykopane do szmuglowania broni z Egiptu Autorze tematu? Bo takich jest tam podobno w chuj od parudziesięciu lat...
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-07-17, 11:03 2
nowynick napisał/a:

tunele to czasem nie przez Palestyńczyków wykopane


Bardzo możliwe, jeżeli są członkami Hamasu...
Człowieku..., skąd ja kurwa mam wiedzieć czy to przypadkiem nie żydki czy nawet ruskie wykopały im ten jebany tunel???
Źródło podaje, że Hamas, to niech im będzie, że i on...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 11:23 2
Up

po prostu te tunele są jedynym środkiem umożliwiającym jakiekolwiek zaopatrzenie żyjących w zamkniętym getcie Palestyńczyków, widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-07-17, 11:41 1
co jak co, ale żydzi potrafią sobie radzić z ciapatymi. Powinniśmy uczyć się od nich.

@nowynick
jakim kurwa getcie ? Mur jest pomiędzy nimi a nie dookoła
To że ci idioci świetnie wymachują maczetami a nie potrafią zając się rolnictwem itd to już ich sprawa, więc nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-07-17, 11:52 13
Cytat:

widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...


w końcu byli na obozach edukacyjnych
Zgłoś
Avatar
Wiert 2014-07-17, 12:35 2
nowynick napisał/a:

Up

po prostu te tunele są jedynym środkiem umożliwiającym jakiekolwiek zaopatrzenie żyjących w zamkniętym getcie Palestyńczyków, widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...



Napisałeś to tak, jakby zamiast broni szmuglowali jedzenie i śpioszki dla małych dzieci. Prawda jest taka, że to Palestyńczycy są sami sobie winni, wspierając Hamas, a Izrael ma rację w tym konflikcie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 14:42
Wiert napisał/a:



Napisałeś to tak, jakby zamiast broni szmuglowali jedzenie i śpioszki dla małych dzieci. Prawda jest taka, że to Palestyńczycy są sami sobie winni, wspierając Hamas, a Izrael ma rację w tym konflikcie.



bo tak po prawdzie to przemycają żywność... nawet kurczaki z KFC zamówione w tych restauracjach na półwyspie Synaj...

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13921439,Kurczaki_z_KFC_docie...
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-07-18, 16:09
Nauczą się zamykać za sobą drzwi...albo i nie
Zgłoś
Avatar
sierra 2014-07-18, 17:24
Ostatni wchadzący miał na imie"JDAM"
Zgłoś
Avatar
koziol79 2014-07-18, 17:44
Tak myślałem... Dlaczego tyle czekali? Teraz rozumiem, dwa w jednym, rozjebani i zakopani za jednym strzałem. Dobre w chuj rozwiązanie.
Zgłoś