18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
smc 2023-10-29, 0:27
Cukierek albo psikutas.
Zgłoś
Avatar
Neitan 2023-10-29, 1:16
Corinna Kopf i Mariah Amato
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-10-29, 1:38
Jak widzę pizdę machającą łapami jak semaforami to z chęcią i jej bym zajebał klapsa na dziąsło.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2023-10-29, 2:00
Pomijając tych cweli w strzechy to tym kuciapą też należy się listwa na ryj,a szczególnie szatynce....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-10-29, 5:01
Aramanga napisał/a:

No wiesz ty co za brednie gadasz? Nie jest ważne nic tylko charakter za podjęcie walki z góry przesadzonej należy się szacunek . Ja 192 cm 108kg(było 129) chrapali duży i mali tylko charakter określa cię kim jesteś i robiłem to będąc najmłodszym i najmniejszym z ekipy wypluwając zeby i krew ledwo wstając z ziemi wzbudziłem szacunek którego nikt nie kwestionuje. A za takie zachowanie tego smalcu bijąc mniejszego i słabszego to h*ji w oko tyś.
ty



Ni chuja nie zrozumialem o co Tobie chodzi, a Ty nie chuja nie rozumiesz co napisalem. Jaki charakter skad to wylazło . Czytaj powoli i ze zrozumieniem. A ten nalesnik na filmie nic nie pokazal tak samo bambus

Polak1988 napisał/a:

Ale pie**olisz farmazony:) dawaj źródła tych badan, zobaczymy czy w ogóle istnieją te twoje badania czy zwykłe pie**olenie leszcza co kilka razy poszedł na boks i jara się trenerem ćwiczącym x czasu,który usadził byle ulanca i wielkie wooow
Ps. Sam fakt,że stwierdziłeś,że wystarczy nak***iac sterydy i siedzieć na dupie,a masa mięśniową sama przyjdzie dyskwalifikuje cię jako poważnego rozmówcę na jakikolwiek temat.



Leszczem pajacu nazywaj sobie starych jesli tobie na to pozwola. Za takie cwaniakowanie co najwyzej mozesz zaraz siedziec na dupie a nie dostac zrodla do ktorych kolwiek z tematow opisanych. Teraz idz spierdalac byc fajny w klasie. Bo juz mnie chuj strzela z takimi pizdami
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-10-29, 12:47
majeńka napisał/a:

oprócz choroby wenerycznej przywiózł gupi zwyczaj.



Pewnie jakiś akwarysta.
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2023-10-31, 22:50 1
Frytas12 napisał/a:

Odstrzelić czarnego śmiecia, ale superbohaterki to srogo do ruchania są.



Jebać wszystkie spedalone pizdy co to tylko pyskować na swoich kanałkach potrafią. Do roboty gnoje, pierdolone gwiazdy niech się wezmą, a nie wkurwiać pracującego pana Czada.
Zgłoś