18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
kamaz 2012-10-03, 14:24
Bo tak! i nie ma gadania ;D
Zgłoś
Avatar
Mini M 2012-10-03, 22:51
Ja mam w bloku zamykany śmietnik na klucz i jest git!
Kiedyś zostawialiśmy z sąsiadami zamknięte drzwi do niego, ale nie na klucz, żeby sobie właśnie żuliki pozbierały co im tam do szczęścia porzebne. Ja nie mówię, że mają nam bić pokłony w podzięce, ale w momencie, jak zaczeli wywlekać śmieci na podwórko i tworzyć malownicze instalacje, to było przegięcie. Pałka ostatecznie się "przegła" jak jakis żulik postanowił się ogrzać i rozpalić w pełnym kontenerze ognisko... dowcip polega na tym, że śmietnik mamy specyficzny, bo mieści się w budynku, a na suficie jest transformator.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-04, 19:53
I dobrze. Po co ktoś ma podrzucać swoje syfy albo rozwłóczać śmieci dookoła? Różni są debile, niektórzy wypieprzają śmietniki celowo, by zrobić ludziom na złość. Poza tym za wywóz śmieci płacą mieszkańcy i nie potrzeba im większej ilości do opłacania. Zamykanie jest logiczne.
Zgłoś