18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
CrazyChocolate 2012-10-02, 21:39
Bo tak! Prosta odpowiedź ;d
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-02, 21:45 6
Bawią mnie te społeczniaki zamykające śmietniki na klucz. Czasami nawet widzę jak śmietnik jest zamknięty na łańcuch i kłódkę! Pamiętam jak w gimnazjum byliśmy na sprzątaniu świata. Razem z kumplem nazbieraliśmy dwa pełne worki wszelakich śmieci. Było tam też potłuczone szkło, które przecięło worki. Akurat przechodziliśmy przez osiedle takich patoli-półżuli. Stał tam śmietnik, więc postanowiliśmy wywalić to, czego nie dało się nieść. Podchodzimy, otwieramy klapę a tu nagle z klatki wypada ona! Kobieta (czy to nie za dużo powiedziane?) żulica. Niemyta chyba od urodzenia. Charcząc i prychając, w dość niewybrednych słowach kazała nam wypierdalać, "bo ja kurwa płacę za te śmieci". Spojrzeliśmy po sobie zdziwieni, potem na stworzenie przed nami, nie dowierzając... I wywaliliśmy dwa worki śmieci na placyku przed klatką. Tępa cipa nie chciała ich mieć w kontenerze, który właśnie do tego służy, więc niech ma na placu.
Zgłoś
Avatar
varanov90 2012-10-02, 21:49 1
No niby tak, ale ta informacja wisi w bloku a raczej apartamentowcu a śmietnik był w osobnym pomieszczeniu (chodzi o zamykanie tego pomieszczenia, nie samych śmietników)
Zgłoś
Avatar
MrBlackAngel 2012-10-02, 21:56
hehhe pół żartem pół serio dla mnie gicior... Piwko dla autora tej wywieszki
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2012-10-03, 0:39
Jeszcze zapomnieli dodać,że może się tam wprowadzić pedobear który by sprowadzał tam dzieci i je ruchał
Zgłoś
Avatar
harry_callahan 2012-10-03, 1:23 12
BongMan napisał/a:

Bawią mnie te społeczniaki zamykające śmietniki na klucz.



Społeczniakiem to sobie możesz swoją matkę pierdolcu nazywać. Niestety w społeczeństwie totalnych zjebów którzy wszystko chcą mieć za darmo takie śmietniki osiedlowe to konieczność. I nie chodzi o to, że ktoś sobie chce wyrzucić papierek albo jest "na sprzątaniu świata" tylko o nowobogackie pizdy z domków jednorodzinnych, które albo wywożą śmieci do lasu, albo podrzucają do osiedlowych śmietników z których wywożenie śmieci jest opłacane przez mieszkańców. Nie widzę powodu abym ze swojej kasy sponsorował jakiegoś chuja, którego stać na willę i samochód a śmieci musi upychać obcym na osiedlu.

Swoją drogą to na sprzątaniu świata zawsze wrzucaliśmy worki do specjalnie podstawionych kontenerów, które tego samego dnia były zabierane. I wątpię aby moja szkoła była w tym odosobniona. Tak więc twoja bajeczka jest tak sucha jak twoje dowcipy, knurze.
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-10-03, 1:50 3
@up, chciałbym zauważyć, że umowa na wywóz śmieci dla domów jednorodzinnych jest obowiązkowa, więc skąd ci się wzięły jakieś pierdolone bzdury o "nowobogackich pizdach" podrzucających ci śmieci, chyba masz lekką paranoję.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-03, 6:13 1
harry_callahan - Pierdolnij się w łeb. Śmietniki są zamykane nie ze względu na to, że mieszkańcy domków jednorodzinnych coś tam wyrzucają.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-10-03, 7:42 3
zamykają bo pewnie trzymają tam bardzo cenne rzeczy
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-10-03, 10:38
harry_callahan, krata browara ode mnie
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-10-03, 10:52
I tak społeczeństwo było pełne buractwa, które śmieci podrzucało do śmietników na chodnikach, lub po prostu do lasu. Teraz załatwiono to w najprostszy sposób - miasto podpisuje umowę na odbiór odpadów w imieniu mieszkańców i już. Od teraz nikt nie powinien podrzucać, bo i tak jest obciążany przez miasto. A że nie może sobie sam wybrać odbiorcy odpadów? No cóż, pretensje do tych, którzy takiej umowy nie mieli.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-10-03, 11:10 1
@harry_callahan Opowiadasz glupoty. Zamykający śmietniki robią na złość samym sobie, nikomu innemu. Akurat mam okno tak, że widzę śmietnik i co widzę? KAŻDY "nurek śmietnikowy" krążący po osiedlu ma klucze do wszystkich śmietników i wybiera śmieci. Skoro on ma (nie wiem skąd) to myślisz, że ktoś inny mieć nie może? Naiwny jak dziecko jesteś!
Zgłoś
Avatar
gressive 2012-10-03, 11:51
@Bongman jeżeli dla Ciebie każdy biedny człowiek to żul. To fuck of. Pomyśl czasem co Ty byś robił! Ja na przykład lubię świeży chlebek, ale reszty nie wyrzucam tylko odkładam! Żeby pewna kobiecina(nie śmierdzi i nie cuchnie)mogła sobie taka kobiecina coś wziąść .Nawet jej drzwi przytrzymam, żeby nie musiała dzwonić po sąsiadach. Głupi chuj z Ciebie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-03, 12:43 1
harry_callahan napisał/a:

Społeczniakiem to sobie możesz swoją matkę pierdolcu nazywać.


W chlewie się chowałeś, że nie potrafisz normalnie rozmawiać?
harry_callahan napisał/a:

Swoją drogą to na sprzątaniu świata zawsze wrzucaliśmy worki do specjalnie podstawionych kontenerów, które tego samego dnia były zabierane. I wątpię aby moja szkoła była w tym odosobniona. Tak więc twoja bajeczka jest tak sucha jak twoje dowcipy, knurze.


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Worek rozjebał się po drodze. Śmietnik był akurat w pobliżu. I ten knur... Rzeczywiście chyba w chlewie cię wychowali...

Co do reszty twojego posta, powstrzymam się od komentarza. Zalatuje mi to Ferdkiem Kiepskim jak mu ukradli srajtaśmę z kibla. Oburzenie wielkie, a sprawa tak błaha, że śmieszna.

Osobiście wolę już zapłacić te kilka złotych więcej niż grodzić śmietnik jak jakiś debil i pilnować go niczym skarbca żeby mi przypadkiem ktoś czegoś tam nie wrzucił. Niech wrzuca. Lepiej do śmietnika niż jakby miał to w lesie wywalić.
Zgłoś