18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Informacja
pizgus • 2019-08-08, 08:12
Witam mam pytanie do was a mianowicie jakie mogę ponieść konsekwencje gdy przestałem od tak chodzić do roboty, skończyłem właśnie szkołę i mam podpisana umowę na trzy lata jako uczeń, we wrześniu się kończy i mam dodatkową umowę na zlecenie na miesiąc w tej samej firmie.

2019-08-08, 08:17
Art. 21 Kodeksu karnego. II rozdział. - "kto uchyla się od obowiązku pracy, gdy ma umowę o pracę, podlega każe od roku pozbawienia wolności do 12 lat".

To jest przestępstwo ściganie z oskarżenia prywatnego czyli tylko jeśli Twój szef zadzwoni na policję i zgłosi sprawę.

Zadzwoń do niego k***a i go przeproś czy coś człowieku bo ci grozi ciężki kryminał!

Szef może wystąpić jeszcze o odszkodowanie i grzywnę na podstawie Ustawa w sprawie odszkodowań, Art. 145 paragraf 42 - odszkodowanie w wysokości rocznych zarobków a grzywna do 100000 zł.

2019-08-08, 08:19
Wiewór napisał/a:

Art. 21 Kodeksu karnego. II rozdział. -
To jest przestępstwo ściganie z oskarżenia prywatnego czyli tylko jeśli Twój szef zadzwoni na policję i zgłosi sprawę.
Zadzwoń do niego k***a i go przeproś czy coś człowieku bo ci grozi ciężki kryminał!



chyba że akcja na Podlasiu, tam dodatkowo ucinają prawą rękę...

RR...........Rs
2019-08-08, 08:20
Wiewór napisał/a:

Art. 21 Kodeksu karnego. II rozdział. -
To jest przestępstwo ściganie z oskarżenia prywatnego czyli tylko jeśli Twój szef zadzwoni na policję i zgłosi sprawę.
Zadzwoń do niego k***a i go przeproś czy coś człowieku bo ci grozi ciężki kryminał!



Poważna sprawa...

2019-08-08, 08:24
ja myślałem że najwyżej wyjebią mnie dyscyplinarnie za nieobecność