18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
hello_world 2014-09-18, 12:28 6
Mędrzec z czasów gdy państwa islamu się rozwijały naukowo i duchowo. Teraz to tacy jak on są oczkiem w głowie wschodniej nauki. Polać mu.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-09-18, 13:33 1
Skąd ja wiedziałem, kogo będzie winił islamski iman o wszystko, co poruszy w swojej mowie? To takie odkrywcze.
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2014-09-18, 14:59
I to by tłumaczyło czemu taka abominacja jak ZSRR tak długo się utrzymywala przy życiu. Stosowne persony w JuEsEj zatwierdzały dyskretne przelewy, żeby Komuszyzm trzymać przy życiu, aby strwożeni obywatele nie odkryli co się u nich za drzwiami odpierdala. A że komuszyzm padł, to trzeba nowego wroga. I zrobili Lusitanię ver 3.0, i bijo ten terroryzm, i końca nie widać.
Zgłoś
Avatar
maxiq 2014-09-18, 21:02
każdy przedstawiciel jakiejkolwiek religii rzeczywistość przekształca { lub przekłamuje } na swoją korzyść - mówił przecież że to allah tak chciał :/
a tak naprawdę tylko sam putin wie co chciał robić, co robi i w jakim celu
Zgłoś
Avatar
jaspel94 2014-09-18, 21:21
całkiem ciekawie mówi warto posłuchać zdanie kogoś innego niż zwolenników zachodu. Autora proszę o więcej filmików z tym imamem.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-09-18, 21:51
wyższa forma muzułmanina - potrafi składac zdania składające się z więcej niż z dwóch wiadomych słów i to po angielsku.
Zgłoś
Avatar
m................i 2014-09-18, 22:16
niby jazda na żydów - ale ona sie nie wzieła z nikąd więc jest coś na rzeczy
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2014-09-19, 11:12
już się bałem ,że dziadek sobie zaraz przypomni, że w Polsce to też przecież Rosja była
Zgłoś
Avatar
voyager1975 2014-09-19, 11:55
Co za zjeb .. przecie rosyjska flota cały czas stacjonowała na Krymie .. flota czarnomorska .. tyko płacili gazem za pobyt , co ten imbecyl w kapeluszu napierdala za głupoty , wchodzi ruskim w dupe bez mydła
Zgłoś
Avatar
Giacore 2014-09-19, 12:11
voyager1975 napisał/a:

Co za zjeb .. przecie rosyjska flota cały czas stacjonowała na Krymie .. flota czarnomorska .. tyko płacili gazem za pobyt , co ten imbecyl w kapeluszu napierdala za głupoty , wchodzi ruskim w dupe bez mydła



Czyli tam była ale musiała płacić za pobyt? No czyli nie była u siebie a co za tym idzie o wiele łatwiej było ją kontrolować, niż jakby to było ich prywatne terytorium.
Zgłoś
Avatar
Davidofs 2014-09-19, 19:17
Giacore napisał/a:



Czyli tam była ale musiała płacić za pobyt? No czyli nie była u siebie a co za tym idzie o wiele łatwiej było ją kontrolować, niż jakby to było ich prywatne terytorium.



Kontrolować ruskie wojsko? Niby kto miał ich kontrolować kraj który dał odebrać swoje ziemie bez walki ?
Zgłoś