18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Inny bit
czarny_0407 • 2015-09-16, 20:43
Przedstawiam film, może niezbyt sadystyczny, ale z pewnością ciekawy. Twórcy pokazują jak z gównianego dźwięku zrobić mocny bit .



PS. Jest srający hipopotam, piszczący bieber, ciapaty z kozą i ostatnio sławne kaczki .
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-09-16, 21:03 5
do remizy się nadaje
Zgłoś
Avatar
silver26 2015-09-16, 21:03 20
Nie jestem muzykiem, ale jak dla mnie wszystkie "dzieła" tego "wybitnego" artysty brzmią tak samo.
Zgłoś
Avatar
snoq 2015-09-16, 21:04 64
Chyba jak z gównianego dźwięku zrobić gówniane dźwięki.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-09-16, 21:32 13
A pi......cie debile , zróbcie chociaż w połowie tak dobry bit , a potem hejtujcie. Nawet k...wa nie wiecie ile czasu trzeba poświęcić żeby dobrze opanować FL Studio, chociaż i tak pewnie nie wiecie co to jest...
Banda kretynów dla których każda elektronika to gówno i hetujących co popadnie.... Dno i kilometr mułu !.

Tak wiem bez kropki po wykrzykniku.
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-09-16, 21:34
a po kiego chuja wykropkowujesz przekleństwa? to nie kwejk !!!!
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2015-09-16, 21:39 12
@Tommytom co innego dobra elektronika co innego remizowe gówno, chłopie. Dobra muzyka elektroniczna - OST z Deus Ex: HR. A nie jakieś pieprzenie, że ten typ to super gość i fajne bity robi.

Nie muszę być metalowym kucem, a nadal mogę powiedzieć, że ,,bity" z filmiku są do dupy.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-09-16, 22:21 1
Spinacie się a gość po prostu chcę pokazać swoje umiejętności robiąc kilku sekundowe bity, a tu już problematyka jak by wam ktoś kazał posyłać sms na top liste
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-09-16, 22:33
Dobra kurwa może to nie jest elektronika najwyższych lotów w porównaniu np. Willem Atkinsonem, ale wkurwia mnie jak ludzie hejtują kogoś nie majác pojęcia o danej dziedzinie.
Zgłoś
Avatar
baraq 2015-09-16, 22:42 8
@Tommytom

Cytat:

Nawet k...wa nie wiecie ile czasu trzeba poświęcić żeby dobrze opanować FL Studio, chociaż i tak pewnie nie wiecie co to jest...



Japierdole rozjebales mnie gosciu na lopatki, a zaraz koncze prace i pod prysznic nie dojde nim zmiane skoncze. Jezeli twierdzisz ze fruity loops sa trudne do opanowania to sie jebnij w pusty leb i idz spac bo rano nie wstaniesz do szkoly... Ty a moze jeszcze powiesz nam ze to profesjonalne narzedzie do produkcji muzyki? Dobry gosciu jestes, normalnie jak Martin Garrix i jego wersja Ulicy Sezamkowej
Zgłoś
Avatar
wankuwer 2015-09-16, 23:19 6
Profesjonale narzędzia do produkcji muzyki to fortepian, saksofon, prerkusja, gitara itp. a nie inne elektroniczne gów*a
Zgłoś
Avatar
baraq 2015-09-16, 23:39 4
@wankuwer

Powinienem napisac "profesjonalne narzedzie do tworzenia muzyki elektronicznej" moj blad, ale za to "inne elektroniczne gowno" to zycze Ci abys do konca zycia bzykal tylko Tajskie dziwki, wiadomo dla czego
Zgłoś
Avatar
Swka 2015-09-17, 9:36
czarny_0407 napisał/a:

Twórcy pokazują jak z gównianego dźwięku zrobić mocny bit



Nie wiem czy się spostrzegłeś, ale słyszysz że wszystko jest kurwa na jedno kopyto pierdolony polski pseudoklubowiczu? To gówno przy którym się bawisz zostaw tam skąd żeś to załapał chuju.
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-09-17, 18:07 2
@wankuwer
To weź to "elektroniczne gówno" i stwórz jakiś np. Ambient. A przepraszam, prędzej byś się zesrał niż cokolwiek zrobił debilu, bo tacy to tylko potrafią hejtować coś, o czym nie mają bladego pojęcia
silver26 napisał/a:

Nie jestem muzykiem, ale jak dla mnie wszystkie "dzieła" tego "wybitnego" artysty brzmią tak samo.


Czyli cały Mainstream i EDM w pigułce
Zgłoś
Avatar
juki 2015-09-17, 21:31
OST z Hotline Miami jest kapitalny, mimo iz nie przepadam az tak za elektroniczna muzyka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie