18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Instalacja GTA V
a................1 • 2013-07-30, 19:53
Pewnie niejeden z Was miał problemy z instalacją poprzedniej wersji GTA, na szczęście przy nowej odsłonie otrzymaliśmy dokładny poradnik instalacji gry



wróżka powiedziała, że po tagach nie znalazła

yt HowToBasic
Zgłoś
Avatar
dcsmith 2013-07-31, 14:30 10
Śmiecham z polskich biedaczkow majacych tutaj taki bol dupy koles za 1 film zarabia 10x wiecej niz wydal na wszystko wiec zamknac mordy bo on moze robic co mu sie podoba
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2013-07-31, 14:42 1
Patrząc na komenty nasuwa się wniosek, że coraz mniej sadystów na Sadisticu
Następny krok: wszyscy marzymy o pokoju na świecie, jak te głupie pindy co chcą zostać miss.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-07-31, 14:49 2
ale spinaja dupy XDDD jestescie zalosni XDD
nawet nie znacie typa XD nie zdziwilbym sie jakby dawal hajsiwo na jakies fundacje, no ale NO NIE ON INSTALUJE GTA 5 PSUJE KOMPUTER RZUCA JAJKAMI XD OD RAZU AN STOS CO? XD

nie podoba sie nie ogladajcie - sadole kierwa XDD
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2013-07-31, 15:04
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

chujnia, widać popierdoleńcom brakuje komuny, wyprostowałaby ich zjebane umysły...



Co ma komuna do niego jak to nie polak.

Enjoyable napisał/a:

Dziwicie się, że wszyscy są oburzeni?! Pomyślcie o wszystkich głodnych dzieciach w Afryce, które mogły tego laptopa zjeść!

Łyso wam? Łyso.

A tak na poważnie to nie wiedziałem, że na sadolu taka armia finebros się zrodziła. Chyba trzeba to przenieść do hard



Pierdolisz syny, że głowa boli kurwa nawet za jebane twoje puszki po piwie za ten hajs co na fajki wydajesz i za stare gacie, w których już nie chodzisz mogły by jeść i się bawić, a ty co? Dalej się rozczulaj chodź sam mógłbyś im bardziej pomóc niż ten jebany laptop. Nie twój hajs nie twoja sprawa. Jesteś na sadistiku, a nie pierdolonym milanosie czy redtubie. Nie podoba się nie oglądaj i nie komentuj najlepiej, a ja dalej chcesz to robić to se pooglądaj walke o krzyż!
Zgłoś
Avatar
Enjoyable 2013-07-31, 15:12
mareczex093 napisał/a:


Pierdolisz syny, że głowa boli kurwa nawet za jebane twoje puszki po piwie za ten hajs co na fajki wydajesz i za stare gacie, w których już nie chodzisz mogły by jeść i się bawić, a ty co? Dalej się rozczulaj chodź sam mógłbyś im bardziej pomóc niż ten jebany laptop. Nie twój hajs nie twoja sprawa. Jesteś na sadistiku, a nie pierdolonym milanosie czy redtubie. Nie podoba się nie oglądaj i nie komentuj najlepiej, a ja dalej chcesz to robić to se pooglądaj walke o krzyż!



Ty naprawdę nie wyczaiłeś sarkazmu i jesteś tak potwornie tępy? Czy tylko sobie trollujesz idioto?

Co by to nie było - masz IQ fistaszka.
Zgłoś
Avatar
Cefenik 2013-07-31, 15:39
Tyle rozjebać...

Tak w ogóle pod koniec filmiku strasznie mu się ręka trzęsła. Chyba zdał sobie sprawę, że ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-31, 16:01
futureshock napisał/a:

W jeden dzień ma 300 tyś wyświetleń, więc sobie szybko nazbiera na lepszego laptopa, a wy narzekajcie dalej



To tylko świadczy, ilu durniów korzysta z Internetu. Mam w dupie czy tego laptopa kupili mu starzy i czy jego próżnia we łbie się nie rozhermetyzuje. Poprostu po chuj takie gówna nagrywać i zaśmiecać Internet?
Zgłoś
Avatar
Gesq 2013-07-31, 16:21
Panowie, widzę że jesteście nowi w internecie, koleś dostaje więcej kasy za suby na yt niż wyda na nowego lapka ;x
Zgłoś
Avatar
baltycki_pingwin 2013-07-31, 16:46
na macu bym jeszcze zrozumiał
Zgłoś
Avatar
MortenSM 2013-07-31, 17:07
hahaha świetne! Napinajcie się dalej
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-07-31, 17:17
polik95 napisał/a:

Fake Rockstar nie ma narazie w planach GTA V


wcale...

rockstargames.com/V/
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-07-31, 18:46
Kurwa! Nie podobał się laptop? Mamusia kupiła drugi? Trzeba było komuś oddać kogo nie stać a nie niszczyć, matole...
Zgłoś
Avatar
ore 2013-07-31, 19:05
każdy jego film na yt ma ponad 300 000 obejrzeń, koleś na tych filmach zarabia grube siano między innymi na nas
Zgłoś
Avatar
somebody 2013-07-31, 19:42
Powiedzcie mi kurwa tak szczerze, jak można za to dać piwo?!
Zgłoś
Avatar
rexopl 2013-07-31, 19:52
Jak taka pizda zostanie bez kasy rodziców to albo zginie w ciągu 7 dni z głodu albo będzie żebrać pod mostem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie