18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Instalacja GTA V
a................1 • 2013-07-30, 19:53
Pewnie niejeden z Was miał problemy z instalacją poprzedniej wersji GTA, na szczęście przy nowej odsłonie otrzymaliśmy dokładny poradnik instalacji gry



wróżka powiedziała, że po tagach nie znalazła

yt HowToBasic
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-07-31, 13:52 3
Ile zawistnych cebulaków w komentarzach... nie spodziewałem się, że ludzi tak bardzo potrafi obchodzić to na co jakiś zjeb wydaje pieniądze. Przecież to jego sprawa, biedaki. Testoviron chyba jednak miał rację o tym narodzie.
Zgłoś
Avatar
vakos 2013-07-31, 14:11 2
Pan_Marszałek napisał/a:

Po obejrzeniu tego filmiku, jestem za karą śmierci



I za aborcją..
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-07-31, 14:12
sam mam ze dwa takie lapki co dałoby radę zrobić to samo, a nie jestem jakoś przesadnie bogaty... chce se koleś napierdalać? jak tego laptopa nie ukradł to proszę bardzo!
Zgłoś
Avatar
Bera Kogz 2013-07-31, 14:12
Co odcinek to coraz bardziej mnie rozpierdala ten typ. Chyba mu ktoś nieźle zjebał psychikę w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-31, 14:15
Ej, a jak mam wgrać Cracka?!

PS: co Wy się tak przejmujecie tym frajerem?
Zgłoś
Avatar
Alphi 2013-07-31, 14:16
Przynajmniej wiadomo jak zaintalowac, czemu sie spinacie :<
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-07-31, 14:17
idiota pierdolony myśli że zyska na popularności na sadisticu wrzucając taki filmik zabrzmi to mało sadolowo ale podejrzewam że więcej piwek zyskałby nagrywając film jak oddaje tego lapka chociażby dzieciom z domu dziecka..
Zgłoś
Avatar
Enjoyable 2013-07-31, 14:18 2
Dziwicie się, że wszyscy są oburzeni?! Pomyślcie o wszystkich głodnych dzieciach w Afryce, które mogły tego laptopa zjeść!

Łyso wam? Łyso.

A tak na poważnie to nie wiedziałem, że na sadolu taka armia finebros się zrodziła. Chyba trzeba to przenieść do hard
Zgłoś
Avatar
futureshock 2013-07-31, 14:20
W jeden dzień ma 300 tyś wyświetleń, więc sobie szybko nazbiera na lepszego laptopa, a wy narzekajcie dalej
Zgłoś
Avatar
noffak 2013-07-31, 14:21 1
wyborca palikota
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-07-31, 14:22 4
reign napisał/a:

idiota pierdolony myśli że zyska na popularności na sadisticu wrzucając taki filmik zabrzmi to mało sadolowo ale podejrzewam że więcej piwek zyskałby nagrywając film jak oddaje tego lapka chociażby dzieciom z domu dziecka..


Boże, widzisz i nie grzmisz. Autorze postu, czy ty w ogóle masz pojęcie kim jest osoba nagrywająca ten filmik? Bo wbrew wszelkim oczywistym oczywistościom, nie jest to autor tematu
ooip napisał/a:

znow film z ta przyglupia kurwa


Ta... jedyne co ten koleś w życiu pokazał na YT to ręka. Nigdy się nawet słowem nie odzywał. Ale twoje zajebiste paranormalne zdolności pewnie dokonały jego analizy psychologicznej mocą telepatyczną po eterze.
bujaszaka napisał/a:

Kolejny zjeb marnujący jedzenie, oby kiedyś zdechł z głodu + dożywotni chuj w dupę.


Hue hue, nie zdechnie. Co więcej, na emeryturze będzie zapewne żył na lepszym poziomie niż ty w czasach swojej "świetności". Więc spinaj dupkę dalej, i tak nie pomoże.

@topic
Jego kasa, jego sprawa na co wyda i co z tym zrobi. Brak szacunku do pieniędzy? Sam je zarobił. A jeśli nie on, a jego rodzice to oni powinno go naprostować jeśli im to przeszkadza. Niektórzy z was to chyba nie wiedzą jak wygląda świat na zachodzie, że nawet po zawodówce można żyć na przyzwoitym poziomie.
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-07-31, 14:25
weź z nim spierdalaj
Zgłoś
Avatar
Enjoyable 2013-07-31, 14:26 3
Przecież ten typ ma partnerstwo z youtube, każdy jego filmik ma ponad milion wyświetleń (jak nie kilka milionów), więc na takiego laptopa to zarabia "w chwilę". Miał łeb żeby coś takiego ogarnąć? Miał. A wy, Polaczki Biedaczki zawistne się spinacie jakby wam matki pozabijał.

Zaakceptujcie fakt, że niektórzy mają w godzinę większe przychody, niż wy w rok, bo inaczej będziecie sfrustrowani do końca życia.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-07-31, 14:26
Ciekawe czy ojciec żałuje, że spłodził takiego niedopierdoleńca
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-07-31, 14:28
co za cebulaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie