18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
instrukcja dla ciapatych
nowynick • 2013-10-03, 9:10
Pozdrowienia dla Pana z Volkswagena Caddy. Poprawiłeś mi humor z rana Twoją naklejką w tym tradycyjnym, jebanym warszawskim korku. Mam nadzieje, że nie rzucasz słów na wiatr





Swoją drogą jak się mieszka w mieście które pozwala budować meczet , to trzeba się zacząć przyzwyczajać do instrukcji pisanych gryzmołami

dla upośledzonych lingwistycznie:
"zachowaj odstęp 100 m albo zostaniesz zastrzelony" - tłumaczone oczywiście z tych szlaczków, bo angielskiego nie znam
Zgłoś
Avatar
FIzzEL 2013-10-03, 9:20
Dobre muszę se takie coś nakleić na służbówkę.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-03, 9:24
podobne maja w afganie
za poprawienie humoru zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
FIzzEL 2013-10-03, 9:30 132
Kurwa ale jakie sprytne. Ze stu metrów ciapaty nie doczyta, podejdzie bliżej i jeb mu. Szacun.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-03, 9:53 6
O Polacy znów mają ból dupy o Arabów. Cieszcie się, że nas ten problem nie dotyczy. Ciekawe ilu "szmatogłowych" spotykacie idąc np. do sklepu? Islam to problem bogatych, ustabilizowanych państw Europy Zachodniej, a nie Polski, gdzie większość obywateli zarabia po 1500. I to jest prawdziwy problem. Prawdziwy wróg jest ukryty i siedzi głęboko drenując Polskę.
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2013-10-03, 10:03 2
nie znasz angielskiego - ale znasz szlaczki ? podejrzane ...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-03, 10:11 10
psiwytrysk, uwiesz mija się ich w chuj w Warszawie. W sklepach dopytują czy wędlina na pewno bez wieprzowiny, na ulicach w tych swoich workach chodzą ich kozy i tłumacz 6-letniej córce po co one to zakladaja ...

Są spokojni i schodzą z drogi, bo jest ich mało. Na zachodzie też tacy byli na początku...
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-10-03, 11:17
@up

uwiesz? lepiej nie tłumacz córce zasad ortografii, niech żona się zajmie tym.

Ale co prawda, co prawda - nie wiem jak w Polsce, ale w Warszawie w ciągu ostatnich paru lat liczba muzułmanów znacznie wzrosła, teraz trudno przejść przez śródmieścia, by nie spotkać kilkunastu co najmniej.
Ale fakt - w porównaniu z krajami bogatymi Europy, u nas problemu nie ma. Nic dziwnego - Polska biedny kraj i głupi ludzie, tutaj nawet ja ich rozumiem i chciałbym gdzieś indziej żyć

Chociaż z biegiem czasu i tu zaczną się panoszyć coraz bardziej:/
Zgłoś
Avatar
redbaron 2013-10-03, 11:52 1
Lepszy pewny siebie arab niż zaściankowy poliaczek.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-10-03, 13:17
@ kkndkkndkknd
Chyba o innej Warszawie myślimy.
Wcale nie ma ich tak dużo, jedynie w Centrum i na uczelniach można ciapatych trafić.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-03, 13:33
Magik2501, mieszkam na Ochocie, stosunkowo blisko Centrum i bardzo blisko Uniwerku Medycznego to może i się zgadza....
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2013-10-03, 13:35
"Swoją drogą jak się mieszka w mieście które pozwala budować meczet :ok***a: , to trzeba się zacząć przyzwyczajać do instrukcji pisanych gryzmołami"

Chyba Cię powaliło gościu, że mamy się przyzwyczajać do innych
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-10-03, 14:00
U nas również by na to pozwoli gdyby ich tyle było. Lecz w Polsce jest bieda i się tu nie zjeżdżają-jedyny plus naszego biednego kraju
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-10-03, 14:16
słowo daję! Widziałem go dziś koło Arkadii. Napis z tyłu fajny ale na prawym boku ma "Poka cycki dam Ci ciastko" i coś tam jeszcze
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-03, 14:28
Cytat:

dla upośledzonych lingwistycznie:
"zachowaj odstęp 100 m albo zostaniesz zastrzelony" - tłumaczone oczywiście z tych szlaczków, bo angielskiego nie znam



"shot" w tym wypadku to "postrzelony"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie